Vše proběhlo v pořádku.

Dobrý den Martine,

děkujeme za Váš nákup a za hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s obchodem spokojen a budeme se těšit na Vaší další návštěvu.

• Rychlost, vstřícnost

Reakce obchodu BeautifulHome.cz

děkujeme za nákup a kladnou recenzi. Jsme rádi, že vše proběhlo rychle a v pořádku.

Žádný problém.

Reakce obchodu BeautifulHome.cz

jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku. Děkujeme za kladnou recenzi.

Beautifulhome

• Je to bez ježdění a shánění.Super.

Reakce obchodu BeautifulHome.cz

děkujeme za Vaší objednávku a následnou recenzi. Jsme rádi, když je zákazník spokojen a ušetříme mu tím čas a peníze ;-)

Hezký den

• Skvělý přístup
    • Rychlé doručení

Reakce obchodu BeautifulHome.cz

děkujeme za Váš nákup a za kladnou recenzi. Těší nás, že jste s námi byl spokojen.

Hezký víkend

Beautifulhome

• Velmi jednoduchá orientace při hledání produktu který chci zakoupit
    • O žádné nevím

Jsem velmi spokojená . Nepamatuji si přesné datum objednávky ale zboží jsem měla do 3 dnů v pořádku doma.

Reakce obchodu BeautifulHome.cz

jsme rádi, že jste s námi byla spokojená. Děkujeme za kladnou recenzi a přejeme, ať Vám zboží dělá radost.

S pozdravem a přáním hezkého víkendu

Beautifulhome

• dodání rychlé, zboží super a za fajn cenu

Reakce obchodu BeautifulHome.cz

děkujeme za objednávku a za kladnou recenzi.

Jsme rádi, že jste s námi byla spokojena a přejeme, ať Vám produkt dělá spoustu radosti.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Vše O.K.

Reakce obchodu BeautifulHome.cz

děkujeme za Vaší objednávku a recenzi. Jsme rádi, že bylo vše k Vaší spokojenosti :-)

Beautifulhome

zaplatila jsem si dodávku po 17 hod. Balíček přišel v sobotu.

Reakce obchodu BeautifulHome.cz

předně bych rád poděkoval za Vaší objednávku.

Mrzí mne, jestli Vám sobotní doručení způsobilo komplikace. V dobrém úmyslu, avšak neúmyslně, jsme udělali chybu. Doufám, že nám tuto chybu odpustíte a dáte nám třeba ještě šanci ;-)

S přáním hezkých letních dnů

Beautifulhome

byla jsem se vším spokojena

Reakce obchodu BeautifulHome.cz

děkujeme za recenzi a za Váš nákup. A přejeme ať Vám zakoupený produkt dělá spoustu radosti :-)

Hezký víkend

Beautifulhome

• s objednaným zbožím jsem spokojena
    • zboží bylo doručeno v pořádku a včas

V tomto obchodě jsou zajímavé dekorační věci jak pro dům,tak pro zahradu

Reakce obchodu BeautifulHome.cz

děkujeme za nákup a recenzi. Jsme rádi, že jste byla spokojena.

Přejeme Vám krásný víkend a budeme se těšit na Vaší další návštěvu našeho e-shopu.

Beautifulhome

• velký výběr, dobré ceny

Reakce obchodu BeautifulHome.cz

děkujeme za nákup a za kladnou recenzi.

Doufám, že Vám zakoupené produkty budou dělat jenom a pouze radost :-)

Přejeme hezký den a budeme se těšit na Vaší další návštěvu

Beautifulhome

Zboží bylo v pořádku doručeno ale chtělo by to líp zabalit.

Reakce obchodu BeautifulHome.cz

děkujeme za nákup a recenzi.

Beautifulhome

• Levné zboží v odpovídající kvalitě
    • Doba doručení
    • Možností platby

Se zbožím jsem zatím spokojena, což ovšem neplatí pro přístup obchodu. Možnosti platby jsou pouze dobírka a převod na účet, přičemž zvolíte li druhou možnost, musíte počkat do pracovního dne kdy vám pracovník zašle údaje potřebné pro platbu. V dnešní době snad není tak těžké, napsat číslo účtu na web, nebo do emailu, který se generuje automaticky a jako VS priradit namísto čísla faktury, kterou vám někdo musí poslat, raději číslo objednávky, které obdržíte automaticky. Dále jak na stránkách eshopu, tak v některém z pořizovacích emailů je mylně uvedeno, že prodejce odešle zboží neprodleně po připsání peněz na účet. Údaje pro plarbu5jsem obdržela ve středu ráno a peníze ihned převedla. Jelikož mám stejnou banku jako prodejce, nyly peníze připsány na účet prodejce do několika minut (i v případě, že bych měla jinou banku, byly peníze připsány do 24h, tj. ve čtvrtek). Přesto byla moje objednávka odeslána až v pondělí! Tedy rozhodně ne neprodleně.

Dobrý den Any,

děkujeme za recenzi a konstruktivní kritiku.

V obchodních podmínkách máme uvedeno, že zboží doručíme do 5-ti pracovních dnů od přijetí objednávky a toto jsme splnili (nepočítám do toho dva svátky - Svátek práce a Den vítězství).

Jsme si však vědomi, že dodací dobu a způsob úhrady zboží musíme zlepšit. A tedy v současné době pracujeme na zkrácení dodací lhůty a rozšíření platebních způsobů.

Omlouváme se Vám tímto za vzniklé případné komplikace a přejeme, ať Vám zboží dělá spoustu radosti.

S přáním krásného víkendu

• rychle vyřízená objednávka

Reakce obchodu BeautifulHome.cz

děkujeme za objednávku a za recenzi.

Jsme rádi, že jste spokojena a přejeme, ať Vám produkt dělá radost :-)

Hezký den a budeme se těšit na další Vaší návštěvu.

• já jsem spokojená

Reakce obchodu BeautifulHome.cz

děkujeme za Váš nákup a kladnou recenzi.

• dlouhá doba dodání

Reakce obchodu BeautifulHome.cz

děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Dlouhá dodací doba nás mrzí a pracujeme na jejím zlepšení. Doufám a věřím, že při Vaší další objednávce již tato dodací lhůta bude kratší.

Beautifulhome

• Objednávku jsem.platila převodem, stejnak mi to poslali s dobírkou, tyden z nich tahám peníze zpět. Pořád jen výmluvy a sliby, takového typu jako, že mají i jinou práci, než mi vrátit mé peníze. Děs.

Reakce obchodu BeautifulHome.cz

pozorně jsem prostudoval Váš případ a korespondenci s kolegyněmi. Chybu uznáváme a mrzí nás to. Bohužel jsme pouze lidé a děláme chyby.
    Kolegyně se snažili udělat maximum pro úspěšné vyřešení problému, konec konců zákazník je u nás vždy až na prvním místě :-)
    Nechci se více vyjadřovat k naší chybě, která celou tuto situaci způsobila, a znovu opakovat, že nás to mrzí, ale spíše bych se chtěl vyjádřit k postupu řešení problému. A měl šanci očistit ve Vašich očích jméno našeho e-shopu a kolegyň.

Reaguji tedy teď přímo na slova ve Vaší recenzi.
    Rozhodně jsme se nesnažili vymlouvat a určitě jsme Vám nic neslibovali (v korespondenci mezi Vámi a kolegyněmi o tom není ani zmínka), ani že máme i jinou práci, než Vám vrátit peníze, jak píšete. Kolegyně se Vám akorát snažila vysvětlit, že odeslat peníze nemůže ona, ale pouze fakturantka.
    Zboží Vám bylo doručeno v sobotu 24. 2.
    Od přepravní společnosti jsme dostali informaci, že jste zboží přijala a zaplatila znovu až 28. 3., následující den, tj. 29. 3. od nás odešly peníze k Vám na účet. V pátek a v pondělí byl svátek, takže předpokládám, že Vám peníze banka připsala až následující den a tedy 3. 4.
    Vím, že celou věc již vrátit nemohu, ale věřte mi, že bych tak hned učinil.

Tak či onak, stalo se. Je nám to líto a doufáme, že i přes vzniklou situaci si k nám, třeba časem, cestu znovu najdete.

Beautifulhome

Bez problémů, zásilka doručena rychle. Jsem spokojena

Dobré dopoledne,

jsme rádi, že Vám zásilka došla rychle, v pořádku a že jste spokojena.
    Více si snad přát ani nemůžeme. Snad tedy pouze, že se těšíme na Váš další nákup :-)

Přejeme krásné pondělí

• Velmi spokojená

Dobré odpoledne Zdeno,

moc Vám děkujeme za kladnou recenzi a za nákup.
    Doufám, že Vám zakoupené produkty udělají spoustu radosti :-)

Přeji Vám hezký zbytek týdne