• vždy bez problémů, rychlé dodání, vzorek navíc
    • cena dopravy je vysoká

Vše proběhlo v pořádku. Rychle dodání. Vzoreček i kód na další slevu k nákupu zdarma. Děkuji a doporučuji.

Všechno bylo poradku

v pořádku

• siroky vyber zbozi, nektere produkty jsou jinde tezko dostupne
    • opravdu rychle dodan

• rychlé vyřízení objednávky
    • kvalitní kosmetika

• Dlouhá čekací doba
    • Asi nic nemají skladem

Na zaplacené zboží čekáte přes měsíc někdy i déle, to se mi prostě nelíbí, proto tento obchod nedoporučuju a já už tady nenakoupím

Reakce obchodu BB-cream

děkujeme za zaslané hodnocení.
    Vybrala jste si zboží s dodací lhůtou 2-4 týdny, tato informace byla uvedena u produktu a tato informace Vám následně byla zaslána i emailem. Dnes je to 7 dnů od Vaší objednávky. Zboží Vám odešleme během následujících 2 dnů.
    Nerozumím Vaší informaci o čekání měsíc i déle, je to Vaše první objednávka u nás.

• Bezva obchod. Má vše, co potřebuji. Vyhovující korejskou kosmetiku. Skvélá komunikace.

Vše bez problémů.

Dobrá nabídka zboží, které není běžně dostupné

• velmi rychlá komunikace, ochota

Velmi ochotná a rychlá komunikace v případě problému + kompenzace za vzniklé komplikace. Nečekala jsem nic z toho, budu znovu objednávat :)

• spolehlivý obchod
    • docela dobré ceny
    • celkem slušný výběr

E-shop nabízí kvalitní korejskou kosmetiku za rozumné ceny. Je možné si přečíst i recenze zákazníků k produktům, což někdy pomůže při rozhodování. Obchod je velmi spolehlivý a dodávka objednaného zboží netrvá déle než 2-3 dny. Produkty jsou vždy perfektně a pečlivě zabalené. Prostě paráda. Nakupuji zde velmi ráda.

Everything good except one thing. I got a cream instead of a mask but its the same maker, I guess it happened by accident

• Kvalitní kosmetika

Kvalitní kosmetika za dobrou cenu. Rychlé, vstřícné jednání. Nemám co vytknout, nakupuji zde pravidelně.

Velmi rychlé doručení, což je pro mě klíčové, ve chvíli, kdy se jedná o věc, kterou fakt potřebujete rychle a v kamenných obchodech není k dostání. Navíc velmi příznivá cena oproti ostatním obchodům. Za mě skvělá práce. :)

• Skvělý zákaznický servis a vstřícnost
    • Zajímavý sortiment

Ráda se na tento e-shop vracím. :)