Kvalita zboží nevyhovuje, žádný zázrak za tú cenu, lepší by byl jelení lůj. Znovu jsem se napálila. Nedoporučuji.

• Dlouhá čekací doba
    • Asi nic nemají skladem

Na zaplacené zboží čekáte přes měsíc někdy i déle, to se mi prostě nelíbí, proto tento obchod nedoporučuju a já už tady nenakoupím

Reakce obchodu BB-cream

děkujeme za zaslané hodnocení.
    Vybrala jste si zboží s dodací lhůtou 2-4 týdny, tato informace byla uvedena u produktu a tato informace Vám následně byla zaslána i emailem. Dnes je to 7 dnů od Vaší objednávky. Zboží Vám odešleme během následujících 2 dnů.
    Nerozumím Vaší informaci o čekání měsíc i déle, je to Vaše první objednávka u nás.

Zboži nedorazilo po týdnu od objednání, obchod nekontaktoval

Reakce obchodu BB-cream

opakovaně jsme Vás kontaktovali, ale bez odezvy, uvedla jste neúplnou adresu - do kolonky pro ulici jste uvedla příjmení.

• nedá se platit kartou

Reakce obchodu BB-cream

platba kartou online je možná.

• Nic nedorazilo

Reakce obchodu BB-cream

jako způsob jste zvolila platbu předem bankovním převodem, do dnešního dne nedorazila Vaše platba, proto objednávka nebyla odeslána.

• Neprehlednost
    • Nezajem o zakaznika
    • Neprofesionalita

Můžu hodnotit jen přístup a přehlednost obchodu, protože od chvíle me objednávky mi prisel jen potvrzovací email.. zvolila jsem platbu převodem, ale v emailu nebylo ani číslo účtu, to si mame nejspíš najit na stránkách, a ani variabilní symbol - to si máme odvodit, že bude číslo objednávky, ale kdo ví? Dále od té doby nic, až ted dotazník spokojenosti :D nojo, kdybych nekupovala jen vzorky za pár korun, tak by přístup byl možná jiný a zajímali by se...

Reakce obchodu BB-cream

moc nás mrzí Vaše negativní zkušenost s naším obchodem. Samozřejmě, že v případě platby převodem jsou automaticky odesílány podklady k platbě, kde je uvedeno jak číslo účtu, tak variabilní symbol.
    Do dnešního dne nedorazila platba za Vaši objednávku, proto jsme ji zatím neodeslali.

Zatím nic nepřišlo, vše objednávané bylo skladem, ale nic nedorazilo. Po objednání zboží přišla informace, že na mnou objednané zboží je dodací lhůta až dva týdny, což ale u objednávaného zboží nebylo uvedeno, už ani nepočítám s tím, že něco přijde. V dnešní době nevídané...

Reakce obchodu BB-cream

moc nás mrzí Vaše negativní zkušenost s naším eshopem. Prověřoval jsem Vaši objednávku a u jedné položky z Vaší objednávky byla dodací lhůta uvedena, proto jsme Vás o tom ještě následně informovali i zprávou.
    Zboží již máme na cestě, v následujícím týdnu bude Vaše objednávka odeslána.
    Omlouváme se za komplikace.

• Objednávala jsem pouze výrobky, u kterých bylo napsáno, že jsou skladem. Po zpracování objednávky mi přišel e-mail s tím, že dodací lhůta je 7 - 14 dní. Dnes je to 10. den a zatím žádné nové informace...

Reakce obchodu BB-cream

Dobrý den, omlouváme se, ale dodací lhůta byla v eshopu uvedena. Objednávku odesíláme, slibovanou dodací lhůtu jsme tedy dodrželi. Hezký den

• Objednala jsem si 6 vzorků dorazily pouze 2.
    • Krém který dorazil pouze v malý tubíčce a ještě v něm není ani tilik kolik by ho tam mělo bý nejsem vůbec spokojená.

Mám od BB-krému skycí make up byl v pohodě ale koulipa jsem si u vás a dorazilo uplně něco jinýho.
    - S pleťovýmy maskama jsem spokojená ale se zbatkem ne.

Reakce obchodu BB-cream

Dobrý den, obdržela jste zboží, které jste objednala, tj. 2x vzorek VIP Gold, 1x Hot Pink 5g, 2x pleťová maska. Váš komentář je nepravdivý. V případě, že jste měla pocit, že Vaše objednávka byla vyřízena nesprávně, měla jste nás kontaktovat.

• Vzorky, které jsou jinde k dostání zdarma!!, jsou zde nesmyslně zpoplatněny. Navíc předražené zboží, přičemž na českém trhu existují i jiné eshopy, které nabízejí stejnou kvalitu, za nižší cenu.

Neuspokojivý nákup.

Reakce obchodu BB-cream

Dobrý den, dovolím si oponovat, žádný jiný český eshop nemůže nabízet stejnou kvalitu, jsme jediným českým autorizovaným prodejcem a u nás tak oproti ostatním eshopům a prodejcům máte záruku, že nekupujete padělky.

• pokud sem mimo Prazska neni moznost zjistit , ktery s produktu si mohu zakoupit - nezasilaji vzorecky!!! Tim padem muj vyber byl ukoncen.Odkazou vas do jejich prodejny.!

Reakce obchodu BB-cream

Dobrý den,vzorky samozřejmě posíláme po celé ČR i na Slovensko.

• Na WEBu jsem nenašel, že zakoupený BB cream je korejský výrobek. I když kvalita je asi dobrá, odstín je naprosto nevhodný pro ženu evropského typu.

Před objednávkou si telefonicky ověřit výrobek.

Reakce obchodu BB-cream

Dobrý den, informace o výrobci je v eshopu uvedena. Vhodnost barvy je undividuální, i proto nabízíme možnost vyzkoušení všech produktů a prodej vzorků.

• Prilis vysokebceny. Vid se vyplati nakupovat v zahranici.

Nenakupovat. Ceny jsou prilis vysoke.

Reakce obchodu BB-cream

Dobrý den, prodáváme pouze originální výrobky, ceny jsou srovnatelné s cenami oficiálních zastoupení v zahraničí.

• zatím pouze v tom, že nabízí jinde nedostupné zboží
    • nepřehlednost v produktech. dlouhá doba dodání a nízká komunikace o dodvce zboží

ne příliš přátelský přístup k zákazníkovi - myšleno po stránce komunikace. žádné doplňující informace k přesnějšímu termínu dodání.

Reakce obchodu BB-cream

Dobrý den, informace o dodací lhůtě je uvedena v eshopu, o odeslání objednávky vždy informujeme emailem.