• RYCHLÉ

• Výborná komunikace, brzké dodání, možnost poslat na zásilkovnu.
    • Nic mě nenapadá.

Doporučuji. Krásné produkty, dobrá cena.

• Originalita produktů

krasne zboží, fotografie odpovídají realitě, určitě nakoupím znovu:)

• Možnost osobního odběru v Praze. Možnost si na místě zboží vyzkoušet a zaplatit až potom.

• Obchod nabízí pohodlnou objednávku přes internet, následné vybrání způsobu doručení/vyzvednutí zboží. Komunikací přes email se můžete dohodnout na termínu osobního převzetí, který vám bude vyhovovat. Zboží je připraveno rychle.

Přijemné a výhodné nakupování originálních kousků do šatníku. Za mě na výbornou :)

• Má oblečení ,které jinde nenajdu.
    • Žádné

• žádné slabiny jsem neobjevila

• Spodní prádlo naprosto odpovídá popisu

Vše v pořádku, doporučuji

mohu doporucit

• Rychlá a vstřícná komunikace, velký výběr pěkného prádla v různých barvách. Velikost mi dobře sedí :)

• Chybí větší velikosti podprsenek.

• Neuvěřitelná rychlost dodání, perfektní komunikace, krásné věci.
    • Méně přehledný web a menší výběr.

Perfektní komunikace a rychlost. Zboží jsem bohužel musel vrátit, protože neseděla velikost, jinak ovšem maximální spokojenost, doporučuji.

• -Rychla odezva
    • -Moznost odebrat a zkusit zbozi v showroomu
    • -Krasne baleni
    • -Zakaznicky servis je super
    • Zadne slabiny nema :)

Obchod se mi velmi libil. Mam rada spodni pradlo a proto me zaujala stranka na instagramu. Pri prvni navsteve jsem rozhodla nakoupit zbozi v BeChick. Na moji objednavku reagovali rychle a hned nasledujici den jsem odebrala sve zbozi v showroomu, mela jsem taky moznost zkusit jine zbozi v obchode. Zakaznicky servis me prisel zajimavym, holky me krasne zabalily nakoupene zbozi, daly to do pekne papirove tasky a vlozily tam jeste krasnou pohlednici. Rada nakoupim jeste jednou v BeChick <3

• Originální zboží

• Kvalita, dostupnost

Náhoda,zaujala mě nabídka. Super rychlé jednání. Doporučuji.

• Unikátní zboží co jidne neseženete
    • Kvalita
    • Možnost vyzkoušet v showroomu

Krásné kvalitní oblečení a doplňky - hlavně podprsenky, nic podobného na českém trhu jsem nenašla. Možnost vyzkoušet všechny velikosti v showroomu v centru Prahy a vybrat tu nejlépe padnoucí. Ochotné a příjemné majitelky. Už vyhlizim co dalšího bych si tam koupila :)

• originální výrobky za přiměřenou cenu
    • hezká prezentace výrobků
    • rychlá komunikace

doporučuji, zboží vypadá jak na obrázku, velikost odpovídá

• Krásné zboží.
    • Nekvalitní zboží za dost peněz.

Bohužel řetízky jsem na sobě měla pouze 1x a zlatá barva se ztrácí a jsou stříbrné. Čekala jsem alespoň o něco málo lepší kvalitu při ceně 399,- za bižu. Jsem na FB ve skupince o modě, dala jsem tam odkaz na vaše výrobky, hodně holkám se líbili, já první objednala a doporučit jim je nemohu, naopak. Bohužel jsem byla hrrr a fakturu vyhodila :-( Je to pro mě veliké zklamání, řetízky jsou jinak nádherné a měla jsem v plánu objednat další i jako dárek.

Reakce obchodu BeChick.com

Dobrý den, dejte nám prosím vědět emailem a vyměníme Vám ho za jiný kousek.Veškeré naše šperky jsou od americké značky FAME a nebo od švédské značky TIMI a naše zákaznice mají s těmito šperky jen ty nejlepší zkušenosti, takže za kvalitu ručíme.

• Výhodou je, že se v centru Prahy nachází showroom, kde si můžete ostatní produkty prohlédnout a cokoli vyzkoušet.
    • -