Zboží uvedené v e-shopu jako "dostupné u dodavatele do 3 dnů", se po obdržení objednávky včetně platby změnilo na "někdy", nebo doslovně "nemáme skladem a měnil se distributor a aktuálně nevíme termín
    dodání". Když se mi další tři dny nikdo neozval, tak jsem kontaktovala prodejce telefonicky. Laxně mi bylo sděleno totéž, s tím, že snad za týden... Přitom stačilo zjistit situaci, informovat, kdy to může být dostupné a zda chci čekat nebo vrátit peníze. Každopádně první a poslední nákup...

Reakce obchodu Bé FOTO

Dobrý den, je mi líto nastalé situace, kdy se v tomto čase měnila distribuce, objednáno máme a čekáme na dodání zboží. Nejsem si jinak jist laxním přístupem, jen jsem se chtěl po počátečním přílivu informací o tom, že je zaplaceno a není zboží u Vás, dopátrat na jaké jméno a o jakou objednávku a zboží konkrétně jde... Petr Břuska, Bé FOTO

• Nakupuji pravidelně a v ostatních případech bylo bez problému. Věřím, že tentokrát to bylo ojedinělé selhání
    • Nedodání zboží v termínu

Zboží s uvedenou dostupností do 2 dnů objednáno v neděli, s tím, že jsem ho potřeboval do čtvrtečního odpoledne. Toto jsem připsal do poznámky, dostal jsem odpověď, že by se to mělo stihnout, ale nelze garantovat. Ve čtvrtek ráno jsem pro jistotu psal e-mail ohledně stavu, na který jsem však nedostal odpověď. Objednal jsem proto zboží jinde. Původní objednávka byla připravena k vyzvednutí v pátek po poledni.
    Rozumím tomu, že doba dodání záleží i na dodavatelích a ani mi tak nevadí, že se nepovadl termín dodání, ale uvítal bych lepší komunikaci. Objednával jsem týden před odjezdem na dovolenou s tím, že když je uvedeno 2 dny, bude vše bez problémů a nakonec jsem ještě narychlo ve čtvrtek odpoledne sháněl zboží jinde. Kdybych věděl, že bude v pátek v poledne, dokázal bych si ještě zařídit vyzvednutí. Případně, kdybych měl odpověď, že nebude, mohl jsem hledat náhradu už ráno a ne na poslední chvíli.

Reakce obchodu Bé FOTO

Dobrý den, omlouvám se, máte pravdu, bohužel se to sešlo a kolega nestíhal a byl tu sám, díky pozdějšímu zpracování objednávek pak došlo k prodlevě :/... Petr Břuska, Bé FOTO

• Ješte nedoručilo a ani napiší kdy bude.

Reakce obchodu Bé FOTO

Dobrý den pane Hofírek, bohužel nelze doručit náhradní díl, který není skaldem a nebyl skladem ani v době objednání, čekáme na upřesnění termínu dovozcem. Děkuji za pochopení. Petr Břuska, Bé fOTO

• Zboží inzerované jako skladem,nebylo .
    • Napsal jsem jim, že pokud nebudou moci zboží odeslat do 4 pracovních dnů , odstupuji od smlouvy a požaduji vrácení peněz. Zboží a ani peníze po cca 14 dnech nemám. Na poslední urgence nereagují.

Reakce obchodu Bé FOTO

Dobrý den pane Hycl, děkuji za Vaší zpětnou vazbu, jen si dovoluji upozornit, stejně jak bylo psáno i v potvrzení objednávky, že 1 náplň skladem není a nebyla ani v době objednání. E-mail o stornu objednávky z 5/5 jsme opravdu přehlédl, peníze byly poukázány zpět na Vaší kartu.
    S pozdravem Petr Břuska, Bé FOTO

• nedodání zboží
    • špatná komunikace obchodu (velmi dlouhá čekání na odpověď)
    • nevrácení předem uhrazené částky za zboží

6.12.2022 jsem objednala zboží, celkem 3 ks, bylo uvedeno, že 1 ks skladem. 7.12.2022 mi přišla informace, že zboží bylo objednáno u dodavatele. Když mi zboží nebylo do 21.12.2022 doručeno, kontaktovala jsem obchod - zboží jsem potřebovala do Vánoc. Odpověď mi přišla až 3.1.2023, že zboží již nelze objednat a bude mi na kartu vrácena platba. Dnes je 18.1.2023 a platba mi stále nebyla vrácena. Obchod rozhodně nedoporučuji. Obchod má spoustu kladných hodnocení, asi jsem si jen vytáhla Černého Petra...

• Na webu uvedeno, že produkt mají, při potvrzení objednávky přišlo, že produkt musí objednat

Úplně si nejsem jistý, jak mám obchod hodnotit, když na webu mají uvedeno, že zboží je k dispozici, posléze přišla objednávka potvrzená a za další 2 dny, že zboží obchod pro mě již objednal. A po 6 dnech mi přijde žádost o hodnocení obchodu ‍♂️

A zboží hodnotit nemohu, žádné jsem ještě neobdržel.

Reakce obchodu Bé FOTO

Dobrý den pane Kobr, děkuji Vám za recenzi.
    Dovoluji si reagovat - Vámi objednané zboží skladem není a ani nebylo v době objednání, skladem byl jiný držák objektivu od stejného výrobce, bylo by to trošku proti nám, neposlat Vám zboží, kdyby bylo skladem na prodejně...
    Žádost o hodnocení obchodu je generována automaticky Heurékou, týden po vytvoření objednávky, bez ohledu na dodání zboží.
    Petr Břuska,Bé FOTO

• Zboží mi přišlo v neúměrně velké a pomačkané krabici. Uvnitř krabice byl napadaný nepořádek ze stromů. Krabičky obou foťáků byly rovněž poškozené a rozlepené. Budu doufat, že k poškození samotných podvodních foťáků nedošlo. Bohužel nemám už čas zásilku vrátit a hledat jinde.

Reakce obchodu Bé FOTO

Dobrý den paní Marková, i dle záznamů z bezpečnostních kamer byly fotoaparáty řádně zabaleny a zalepeny v originálním přebalu Kodak a v krabici od kuchyňského spotřebiče, která byla tvrzena a vyložena skořepinou po stranách, bez známky stromů apod. Krabice má rozměry 15x15x25 cm a není tudíž nějak velká pro zaslané jednorázové fotoaparáty Kodak...došla-li Vám zásilka s přelepením izolepou PPL, tak došlo k přebalení zásilky dopravcem, což neovlivníme.... bohužel nemůžeme posoudit, protože žádná Vaše nespokojenost se zásilkou/dopravou k nám nedorazila a na Prahu 9 není problém případně druhý den doručit kusy jiné... Petr Břuska ,Bé FOTO

Objednávka byla stornována obchodem, peníze zatím nevrátili.

Reakce obchodu Bé FOTO

Bézva den, omlouvám se za zdržení, částku jsem Vám vracel v pátek na kartu, trvá to cca 2-3 dny pracovní dny. Petr Břuska, Bé fOTO

Zbozi mi nedorazilo a nikdo me neinformoval jestli byla objednavka zrusena nebo co se stalo. V eshopu zbozi maji dodani do 3 dnu ale nic ani po dvou tydnech

Reakce obchodu Bé FOTO

Dobrý den pane Červinka, omlouvám se, ale cca hodinu po přijetí Vaší objednávky Vám byl zaslán e-mail, že se na alba čeká, v detailu níže, že je to nedostatkové zboží.
    Bohužel dodávku neovlivníme, dodání "do 3 dnů" je obvyklá dodací doba, když je skladem v ČR, leč tomu tak bohužel stále není.
    Objednávka je stále aktivní, jak je uvedeno i u stavu objednávky v e-shopu. Petr Břuska, Bé fOTO

Objednala ,zaplatila a zboží není na skladě tak čekám už 14 dní a pořád nic.

Reakce obchodu Bé FOTO

Dobrý den, je mi to líto, bohužel platbou dodávku neurychlíme, jak jsem Vám psal (31.12.2020 19:04), jedná se o nedostatkové filmy, které samozřejmě nebyly ani v době objednání (31.12.) skladem :/. Petr Břuska, Bé FOTO

Zboží nedoručeno,při dotazu na stav zboží bez odezvy

Objednané zboží nedorazilo na prodejnu. V informačním emailu byla informace,že zboží směřuje do obchodu.Neobtěžují se informovat o problému s dodavatelem a řešit situaci. Po mé žádosti o navrácení zaplacené platby za zboží je ticho po pěšině. Čekám na navrácení peněz,které jsem s důvěrou svěřil už několik dní. Obchodují s financemi,které nejsou jejich majetkem.

Reakce obchodu Bé FOTO

Dobrý den, omlouvám se, je mi to líto, že nemůžeme ovlivnit dodávky, i v době objednání bylo uvedeno u zboží, že jej nemáme a že čekáme na dodání.
    Na Váš mail, že rušíte objednávku jsem odpovídal o den později, to je pravda a dnes posílal 425 Kč...., jinak právě aby nenastala situace, že budeme obchodovati s 425 Kč, tak posíláme pokyny k platbě, až když je zboží naskladněno.... Petr Břuska, Bé FOTO

Po telefonu mi bylo řečeno, že bude naskladněno 12.6. Za 4 dny jsem volal zda si mohu zboží vyzvednout a bylo mi řečeno, že se čeká zase na dodávku...

Reakce obchodu Bé FOTO

Dobrý den, omlouvám se, bohužel se stále mění termíny, což nelze vždy ohlídat, pardon. Petr Břuska, Bé FOTO

• Po 11 dnech zatím nedoručeno

• od zpracování objednávky po expedici jsem čekala 14 dní

dlouhá doba od zpracování objednávky po její expedici a to měli zboží na skladě.

Reakce obchodu Bé FOTO

Dobrý den, omlouvám se, poslední rámeček nebyl k nalezení, objednáno od Vás 16.10. 2019, zboží zasláno 23.10.2019. Petr Břuska, Bé FOTO

• poměrně široký výběr
    • velmi nízké ceny
    • možnost osobního vyzvednutí na prodejně v centru Prahy
    • nekvalitní zboží od neutorizovaných prodejců

Někdo si zde možná přijde na své, výběr je poměrně velký a ceny postavené nízko, zato kvalita pokulhává. Naštěstí reklamace proběhla úspěšně.

Reakce obchodu Bé FOTO

Dobrý den, děkuji za Vaší recenzi, jen si dovolím vysvětlit, stejně jako na prodejně, že nabíječka opravdu fungovala, což jsem Vám i ukázal přímo na prodejně, když jste chtěl vrátit zboží do 14 dnů a zároveň reklamovat, což jde opravdu špatně, že.. Petr Břuska, Bé FOTO

• Obchod nekomunikuje se zákazníkem

Reakce obchodu Bé FOTO

Dobrý den, děkuji za Vaší recenci, i když je negativní, jen trochu nechápu v čem nereagujeme, zatím se stále, dle Vaší volby "platba předem", čeká na zaplacení objednaného zboží, které tu je již 2 týdny tedy asi zbytečně rezervováno pro Vás..... (viz. email 12.09.2018 10:56:48) .... Petr Břuska, Bé FOTO

psali, že skladem do týden, už je to 10 dnů a nic, ani žádná informace od obchodu

nic nepřišlo nic nevím , zda vůbec něco dojde

• nedvíhajú telefóny, neviem o svojej objednávke nič už asi druhý týždeň, som veľmi nespokojný a naštvaný a nikomu by som nedoporučil obchodovať s befoto.

Reakce obchodu Bé FOTO

Dobrý den, omlouvám se, ale výrobu papírů neovlivníme, byl Vám poslán mail, že se čeká na dodání zboží, telefony občas nestíháme, ale dle změny stavu objednávky již kolegyně telefonovala. Děkuji za Vaší trpělivost. Petr Břuska, Bé FOTO