• Maji hezkou prezentaci na intstagramu
    • Cena za dopravu

Z tohoto obchodu jsem objednala dvoje cali kalhoty. Zrovna probihala 20% sleva. Celkova castka 3200. Pri uhrade jsem si nevsimla, ze mi tam vyskocil poplatek za dopravu za 69. Dle informaci jejich obchodnich podminek by mela byt doprava od 2999 zdarma. Kdyz jsem zadala o vraceni castky za dopravu, tak mi bylo sdeleno, ze je to zdarma az od 3500. Poslala jsem jim print screen jejich podminek za dopravu, ze to tak neni. Na muj mail uz nereagovali a druhy den si zmenili podminky za dopravu. Je to asi asi tezke priznat, jo udelali jsme chybu...

• Dodací doba

Bohužel po 16-ti dnech nemám ani zboží ani peníze. Vždy naslibují, že odešlou a termín nedodrží. Po druhém emailu s prosbou o storno mi bylo přislíbeno vrácení peněz, tak doufejme, že se jich opravdu dočkám…

Rozhodne neodporúčam a davam repost!! Slabá komunikácia a cali nohavice sú veľké sklamanie. Produkt neodpovedá fotkám, cene a kvalite. Nikdy Viac!

• vrácení zboží

Podprsenkové topy jsou pro malá prsa nebo pro ženy s větším obvodem hrudníku, škoda. Vrácení katastrofa, musela jsem posílat 2x na vlastní náklady, protože poprvé si to nevyzvedli. Už nikdy více.

• doba doručení
    • zboží neodpovídá fotografii na webu
    • přemrštěná cena

Cali kalhoty za 2000,- z tohoto obchodu bohužel veliké zklamání - průsvitný materiál, naživo jiná barva, zásilka dorazila až 6.den od objednání...to mi přijde v dnešní době hodně pomalé (a ne nemůže za to předvánoční období a mnoho zásilek v přepravní společnosti)... fakt nevím co pozitivního bych napsala, už dlouho jsem nebyla takhle ze zboží zklamaná. V obchodě bych za kalhoty dvě stovky nedala natož dva tisíce...

• nádherné, kvalitní kousky
    • Rychlost v rámci vrácení peněz

Objednala jsem dvoje šaty - nádherné, super kvalita, bohužel mi ale ani jedny neseděly dle mých představ. Zaslala jsem tedy zboží zpět a do 2 dnů jsem měla peníze zpět na účtě - super zákaznický servis, dekuji Vám

• Nekvalitní zboží

Kalhoty sice krásné, ale předražené a nekvalitní! Ušité jak poslepu a po jednom nošení se začaly párat a udělala se díra ve švu. Poslala jsem je na reklamaci (bohužel ne doporučeně) a někde se ztratily. Takže kalhoty za 2k na jedno použití :-)

Edit: balíček po 3 dnech vyzvedli ale bez jakékoliv komunikace, odpovědi. Peníze zpět za 4 dny s víkendem. Bez vrácení je obchod asi ok ale toto absolvovat už nebudu.

Zboží neodpovídá velikosti. Napsala jsem email, jak mám postupovat při vrácení, protože na strankách mají jen formulář ale jestli zaslat poštou na vlastní náklady nebo si to někdo vyzvedne, jak to bývá u lepších obchodů to uvedené nikde nemají. Podle instrukcí z mailu, který ani nikdo nepodepsal, jsem poslala poštou. Zásilku nikdo nepřevzal a leží jim na poště. Na email ani messenger nikdo nereaguje, takže jsem vyhodila nejen peníze za malou podprsenku ale ještě jsem jí zbytečně poslala zpátky, když se mi předpokládám vrátí.

Já jsem naprosto nadšena

podprsenky jsou z jemné pružné krajky, tak v létě neškrtí. Při zkoušení bezkosticových podprsenek v jiných obchodech mě vždycky něco škrtilo a nesedělo a vypadaly hrubší.

• Kvalita
    • Rychlé doručení

• dobrá komunikace s obchodem

• super výběr podprsenek bez kostic
    • zboží nemá úplně nejvyšší kvalitu, při častějším nošení se podprsenky trochu potrhají nebo se jemně zničí krajka

To, co mě opravdu na tomto obchodu štve (přestože vše ostatní je fajn a služba funguje dobře) jsou ty našité cedulky "bechick - made with love", když je tam jasně napsáno přímo na podprsence "made in China". Nevím proč má potřebu si to hrát na nějaké ručně dělané zboží, když to ve skutečnosti šijou někde v obrovské výrobní hale nějaké mizerně placené čínské šičky, které to rozhodně nedělají "s láskou", ale protože jim prostě nic jiného nezbývá...

• hrzke zbozi velmi rychle

Super personál.

• Velmi rychle doručení
    • Krásně zabalený balíček

• Spokojenost s vyzvednutym zbožím
    • Špatná komunikace, vyzvednutí zboží je možné jen v určité dny a časy, když jsme dorazili dle domluvy. Slečna odešla před 10 minutami :-(
    • Nepřehledné označení show roomu, dole před budovou vůbec, v budově s vynechanym pismenkem tak se člověk musí dovtipit
    • Druhy pokus vyzvednutí vyšel, nicméně zase nefungoval platební terminál :-(

• Rychlé dodání.

• Krásné prádlo a oblečení, milí a ochotní lidé

• Prádlo nejde vyzkoušet, doma mi po vyzkoušení ani jeden kus neseděl. Jeden příliš velký, druhý příliš malý.