bez problémů

• nakoupil v obchodě be-ready.cz před 2 týdny

• výběr, ceny, okamžitá komunikace
  • nakoupil v obchodě be-ready.cz před 2 týdny

Solidnost,vstřícnost a rychlost jednání.

• nakoupil v obchodě be-ready.cz před 2 týdny

• rychla expedice, i kdyz zbozi nebylo skladem

Reakce obchodu be-ready.cz

Děkuji za Vaše hodnocení, zboží se snažím odesílat vždy co nejdříve, jak je to možné.

• nakoupil v obchodě be-ready.cz před 3 týdny

ještě jsem zboží nedostal,nemůžu tedy hodnotit děkuji Mirek

Reakce obchodu be-ready.cz

Děkujeme za hodnocení. Vybráno bylo zboží na objednávku a způsob dopravy byla zvolena Česká pošta, navíc nejlevnější forma balíčku. Bohužel z toho důvodu došlo k prodloužení doby dodání o několik dní oproti běžné dodací době.

Doporučuji zákazníkům volit dopravu dopravcem Geis nebo výdejní místa Zásilkovny, kde obě tyto možnosti nabízíme zdarma při objednávce nad 1500 Kč.

• nakoupil v obchodě be-ready.cz před 1 měsícem

Doručení v pořádku

Reakce obchodu be-ready.cz

Děkuji za Vaše hodnocení nákupu v našem eshopu.

be.ready.cz

• nakoupil v obchodě be-ready.cz před 1 měsícem

• široký sortiment
    • dobré ceny

Reakce obchodu be-ready.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení. Skladové zboží se snažíme odesílat v den objednání, na zboží, které je skladem u dodavatele, je obvykle krátká doba dodání 2-3 dny. Zboží s delší dodací lhůtou je na eshopu jasně označeno.
    Budu se těšit na Váš příští nákup.

be.ready.cz

• nakoupil v obchodě be-ready.cz před 2 měsíci

• Rychlé a seriózní jednání, přehledný web

Reakce obchodu be-ready.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení nákupu v našem eshopu.

• nakoupil v obchodě be-ready.cz před 3 měsíci

S Obchodem jsem velmi spokojená, jednání bylo rychlé a spolehlivé,zásilka dorazila v pořádku a velmi rychle a byla připravená k vyzvednutí, vřele doporučuji.

Reakce obchodu be-ready.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení nákupu.

bez problémů

Reakce obchodu be-ready.cz

Děkujeme za Váš nákup. Jsem rád, že jste byla s nákupem spokojena a doufám, že si u nás vyberete i nějaké Vánoční dárky :-)

• nakoupil v obchodě be-ready.cz před 3 měsíci

Výborné zboží, rychlé dodání. Doporučuji.

Reakce obchodu be-ready.cz

Děkujeme za kladné hodnocení Vašeho nákupu, na zakoupené zboží navíc platí bezproblémová doživotní záruka. Budeme se těšit na Váš další nákup.

• nakoupil v obchodě be-ready.cz před 3 měsíci

Od objednání po dodání uběhlo 13 dní a ne 7, jak je u výrobku uvedeno. V popisu hodin v nabídce je uvedeno ciferník bílá, průměr ( cm ) 18. Tento údaj se však nevztahuje k ciferníku ( ten je průměru 9 cm ), ale 18 cm je šíře základny hodin. Na délku dodání jsem nebyl ze strany obchodu nijak upozorněn.

Reakce obchodu be-ready.cz

Výjimečně skutečně došlo ke zdržení, kdy z nějakého důvodu dopravce doručil zboží s několikadenním zpožděním. Omlouvám se, nicméně opět a jako vždy, místo plakání na Heuréce stačilo napsat tři slova "Kde mám balíček?" a toto se dalo zjistit a upřesnit. Asi by se to v tomto případě bohužel nijak neurychlilo, těžko nějak popoženete dopravce DHL, nad tím nikdo z obchodníků nemá kontrolu, ale alespoň se dal upřesnit stav a datum dodání.

Bohužel ono úplně nejde sledovat úplně každou zásilku se zbožím, zda nemá zpoždění.

Dodatečné několikadenní zdržení bylo způsobeno tím, že Zákazník zvolil Zásilkovnu, která je nejpomalejší, dopravcem Geis (který je nabízen ZDARMA) nebo PPL by bylo dodání o 2 dny rychlejší.

V popisu není uvedeno, že se jedná o průměr ciferníku. Všechny údaje lze ověřit a prověřit před nákupem, opět lépe napsat jednu větu nebo zavolat před nákupem a vše je možné vyřešit ke spokojenosti...

• nakoupil v obchodě be-ready.cz před 4 měsíci

• psano skladem, ale cekal jsem tyden

Reakce obchodu be-ready.cz

Zákazník měl zboží připravené k vyzvednutí 4. pracovní den po objednávce, kdy navíc zvolil nejlevnější a nejpomalejší doručení na Zásilkovnu, kde na webu uvádíme že doručení může trvat až 3 pracovní dny. Samozřejmě bylo možné zvolit rychlejší doručení a navíc zákazník zboží vyzvedl až další týden po tom, co bylo připravené k vyzvednutí.

Je mi líto, ale pokud zvolíte dotované doručení za poloviční cenu proti jiným dopravám, kdy navíc opravdu ještě cenu dopravy na Zásilkovnu zákazníkům dotujeme, těžko lze čekat, že doručení proběhne stejně rychle jako u dvojnásobně dražší dopravy.

Vše ale snad přehledně uvádíme na webu a vždy se dá domluvit na co nejrychlejším a nejefektivnějším doručení.

• nakoupil v obchodě be-ready.cz před 5 měsíci

• rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu be-ready.cz

Děkuji za Vaše hodnocení nákupu, jsem rád že byla spokojenost s rychlostí dodání zboží.

• nakoupil v obchodě be-ready.cz před 5 měsíci

• Velmi rychla reakce obchodu s posláním zásilky

Reakce obchodu be-ready.cz

Děkujeme za kladné hodnocení našeho eshopu.

• nakoupil v obchodě be-ready.cz před 6 měsíci

Mohu jen doporučit.Velice ochotný a vstřícný .

Reakce obchodu be-ready.cz

Děkuji za Vaše hodnocení a jsem rád že jste byl s nákupem a přístupem spokojen.

• nakoupil v obchodě be-ready.cz před 6 měsíci

Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Reakce obchodu be-ready.cz

Děkueji za Vaše hodnocení nákupu v našem eshopu a doufám, že u nás v budoucnu opět nakoupíte.

• nakoupil v obchodě be-ready.cz před 7 měsíci

Super rychlost,přehlednost

Reakce obchodu be-ready.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení. Jsem rád, že jste byla s nákupem spokojena.

• nakoupil v obchodě be-ready.cz před 7 měsíci

• Kvalitni zbozi
    • Krasne provedeni gravirovani
    • Rychle dodani
    • Super jednani

Reakce obchodu be-ready.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení. Těší mě, že se Vám gravírování líbilo a doufám, že u nás nakoupíte i v budoucnu.