• výběr zboží (3)
  • nakoupil v obchodě be-ready.cz před 3 týdny

První nákup. Spokojenost

• nakoupil v obchodě be-ready.cz před 1 měsícem

Zboží bylo dodáno ve velmi krátké době a v neporušeném stavu což považuji za velikou výhodu.

Reakce obchodu be-ready.cz

Děkuji za Vaše hodnocení. Zboží se snažím balit jak nejlépe je to možné, aby se předešlo nepříjemnému poškození výrobku při dopravě. Jsem rád, že jste byl s nákupem spokojen.

• nakoupil v obchodě be-ready.cz před 2 měsíci

Okamžitá reakce na mé dotazy, které byly kvalifikově zodpovězeny. Děkuji.

Reakce obchodu be-ready.cz

Děkuji za Vaši recenzi, jsem rád, že jste byl spokojen s mojí reakcí na Vaše dotazy. Zákazníkům se vždy snažím poradit s výběrem. Budu se těšit na Váš další nákup.

• nakoupil v obchodě be-ready.cz před 2 měsíci

S obchodom som spokojny, nevyskytol sa ziadny problem.

Reakce obchodu be-ready.cz

Děkuji za Vaši recenzi, budu se těšit na Váš další nákup.

• nakoupil v obchodě be-ready.cz před 2 měsíci

28.12.2018 jsem objednal zboží a dodnes (08.01.2019) mi nedošlo, ani žádná zpráva ohledně doručení.

Reakce obchodu be-ready.cz

Nerozumím Vašemu hodnocení, objednal jste v pátek 28.12. zboží označeno s dostupností týden. Zítra, tedy 9.1. bude odesláno, stačilo se informovat a nemusel jste psát nesmysly zde. Opravdu myslíte, že dopravci a dodavatelé poslední víkend v roce, na Silvestra a na Nový rok fungují?
    Objednávka je vyřízena přesně v udaném termínu, škoda že jste si nedal čas se informovat při objednání, rád bych Vám sdělil termín dodání.

• nakoupil v obchodě be-ready.cz před 2 měsíci

• Rychlá a bezproblémová reakce na dotaz
    • Zboží dorazilo v pořádku, bezproblémové vyzvednutí
    • Platby kartou přes PayPal

Při nákupu nedoporučuji volit platbu kartou on-line, pokud nemáte zájem registrovat si účet na nějakém PayPal. To je totiž v tomto případě bohužel vyžadováno (nepodařilo se mi bez toho zaplatit). Stačil ale jeden e-mail se žádostí o změnu typu platby (na který obchod reagoval opravdu bleskurychle - za 12 minut) a zbytek proběhl bez problémů pomocí platby převodem na účet. Zboží dorazilo do Zásilkovny v pořádku, obchod doporučuji.

• Velky vyber,dobre ceny,rychle dodani

• Rychlost odeslání

Nic

• Blízko mého bydliště

Snaha doručit produkt, který nebyl skladem

• nakoupil v obchodě be-ready.cz před 3 měsíci

• Objednávka byla přijata, za dva dny zrušena že zboží již není.

Reakce obchodu be-ready.cz

Přesně tak. Objednáno bylo zboží, kde byl poslední kus skladem u dodavatele. Po prověření skladové dostupnosti byla obratem zákazníkovi nabídnuta alternativa, stejný model výrobku.

Bohužel je potřeba objednávat včas, pokud se jedná o Vánoce. To že dva týdny před Vánocemi skladová dostupnost lítá je prostě fakt a opakuje se to každý rok. Pokud je něčeho poslední kus, tak v období zvýšené poptávky jej během několika minut může mít jiný obchodník či zákazník.

V tomto případě byl zákazník včas informován, žádnou odpověď jsem nedostal. Asi nebyl čas. Tak hlavně že je jako obvykle čas zaplakat si na Heuréce.

Mimochodem zrovna toto zboží lze i doobjednat a třeba i by bylo, ale místo plakání na Heuréce je potřeba odpověděť obchodníkovi. Je klidně možné, že by se to i do Vánoc bývalo stihlo...

• nakoupil v obchodě be-ready.cz před 3 měsíci

Vše proběhlo v naprostém pořádku doporučuji výborná komunikace

Reakce obchodu be-ready.cz

Děkuji za Vaše hodnocení a jsem rád, že jste byl s nákupem spokojen.

• nakoupil v obchodě be-ready.cz před 3 měsíci

• zboží přišlo v krátké době, dobrá komunikace, výhoda zásilkovna že mohu vyzvednout jak potřebuji a nemusím čekat na převzetí doma

Reakce obchodu be-ready.cz

Děkuji za Vaše hodnocení. Zboží se snažím odesílat co nejrychleji a jak píšete, Zásilkovna má opravdu tu výhodu, že si balíček můžete vyzvednout tehdy, kdy Vám se to hodí. I proto ji nabízím za sníženou dotovanou cenu dopravy.

bez problémů

Reakce obchodu be-ready.cz

Děkuji za Vaše hodnocení, budu se těšit na Váš další nákup.

• nakoupil v obchodě be-ready.cz před 3 měsíci

• výběr, ceny, okamžitá komunikace
  • nakoupil v obchodě be-ready.cz před 3 měsíci

Solidnost,vstřícnost a rychlost jednání.

Reakce obchodu be-ready.cz

Děkuji za Vaše hodnocení.

• nakoupil v obchodě be-ready.cz před 3 měsíci

• rychla expedice, i kdyz zbozi nebylo skladem

Reakce obchodu be-ready.cz

Děkuji za Vaše hodnocení, zboží se snažím odesílat vždy co nejdříve, jak je to možné.

• nakoupil v obchodě be-ready.cz před 3 měsíci

ještě jsem zboží nedostal,nemůžu tedy hodnotit děkuji Mirek

Reakce obchodu be-ready.cz

Děkujeme za hodnocení. Vybráno bylo zboží na objednávku a způsob dopravy byla zvolena Česká pošta, navíc nejlevnější forma balíčku. Bohužel z toho důvodu došlo k prodloužení doby dodání o několik dní oproti běžné dodací době.

Doporučuji zákazníkům volit dopravu dopravcem Geis nebo výdejní místa Zásilkovny, kde obě tyto možnosti nabízíme zdarma při objednávce nad 1500 Kč.

Doručení v pořádku

Reakce obchodu be-ready.cz

Děkuji za Vaše hodnocení nákupu v našem eshopu.

be.ready.cz

• široký sortiment
    • dobré ceny

Reakce obchodu be-ready.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení. Skladové zboží se snažíme odesílat v den objednání, na zboží, které je skladem u dodavatele, je obvykle krátká doba dodání 2-3 dny. Zboží s delší dodací lhůtou je na eshopu jasně označeno.
    Budu se těšit na Váš příští nákup.

be.ready.cz

• nakoupil v obchodě be-ready.cz před 4 měsíci

• Rychlé a seriózní jednání, přehledný web

Reakce obchodu be-ready.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení nákupu v našem eshopu.