Doporučuji skvělá komunikace a rychlost odeslání

Se službami e-shopu jsme byla naprosto spokojená. Rychlé vyřízení objednávky a dodání zboží.

Vše v pořádku,rychle vyřízená objednávka.

• Rychle dodání

Vse v pořádku.Latkový box velký.Máme na plyšáky.Super za tu cenu.

• Rychle dodani
    • Kvalitní

rychlost dodání a velký výběr

Obchod jako taky super,ve vsem vysli vstric,ale dopravce DPD nespolehlive,zbozi nedorucil kdy mel proto jsem balik odmitla a vratila nebot se zpozdenim kvuli neschopnosti DPD mi bylo zbozi uz k nicemu

Reakce obchodu bazenek.eu

Ohledně DPD služby, vždy je to o lidech a je nám líto, že kurýr nedodal. Děkujeme za reakci a kladné hodnocení Bazenku.eu, moc si toho vážíme.

Výborný eshop

Velký výběr, kvalitní zboží, výborná komunikace, rychlé dodání.

Děkujeme

• Drahé poštovné

Reakce obchodu bazenek.eu

Děkujeme za upozornění ale v dnešní době levnější dopravu nejsme schopni zajistit. Cenu stále držíme pod 100 Kč, pro Slovensko jednáme o lepší tarify.

spokojená rychlost dodávky

sada 4 držáku nakonec 1držák malým písmem cena za jeden kus. za tu cenu někde 4 kusy.

Reakce obchodu bazenek.eu

Dobrý den, bohužel nejsme schopni zajistit lepší cenu u tohoto produktu. Nákup byl v jiné cenové relaci než má konkurence, a někdy prostě nevyjde lepší cena. Na skutečnost, že se jedná o jeden kus za tuto cenu jste byl upozorněn v popisu produktu. Pokud jej nechcete, můžete odstoupit od kupní smlouvy do 14 dní. S pozdravem zástupce majitele obchodu, Pavla

• Skvělá obsluha, dobré ceny i výběr produktů, rychlost připravení objednávky z eshopu

• rydhlost dodání
    • co objednáno, to dodáno (člověk se musí radovat i ze samozřejmostí)

Moc děkujeme!

Výborná komunikace, přehlednost zboží, rychlost doručení. NAPROSTA SPOKOJENOST. Doporučuji!!!!

• Vynikajúci predajca, ochotná predajkyňa. Po telefóne dokaže odpovedať na všetky otázky ohľadom predávaneho tovaru. Tovar som objednala vo štvrtok a utorok som mala tovar doma.

Obchod mohu jen doporučit. Rychlé dodání, bohužel nám zboží nesedělo, objednali jsme asi něco špatně. Úžasná paní s námi komunikuje mailem a snaží se nám pomoci, abychom dostali náhradní díl na bazén, který sháníme. Opravdu jsem mile překvapená, jak výborně paní a obchůdek fungují. Moc děkuji

• Rychlé doručení
    • Zboží v pořádku

rychlé jednání, rychlé dodání, doporučuji