Super obchod, vždy poradí se vším, reklamace hrající hračky vše super. Moc děkujeme

Milý Martine,

Vaší recenze si velice vážíme! Mnohokrát děkujeme a těšíme se na naší další spolupráci. :-)

Milá Jitko,
    velmi děkujeme za hodnocení našeho obchodu. Velice nás potěšilo a těšíme se na naší další spolupráci! :-)

Rychlé vyřízení objednávky

Milý zákazníku,
    Pěkný den přeje Bejbycentrum

• Výběr, kvality nabízeného zboží.
    • Ceny

Reakce obchodu Bejbycentrum.cz

Děkujeme za hodnocení našeho obchodu. :-)

Jsem maximálně spokojená. Objednávku vyřešili téměř okamžitě.

Reakce obchodu Bejbycentrum.cz

Děkujeme! Moc jste nás potěšila :-)

Obchod i komunikaci s Bejbycentrum hodnotím velice kladně. Jediné co mi vadilo byla doba doručení od Zásilkovny. Zboží mi přišlo až za týden. Takhle dlouho jsem na zásilku nikdy nečekala. Neřešila bych to u jiného zboží, ale u kojenecké hlavičky jsem potřebovala klasické doručení do 2 dnů.

Reakce obchodu Bejbycentrum.cz

komplikace nás velice mrzí, došlo však k chybě u Zásilkovny. Poslali balíček omylem jinam, tím pádem se celá transakce zdržela. Omlouváme se Vám.

• Perfektní komunikace, krásné zboží. Doporučuji!

Žádná

Reakce obchodu Bejbycentrum.cz

Moc jste nás Dagmar potěšila, děkujeme!

• Výborná komunikace, ochotný a vstřícný personál, opakovaně nakupuji a vždy je vše perfektní.

Reakce obchodu Bejbycentrum.cz

Děkujeme Vám Evo za hodnocení. Hned máme hezčí den :-)

• Komunikace obchodu

Objednáno v sobotu večer. V pondělí info o položce, kterou nemají, nabídka náhrady. V úterý byl balík doma. Co dodat... Naprostá spokojenost

Reakce obchodu Bejbycentrum.cz

Děkujeme Vám za milé hodnocení. Máme velkou radost, že bylo vše v pořádku.

• Velký výběr pro novorozence

Nevím o žádné

Milý zákazníku,

Rychlost vyřízení

Milá Gábi,
    Pěkný den přeje Bejbycentrum

Plná spokojenost, komunikace, příznivé ceny a velmi rychlé odeslání.

MIlá Hanko,

Vše OK.

Milá Věro,

Krásný den přeje Bejbycentrum

nakupovala jsem poprve a spokojenost

Pěkný den přeje Bejbycentrum

Objednávka z e-shopu, vytvořena ve čtvrtek dopoledne dorazila až v úterý. Na e-shop mi to přijde pozdě. Výmluvy typu kolegyně byla na dovolené finálního zákazníka vůbec nezahájí

Reakce obchodu Bejbycentrum.cz

Vážená zákaznice, Vaše objednávka dorazila ve čtvrtek večer. Pokud jste zklamána, že Vám dorazila v úterý, nemám co dodat. Přeji větší spokojenost při dalších nákupech u jiných obchodníků.

• rychlé vyřízení objednávky

• Rychlé dodání.
    • Bezchybná komunikace
    • Bohatý sortiment
    • Kamenný obchod je plný prodavačů, kteří se vyznají a poradí. Opravdoví profíci, kteří ani pro úsměv a dobrou náladu nechodí daleko.
    • Trošku vyšší ceny v porovnání s internetem
    • Kamenný obchod zavírá v 18,00, což je přes pracovní týden trošku šibeniční
    • Cesta sem vede výlučně přes velkou komunikaci, kde v dopravní špičce člověk jede krokem
    • Při vybírání zboží přes internet nelze vyfiltrovat vyhledávání tak, aby se vyhledávaly jen věci, které jsou opravdu skladem

Z obchodu (kamenného) jsme opravdu nadšení. Jako nováčci v tomto "oboru" jsme potřebovali mnohokrát poradit a k tomu bez problémů vždy došlo, především při vybírání kočáru. Nikdo na nás netlačil. Vždy jsme měli klid na vybírání. Velmi milý a znalý personál.
    Pakliže přijdete do tohoto obchodu a na mimčo nemáte jedinou věc, můžete se spolehnout, že budete odcházet s plnou výbavou.

• Ceny

Rychlost, spolehlivost !!!

Reakce obchodu Bejbycentrum.cz

Děkujeme za hezké hodnocení.

• Rychlost vyřízení objednávky