• dostupná cena
    • bohužel parfém dorazil v naprosto zmačkané krabičce, v lahvičce chyběly 2 cm parfému, obávám se, že mi dorazil tester, vůně již neodpovídá (parfém používám velmi dlouho, tato vůně je již vyčpělá). je mi to líto, další nákup již nemůžu provést, nemám jistotu, raději si připlatím za kvalitu

Jsem v rozpacích

• Cenu
    • Zboží bylo skladem, po objednání údajně těsně před mou nabídkou prodaly kus doručení mi zdělily po cca 8 dnech, že si mám počkat dalších 21 dní a od té doby se mnou nekomunikují.

lžou o stavu skladu, příšerná komunikace, dodací lhůty v nedohlednu a nejisté.

• Obchod nabízí zboží uvedené jako skladem
    • Pokud si nezavoláte nebo nenapíšete email,
    • pouze vám automat oznámí, že zboží není a musí se objednat

Objednal jsem parfém který byl označen jako skladem. Ihned po mé objednávce mi automat odpověděl,že je změněn stav objednávky a zboží se musí teprve objednat. Tedy klasické lživé jednání jak nalákat potencionálního zákazníka stylem "vše je skladem".Po týdnu jsem napsal email, kde mi bylo zděleno, že zboží není a nikdo neví, kdy dorazí.

• rychlá písemná reakce ze strany majitelky
    • zboží objednáno, ale nedorazilo

má takový obchod smysl?

Reakce obchodu Beauty-Shop.cz

Vážený zákazníku, vzhledem k tomu, že vaše negativní hodnocení je anonymní, nemůžeme na něj konkrétně reagovat. Pokud vám zboží nedorazilo, budeme toto řešit, případně zahájit reklamační řízení na České Poště. Dosud jste nás ale nekontaktoval, pouze zde negativně hodnotil, což není cesta k vyřešní problému. S pozdravem Beauty-Shop.cz