Polovinu objednaneho zbozi zrusil obchod,ze jiz nebude objednavat pro ruseni obchodu a pouze mi byly vraceny penize...

obchod absolutně NEDOPORUČUJI. Nulová komunikace se zákazníkem, objednávka zaplacena přes 2 týdny, ani jeden informační mail od té doby o stavu objednávky, poté nereagují ani na informační mail. Po opakovaném vyvolávání (2dny) na zákazníckou linku konečně zvednou telefon a oznámí, že produkt, který chci je v pouze v jiné variantě. NEDOPORUČUJI VŮBEC. ZTRÁTA ČASU, NEOCHOTA, BEZ KOMUNIKACE, 0 BODOV.

• Na objednávku čekám již týden. Ze strany obchodu žádná snaha o komunikaci natož o doručení zboží. Objednávku budu nucena stornovat.

• výhodná cena zboží
    • nevhodně zabaleno - bunda jen v bublinkové obálce, která šla lehce rozlepit jen rukou
    • 3 dny nekomunikace obchodu, nereagování na emaily... až po urgencích přes WhatsUp paní odpověděla, že kolegyně je nemocná a kdy se bude zboží odesílat

• Špatná komunikace
    • Po týdnu neodepisují na email
    • Neberou telefon
    • Mění si fakturu, objednávka jiná a faktura jiná

Objednala jsem si čepici ve velikosti M, na objednávce v emailu velikost M. Čepice ale došla ve velikosti S. Na faktuře také velikost S. Mění fakturu a posílají jiné ZBOŽÍ, asi se potřebovali zbavit čepice ve velikosti S.

• Nekomunikuji
    • Nevratili mi penize za vracenou zasilku

Objednala jsem dceri plavky, ktere ji bohuzel nesedeli. Zbozi jsem v zakonne lhute vratila, ale balicek mi byl vracen zpet jako nevyzvednuty. O vraceni zasilky jsem eshop informovala a domluvili jsme se, ze mi poslou zpetny stitek pro zasilkovnu. Prijeti zasilky mi bylo potvrzeno 19.2. s zadosti o bankovni ucet. Obratem jsem jej zaslala a od te doby reakce zadna a penize take nikde. Proto tento eshop rozhodne nedoporucuji!!!

Stále mi nevrátili peníze, i když psali že ano už 16.3..