• Komunikácia

Balenie prišlo otvorené, krabica poškodená, prevzaté s výhradou

Reakce obchodu bazenek.eu

Dobrý den, to je nám líto, že krabice byla poškozená, z našeho obchodu zboží odešlo zcela v pořádku. Za dopravu kurýrní službou nemůžeme, taktéž doprava na Slovensko chvíli trvá. Pokud by bylo poškozeno zboží, musí se reklamovat dopravci do 3 dnů. Spolu jsme ale komunikovali a vše by mělo být v pořádku, děkujeme za nákup.

Nedoporučuji nákup,zboží absolutně neodpovídá obrázku na e-shopu.

Reakce obchodu bazenek.eu

Ihned jsme zahájili řízení a textilní košík s výrobcem prověřujeme. Je nám líto, že i přes rychlou komunikaci s Vámi, kde jsme byli ihned nápomocni a problém řešíme, nás hodnotíte záporně. Důvod nedoporučuji obchod nás mrzí, jelikož je neopodstatněný.

sada 4 držáku nakonec 1držák malým písmem cena za jeden kus. za tu cenu někde 4 kusy.

Reakce obchodu bazenek.eu

Dobrý den, bohužel nejsme schopni zajistit lepší cenu u tohoto produktu. Nákup byl v jiné cenové relaci než má konkurence, a někdy prostě nevyjde lepší cena. Na skutečnost, že se jedná o jeden kus za tuto cenu jste byl upozorněn v popisu produktu. Pokud jej nechcete, můžete odstoupit od kupní smlouvy do 14 dní. S pozdravem zástupce majitele obchodu, Pavla

• Výhodou bylo rychlé vyřízení objednávky a odeslání.

Bohužel stav hračky nebyl úplně ideální - u hrnečku bylo napůl odlouplé ouško, takže pro hraní s ním upadlo úplně. Samozřejmě to není nic, co by nevyřešilo lepidlo, ale očekávala jsem zboží v lepším stavu. No nedá se nic dělat.

Reakce obchodu bazenek.eu

Dobrý den, to je nám líto. Mohla jste poslat a my bychom si zajistili reklamaci u výrobce. Hračka je ale originální a velmi pěkný kousek, snad se bude líbit.

Informace o zboží jsou lživé. Objednala jsem mořskou sůl dle popisku u zboží (cit. Mořská sůl je pytlována v Rakousku. Při nákupu více jak 1 pytle mořské soli nebo písku (25kg) Vám bude účtována doprava za každý další pytel 89,- i při dopravě zdarma. Děkujeme za pochopení.) Ve skutečnosti jde o alpskou sůl firmy Salinen Austria

Reakce obchodu bazenek.eu

Dobrý den, lživé informace neposkytujeme. Informace o balném je uvedena v popisu a zvýrazněna. Doprava je zdarma. Při objednávce je vše řádně uvedeno, nečetla jste důkladně, bohužel za to nemůžeme.
    P.S. Austria je v překladu Rakousko, to jsem se Vám snažila telefonicky vysvětlit.

Zatím zboží nedorazilo

Reakce obchodu bazenek.eu

Dobrý den, informovali jsme Vás, že zboží se opozdí a že posilame tento týden a přidáme dárek za pozdní dodání. Je nám líto, že když dostanete zprávu o vyexpedovaní tak i tak pošlete hodnocení. Věřte, že děláme vždy maximum pro zákazník a sms, email, volání nemůže být z Vaší strany hodnoceno na 2,5 ale bohužel i negativní postoj musíme vzít v potaz.

• Nepravdivé datum dodání
    • Nekompletní zásilka

Objednal jsem 3 položky, všechny skladem. Vzhledem k informacím na eshopu a objednání v poledne a platbě kartou, tak jsem očekával dodání druhý den. Bohužel až 3 den došlo k expedici, kdy mi bylo přislíbeno sobotní dodání. Zboží nakonec dorazilo až v pondělí, tedy 6. den od objednání. Bohužel zboží přišlo nekompletní. Volal jsem hned a byl jsem ujištěn, že se mi paní ozve. Když jsem volal za 2 hodiny znovu, že bych potřeboval vědět, jak budeme řešit, jestli mám koupit podložku jinde, tak mi paní řekla, že je na obědě a teď neví. Nakonec vše zachránila milá kolegyně, která mi slíbila, že za nedodanou položku dostanu peníze zpět. Zatím 3 týdny čekám na peníze a uvidíme. Třeba jsem měl jen smůlu, ale já bych příště raději koupil jinde.

Reakce obchodu bazenek.eu

Dobrý den, zboží bylo skladem, ale z důvodu velké vytíženosti jsme nestihli poslat tentýž den. Sobotní doručení jsme zadávali, ale neproběhlo, tudíž proto došlo k doručení v pondělí. Platbu za plachtu jsme realizovali zpět jak jsme se domlouvali, ale došlo k odeslání na špatný účet a jelikož jste se neozval, byl dobropis uzavřen jako vyřízený. Je nám lito, že jsme způsobili nedorozumění a určitě se z této situace poučíme. Vše je již vyrovnáno, jak jsme Vám i psali s důkazy o špatně uvedené platbě. Děkujeme za pochopení a možné přehodnocení Vašeho hodnocení našeho obchodu. Hezké léto s bazénem od nás.

• Píší, že zboží skladem, ale stále po 10/14 dnech nedorazily.

Reakce obchodu bazenek.eu

Dobrý den, dřevěné lehátko je vyrobeno na zakázku přímo truhlářem a o termínu dodání jste byl informován ihned po objednání. Jedenáctý den byla dřevěná lehátka připravena k odeslání, ale z důvodu Vaší nekomunikace Vám nebyla odeslána (transport). Vaši objednávku musíme tudíž stornovat. Děkujeme za pochopení.

• Obchod inzeruje zbozi, ktere nema skladem. Alespon ze toto sdelili obratem.

Reakce obchodu bazenek.eu

Dobrý den pane Pavle, Vámi objednané zboží máme skladem, ale v externím skladu v Písku jak je v popisu uvedeno a Vy jste jej chtěl vyzvednout v Jaroměři, proto jsme Vás kontaktovali a nabízeli podobné zboží za podobnou cenu ale nereagoval jste na naše avíza. I tak se omlouváme a doufáme, že hodnocení změníte. Můžete tak učinit na [email protected], děkujeme předem.

• Objednané zboží bylo dodáno obratem a bylo dobře zabaleno.
    • Bohužel naprosto chyběla jakákoliv dokumentace ke zboží.

Zásilka obsahovala pouze zboží a krabici. Naprosto chyběl jakýkoliv doklad, z něhož by bylo možno zjistit jeho původ, výrobce, požadovaný způsob použití či upozornění na nebezpečí nežádoucího zacházení. Považuji to za zásadní nedostatek, zvlášť, když se jedná o zboží určené pro děti.

Reakce obchodu bazenek.eu

Dobrý den, na krabici je polepka kde je uvedeno: výrobce a distributor, adresa distributora a DIČ, několik jazykových mutací pro "nepoužití" - není vhodné pro děti do 3 let a následné použití výrobku. Na berušce je pak přímo nakresleno jaké baterie máte koupit. Bohužel nám distributor žádný další manuál nedal, pokud budete chtít další informace, neváhejte nás kontaktovat.

• Nesmyslný poplatek při osobním vyzvednutí zboží. Za co?

Reakce obchodu bazenek.eu

Při převozu zboží na prodejnu musíme zohlednit náklady na dopravu, proto je toto zpoplatněno. Snažíme se vyjít vstříc a ve většině případů poplatek neúčtujeme. Bylo tomu tak i ve Vašem případě, proto jsme Vás požádali o vymazání neopodstatněné recenze, bohužel bez reakce.

• Zboží nedorazilo kompletní.Obchodní zástupce na e:mailovou korespondenci nereaguje.

U zboží, které je uvedené u produktu piktogramem "skladem" nám bylo po týdnu a po našem dotazu na stav objednávky sděleno, že produkt se pro nás vyrábí.

• Pokud sa jedná o môj prípad tak nedvovera k obchodu cz.

Reakce obchodu bazenek.eu

Zákazník objednal na Slovensko a udělal objednávku. Informaci o nezasílání do jiných zemí je na stránkách pod sekcí "doprava". Poté jsme jej sms i e-mailem informovali, že mu z tohoto důvodu nezašleme zboží, jako důvod je, že na Slovensku nemáme pokrytí možných reklamací. Je nám líto, že i přes slušné chování nás zákazník ohodnotil negativně...

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Bez mého vědomí byla vytvořena objednávka. Zboží jsem odmítla i tak jsem musela uhradit náklady. Velmi nesolidní. Doufám, že o tomto obchodu již neuslyším.

Reakce obchodu bazenek.eu

Nevím jak by jsme si vytvořili objednávku s Vaši adresou, jménem, telefonním číslem a mailem?! zas tak dobří nejsme. Pokud si rozmyslíte objednání, je čas do vyskladnění dle našich obchodních podmínek zrušit, to jste však neučinila a tudíž zboží došlo až k Vám.

• jeste jsem zbozi nedostala a ani nevim jestli je vuec na ceste.

Reakce obchodu bazenek.eu

Dobrý den, o jaké zboží se jedná? Pokud o šperky, je to 2 dny (26/2) co jste udělal/a objednávku a nyní je 28/2 a zítra posílám. Nevidím tedy důvod si takto stěžovat, děkuji

• Nevim
    • nevim

Zboží nekvalitní,po týdnu jsem reklamoval

Reakce obchodu bazenek.eu

Nevím komu jste zboží reklamoval ale internetovému obchodu www.bazenek.eu určitě ne! Reklamaci jsem do dnešního dne neobdržela! Co bylo dle Vás nekvalitní a kam jste to tedy poslal?