• Skvělá komunikace
    • Rychlé vyexpedovaní i dodání
    • Srozumitelný popis výrobku

Reakce obchodu Bejbycentrum.cz

velmi děkujeme za krásné hodnocení našeho obchodu. Velice nás potěšilo a těšíme se na naší další spolupráci! :-)
    Pěkný den přeje Bejbycentrum

Bohužel dvě položky z objednávky nebyly skladem a obchod nevěděl kdy zboží dorazí. Škoda, že takové zboží jde vůbec objednat a zaplatit a ne webu se tváří jako že je skladem :-( každopádně kladně hodnotím komunikaci, nedlouho po objednání volala paní a nabízela alternativu, která mi ale nevyhovovala. Následné zrušení objednávky a vracení peněz proběhlo rychle.

Reakce obchodu Bejbycentrum.cz

Vážený pane Pařízku, položky které jste si objednal skladem nebyly. To, že "na dotaz" není skladem bohužel již lépe vysvětlit neumíme. Vaše rozhořčení, že ani nevíme kdy dorazí sovičky na koberečku v požadovaném rozměru, chápeme. Při zhlédnutí první zpravodajské relace však zjistíte, že problémy s výrobou, dopravou v kombinaci s Corona režimem jsou zřejmé ve všech odvětvých průmyslu a obchodu. Než si termíny cucat z prstu, snažili jsme se být upřímní.
    Nechci Vás dojímat, kolik práce nás tady všechny stojí abychom měli hodnocení jaké máme, když pak jeden zákazník, který dle mého názoru dostal absolutní servis, obchod nedoporučí. Protože jsme si dovolili nemít notoricky nedostupnou položku.

• Skvela komunikace

I pres zruseni objednavky kvuli nenaskladneni zbozi jsem velmi spokojena s komunikaci.

Milá Sandro,

velice nás potěšilo Vaše hodnocení, děkujeme Vám ! :-)

Reakce obchodu Bejbycentrum.cz

velmi děkujeme za krásné hodnocení našeho obchodu! :-)
    Pěkný den přeje Bejbycentrum

• Rychlé dodání, skvělá komunikace když něco neměli hned se ozvali a snažili se vybrat jiné zboží

Vážený zákazníku,
    děkujeme za skvělé hodnocení našeho obchodu. Velice nás potěšilo a těšíme se na naší další spolupráci! :-)

• Neskutečná rychlost ☺️Komunikace☺️

V pondělí objednáno a hned v úterý zboží dorazilo ☺️super

Krásný den přeje Bejbycentrum

• Vždy vše v naprostém pořádku.Ochotné prodavačky co vždy dobře poradí.Skvělý obchod a vřele všem doporučuji!

Vážený zákazníku,
    velmi děkujeme za krásné hodnocení našeho obchodu. :-)

Super, rychlé dodání

Krásný den přeje Bejbycentrum

Rychlé dodání a sehnala jsem zboží na které jsem v jiném obchodě čekala měsíc a nedočkala se.

Milá Lucie,
    děkujeme za skvělé hodnocení našeho obchodu. Velice nás potěšilo! :-)

• Velmi rychlé odeslání
    • Špatně zabaleno. Výrobek se trochu pomačkal.
    • Výrobek přišel s cenovkou nižší než co jsem dle webu platila. Což při rozbalování moc nepotěsí.
    • Hračka byla vytržená z upevnění uvnitř své vlastní krabice.

Reakce obchodu Bejbycentrum.cz

velice omlouváme za naše pochybení co se týče zabalení originální krabice, ve které se výrobek nachází a dále za nižší cenu - před zdražením výrobku.

Nicméně nevíme, jak mohl být výrobek vytržen z originální krabice, ve kterém chodí zabalený již od výrobce. V takovém případě bude nutná reklamace směřována přímo jemu.

Samozřejmě se tato situace dá vyřešit zasláním nového nepoškozeného kusu. Prosíme kontaktujte nás na e-mailu [email protected], kde se společně domluvíme na objednání svozu na Vaší adresu.

Přejeme hezký den!
    Bejbycentrum

• Rychlost vyřízení
    • Vše bez problému

Milá Elle,
    Pěkný den přeje Bejbycentrum

Zboží dorazilo velmi rychle, vše bez problému.

Krásný den přeje Bejbycentrum

• perfektní obsluha, velký výběr zboží

Milá Jano,

vše v pořádku

Reakce obchodu Bejbycentrum.cz

mockrát děkujeme za krásné hodnocení našeho obchodu! :-)

naprostá spokojenost

• Rychlost, krásné zboží

Milá Alčo,

• Vstřícný a trpělivý personál
    • Velký výběr
    • Možnost vyzkoušení na pobočce

Rozhodli jsme se koupit novou autosedačku, po telefonické domluvě jsem přes internet objedlala na prodejdu dvě sedačky, které bylo možné vyzvednout na prodejně a pořádně si je prohlednout i přes komplikovanou dobu. Milá, vstřicná, trpělivá a komunikativní paní vše vysvětlila a ukázala. Takže za nás mohu jen doporučit.

Reakce obchodu Bejbycentrum.cz

Děkujeme za milé hodnocení a přejeme spokojenost s autosedačkou.

• Velmi ráda zde nakupuji, prodavačky jsou milé, poradí a pomohou. Posledně se mnou paní prodavačka šla až na parkoviště vyzkoušet spícímu synovi do auta čepici :)

Reakce obchodu Bejbycentrum.cz

Děkujeme Vám za krásnou recenzi milá Alčo :-)

• Ochota
    • Výběr
    • Ceny

Nejlepší obchod s dětskými/mimo věcmi v JČ

Reakce obchodu Bejbycentrum.cz

Milá Jano, děkujeme! Moc jste nás potěšila.