• rychlé vyřízení

Rychlé dodání

objednané zboží bylo drahé ale údajně skladem, po objednání se nic nestalo, až na urgenci mě bylo řečeno, že skladem není... peníze vrátili.

Reakce obchodu Battery Charger

Objednal jste zboží mezi svátky kdy jsme měli dovolenou, produkt který jste si objednal se prodal asi o 2 dny dříve,ale když v období svátků nikdo nepracoval , nebylo kdy produkt označit, že není skladem. Proto jsme vaši objednávku museli vyřídit jako nedostupnou za což se velmi ale velmi omlouváme.
    Poprosil bych vás tedy v recenzi o upřímnost ano? Zboží jste objednal 30.12.2022 tedy v době kdy jsme měli dodolenou a tu jsme měli do 3.1.2023.
    3.1. tedy ještě v době kdy jsme měli dovolenou, jsem vám večer psal "Dobrý den, omlouváme se, ale tento článek bude dostupný az v dubnu. Mezi svátky, kdy bylo zavřeno se prodaly posledni 2ks a další uz nejsou.
    V případě storna pošleme peníze na účet zpět na kartu".

Co se týče ceny, když mi najdete eshop kde je tento článek (WB-LYP300AHA) v ČR skladem a levnější, pošlu vám na účet ihned 2000Kč. Pošlete mi odkaz na [email protected] Na produktu je marže asi 5%, nevěřím že by někde byl produkt levnější.

• Ok

Ok

• Rychlé doručení

• rychlost+cena

• Rychlost dodání , cena
    • ne všechno co mají jako skladem, skladem je, je např. v externím skladu a nemusí tím pádem být k dodání ihned

potřeboval jsem zrušit objednávku a pán to ihned a ochotně udělal.

rychlost vyřízení, ochota a sortiment

Rychlost neuvěřitelná

RYCHLOST psali jste ze mate dovolenou a zbozi jsem mel uz 4 den to ok

• výborné informace o typech a použití baterií, malé ostrovní systémy jako sady s možností úpravy jednotlivých položek
    • zmatečné vyúčtování při zvláštních požadavcích na jednotlivé položky sestavy

Reakce obchodu Battery Charger

Pokud je v sestavě zmena, je nutné změněné pokožky účtovat zvlášť.
    Ale můžete dát na ministerstvo financí podnět k zjednodušení účetnictví. Uz tak je to nesmyslně složité a náročné, pro nás jen dobře.

Rýchla komunikácia, široký sortiment za dobré cena a rýchle dodanie aj na Slovensko.

vždy spokojen s dodáním zboží

• Především rychlost !!!!!!!

• Ochota

Hlavně výborná komunikace s panem Jakubcem , příznivé ceny

• Co chcete hodnit,jaké zboží,to co mi nepřišlo?Jste nespolehlivý prodejci.

• Rychlost komunikace
    • Dodržení termínu dodání

• Psali, že zboží je skladem a zřejmě není. Od objednání se obchod neozval, tak nevím, jestli zboží vůbec dorazí.