Piva jsem kupovala k Vánocům bohužel některé piva měli expiraci ještě před Vánoci

• Zboží jsme zaplatili, ale ještě nedorazilo.

Je to pro nás zklamání. Auto jsme už zaplatili.

Reakce obchodu BEERSHOP.CZ

Dobrý den, zřejmě jste si nevšimli, že je to pouze Předobjednávka. Ve své objednávce jste si totiž zvolili adventní kalendář, který vždy rozesíláme až ve druhé polovině listopadu, abyste piva v adventním kalendáři dostali co nejčerstvější. Nyní již máte jistě vše v pořádku doma a můžete se těšit celý prosinec z výborných piv. Srdečně zdravíme, Beershop.cz

• Dorazil jsem osobně do prodejny v Sokolovské 188 v sobotu 6. května dopoledne. Bohužel bylo zavřeno. Jsem moc zaneprázdněn, pokud je to možné přepošlete mi mojí záslilku - která je již uhrazena - do Zásilkovny ve Vinotéce, Žukovského 887, 161 00 Praha 6. Dopravu a případný doplatek za "nadrozměrnost" uhradím při převzetí.
    Děkuji a zůstávám s pozdravem,

Reakce obchodu BEERSHOP.CZ

Děkujeme za zprávu, přeposíláme na Zásilkovnu.

Místo dárkové kazety, která je vyobrazena jako součást piv.Přislo toto zboží v takové papírové proložce přelepené lepící páskou.Velké zklamání za dost peněz

Reakce obchodu BEERSHOP.CZ

Dobrý den, kvůli bezpečnosti přepravy je dárková krabice rozložená a přiložená zvlášť v krabici vedle piv, stačí ji jen složit. Piva jsou zabalena do speciálních vložek jako ochrana proti rozbití. Děkujeme za pochopení, Beershop.cz

Dorazilo jiné zboží než jsem si objednal. Po telefonické reklamaci jsem byl odkázán na email, kde se mnou měla být reklamace dořešena. Doposud nikdo neodpověděl.

Reakce obchodu BEERSHOP.CZ

Dobrý den, budeme vám záměnu krabic kompenzovat vrácením části peněz. Moc se omlouváme za omyl předvánočních (tedy sezónních) brigádníků ve skladu. Tereza, Beershop.cz

Nedodržují termíny pro vyzvednuti

• nerespektují to co si přeji

• Poměrně výběr
    • Piva mají krátkou dobu spotřeby

před 10ti dny jsem objednala zboží, zaplatila objednávku a kromě dotazníku z Heureky nepřišlo nic, ani objednávka, ani mail s nějakou informací

• objednávku jsem stále nedostala, objednávala jsem ji před týdnem a stále nic. Psala jsem na email eshopu a tam mi tvrdí, že zásilku včera odeslali ale u objednávky je stále "vyřizuje se" a dodací služba mě stále nekontaktovala

• nevím jaké mají skladové zásoby ale nemít ani 20 piv=basu bych nečekal ani u vietnamce ve večerce.

Pro mě první a poslední skušennost.Já už tam určitě nikdy nic neobjednám.

Spamují i Smskami

Reakce obchodu BEERSHOP.CZ

Dobrý den, ano, jako většina obchodů posíláme pomocí SMS informaci o vyřízení objednávky. Srdečně zdravíme.

• krásné webové stránky, umí o tom dobře psát
    • ze čtyř dodaných piv, jedno pivo mělo expirační dobu do dvou dnů a druhé do tří, takže kdybych to měl pro někoho na Vánoce, tak už by klidně mohlo být zkažené
    • nabízí jen dvě dopravy po ČR, a to buď Zásilkovnu a nebo špatně hodnocenou dopravu We/do
    • 4 piva dodaná v tenké krabici, která se při rozbalení následně roztrhla, konkurence dokáže dodat dokonce až 12 velkých lahví v daleko lepší krabici, oni maximálně 6 velkých lahví
    • a zklamalo mě, že Matuška 14°Svatomartinské bylo na webu, že je k dostání a nakonec nebylo, ale aspoň se omluvili
    • dodání trvalo dlouho, ale je fakt, že na webu psali, že se to může protáhnout

V tomto obchodě jsem nakupoval naposledy. Myslel jsem si, že jak mají krásné webové stránky a jak o tom umí dobře psát, že to jsou odborníci na pravém místě. Ale spletl jsem se, a dokonce to mají dražší než jejich konkurence. Nejsem proti si zaplatit víc, když je to vykoupené skvělou službou, ale to Beershop rozhodně není.

• Sposob dorucenia

24.11 nám prisla smska ze nám tovar bude doručeny 22.11, dnes je 27.11 a nic neprislo. Nemám auto a tahat sa s tazkymi flasami asi nebudem. Vybrali sme si dorucenie cez wedo a doporucujem si overit či chcete posielat drahy tovar cez takuto šmelinu. Vobec sa neda na to spolahnut.

Vás si poslat tak leda pro smrt. Jsem hrubě nespokojen protože jste zmohli akorát mi poslat dotazník se spokojeností, ale objednávu jste nedodalí, žádné zboží nepříšlo. Jistě Vám nebude vadit, když si zkušenost s Vaším obchodem neponechám pro sebe.

Objednávka vytvoření za 2050,- a zboži dorazilo poškozene !! Velmi špatně zabaleno.

Absolutně nezabalené hrnky, volně vložené do sebe ve volném prostoru krabice - tudíž zcela zákonitě oba rozbité!
    Těžkopádná komunikace při řešení, doteď není vyřešeno. Měl to být dárek, souprava 4x cider + 2 hrnky 428Kč). Chtěla jsem nové hrnky, řádně zabalené - poslali mi je na dobírku! (prý pracovnice omylem vrátila částku za hrnky 118,- Kč na můj účet, nic mi ale nedošlo). Narozeniny už byly, zásilku mám v Zásilkovně a nevím, co s tím. Vše mě to stálo 310Kč (tedy pokud ona "vrácená částka" někdy dorazí) a nervy!! Lituji:-(

• Doprava přes Wedo

Obchod asi ok, zle jim dělá doprava přes Wedo, to je to nejhorší, co je k dispozici, zlatá Česká pošta. Bahužel jsem si dal dopravu na adresu do práce, objednávka před týdnem včetně platby a zboží nemám. Doporučuji neplatit předem.

• Špatná komunikace personálu
    • laksní přístup k zákazníkovi
    • Naprostá neochota

• Výber piv