Zboži nedorazilo i po mesice, penize nevratili i po 2-tydnech zruseni objednavky

Oční stíny glitter Revolution- napsáno u zboží - NA CESTĚ...Pravda je taková, že NENÍ SKLADEM a asi ani nebude... Proč zavádějící popisek NA CESTĚ ????

Oteviraci doba do 15:00 - pracujúci clovek nemá možnost produkt vyzvednout

Reakce obchodu Beauty Store

Dobrý den, pokud se Vaše negativní zkušenost týká pouze otevírací doby kamenné prodejny, nabízíme rovněž možnost zaslání zboží na adresu. Pokud Vám Vaše pracovní doba nedovoluje vyzvednout zboží v otevírací době, je vhodnější zvolit zaslání zboží prostřednictvím DPD nebo České pošty.

Zásilka dorazila ale není návod jak aplikovat kolik barvy kolik oxidantu chybí štěteček no prostě 600kč bez návdu na houby

Obchod mi napsal ze nemají skladem jednu položku,až ji naskladní tak balíček odešlo,ptala jsem se kdy cca bude skladem,bez odpovědi.Objednávka vytvořena před 21 dny,už ji ani nečekám.Komunikace o ničem

Nekvalitní za tu cenu, nedoporučuji

Reakce obchodu Beauty Store

nano sprej přišel zpět, děkujeme. Ohledně Vašich připomínek k produktu - psala jste, že vypadá, jako by byl již použitý - bohužel jste nesejmula ochrannou fólii, jak jsem Vám psala v posledním emailu (přikládám foto). Po sejmutí fólie je displej bez jakýchkoli známek poškození. Víčko šlo zavřít bez problémů. Šroubovací je pouze víčko na vrchní straně nano spreje (rovněž posílám foto). Nano sprej je jinak plně funkční. Každopádně jste produkt vrátila nepoškozený, v původním obalu a ve stanovené lhůtě,
    máte tedy právo na vrácení peněz. Částku Vám dnes zasíláme na uvedený účet.

S pozdravem Linda Borovková

• No information on the webpage is the product available. Only after prepayment I have got information that all ordered products are not available
  • po uskutočneni objednávky a zaplatení ste mi poslali e-mail o tom že tovar nie je skladom, nato som vám reagoval 2x emailom že chcem storno a vratiť peniaze no žiadna reakcia z vašej strany

• Zboží buď není skladem, nebo je neúplné

• Objednávku jsem zrušila a doposud se mi nevrátili peníze i přes urgenci. Neférové jednání.

zboží jsem zaplatila , ale bohužel zatím nedorazilo, jen mi volali, že bude do 14 dnů, od té doby žádná komunikace, žádná zpráva, nic :-(

Reakce obchodu Beauty Store

Objednala jste před 10 dny, jak píšete telefonicky jsme Vás kontaktovali, že zboží bude za 14 dní. V tom případě nechápu co víc bychom pro to mohli udělat. Negativní recenze není na místě.

Nechápu, proč dodání produktu tak trvá. A ho je platba bředem

Po odeslání objednávky přišel mail, že půlka zboží není a ani vlastně nebude a jesti ji chci rozdělit nebo něco nahradit. Píšu ano....
    Po třeba týdnu mi volala slečna, nevěděla přesně, co nabídnout, slíbený mail nedorazil.
    Od té doby nic

Udělala jsem si v obchodě objednávku v hodnotě 1000,- . Přišel mi potvrzovací email, že je připravena k vyzvednutí. Dělám to proto, že nejsem z Prahy a objednávku mi vyzvedává mamka (laik) , tak aby přišla zaplatila a odešla. Objednávka po 5ti dnech na obchodě nebyla připravena museli jsme to dělat telefonicky. Očekávala bych, že tam bude nachystána, když mi přišel email. Jinak jsem do dnes s nimi byla spokojena až na tuto zkušenost.

• Kvalitní výrobky
    • Obsluha
    • Vybavení

Dlouhá doba než mi obsluha našla objednávku. Nebylo možné platit jinou než bezkontaktní kartou.

• Zpusob platby, objednáno v pátek, v uterý přišel email že mohu zaplatit bankovním převodem, takže jen čekání a čekání na něco

Zboží ok, pro mě příště nepoužitelný

Reakce obchodu Beauty Store

objednávku jste objednala v pátek 20:48 v pondělí byl svátek, potvrzení jste dostala v úterý 7:52, tedy v nejkratší možné době.
    Děkujeme.

• Objednala jsem houbičku na makeup 1. unora a dosud ji nezískala (4. března)

• Spatna komunikace

Nejsem spokojena, zbozi jsem neobdrzela a doposud nemam informace, kdy zbozi naskladni.

• Žádné
    • Řasenka byla napolovic vyschlá

Reakce obchodu Beauty Store

zboží je možné reklamovat, prosíme kontaktujte nás, situace nás mrzí, bohužel řasenky nelze nějak plošně kontrolovat, s touto značkou máme jinak velmi dobré zkušenosti. Děkujeme. Tým BEAUTY-STORE.cz

• Bohužel mám negativní zkušenost. Bylo mi oznámeno, že zboží není skladem s dodatkem, že bude skladem během cca 7-10 dnů. Po cca 14 dnech není ani zboží ani vysvětlení!!!