• Dobrýobchod

• naprosto žádná rekce o dodání zboží----zřejmě již nefungují a je to podvod

tváří se jako funkční ale zřejmě to zabalili a nic...žádné zboží a žádný kontakt...telefon nefunguje

• obchod nekomunikuje
    má nedostupné telefony

Objednávka vubec nedorazila a na urgenci obchod nereagoval.

Zboží objednané a zaplacené před 14 dny nedorazilo. Žádný potvrzující email o zaplacení či odeslání. Telefony nedostupné. Na můj další email nikdo nereaguje.

• 13 dní od objednávky a osuška stále nikde. Vzhledem k tomu, že měla jet na dovolenou a nepřišla tak za mě velké zklamání...

• komunikace

Obchod objednávku nepotvrdil, na emaily nereagují a telefony jsou nedostupné. Stránky vypadají funkční, ale obchod nefunguje a nikde k tomu není žádné info.

• Rychlé vyřízení

Velmi vstřícné jednání a nečekaně rychlé dodání. Jsem spokojena a rozhodně doporučuji. Nakupuji zde už několikátý rok.

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Milá slečna v prodejně

Při osobním vyzvednutí v obchodě měli mít otevřeno do 18.30 hod a když jsem tam přišla v 17.00 hod bylo zavřeno (21.5.). Den před tím jsem volala do obchodu a bylo mi řečeno, že otevřeno bude.

Vse probiha rychle prehledne. Ochotni a vstricni pracovnici

Dobrá komunikace, rychlé vyřízení, možnost osobního vyzvednutí v obchodě.

Nakupuji pravidelně, vždy spokojená

• zajímavá nabídka, velmi příznivé, ceny, rychlé dodání, milé jednání

• super

Jsem velmi spokojená. Vše funguje, jak má. Obchod je skvělý, stejně tak prodavači.

• Ochota na prodejně

• Rychlá komunikace i dodání
    • nefungoval platební terminál

ok

• Rychlé vyřízení objednávky.