Objednal jsem si kyselinovou moto baterku.
    I když byla označena neklopit a pozor kys. sírová,
    Tak komplet celý obal od kyseliny, která vytekla z baterky.
    Celý to bylo zabaleno v celofánu, takže při převzetí to nebylo poznat.
    No co na to říct ? Baterka bez kyseliny a po dotazu na eshop bez odpovědi.

Obchod se mnou vůbec nekomunikuje ,telefon nebereš e-mail neodpovídá jen sem se chtěl zeptat že k zakoupenému zboží nepřišel záruční list.

• Za naplnění baterie 70 kč a moto baterie byla ž časti vylitá kyselina
    • Za dopravu baterie byla 200 kč a moto baterie byla ž časti vylitá kyselina

• Určitě nic nekupovat!
    • Malý výběr baterií, které jsou divné, ať už datemm výroby, stavem v jakém přišly a obrácenými póli atd.
    • Baterie přišla vybitá
    • Pokud chcete výrobek vrátit pán přestane komunikovat a reagovat. Pokud zadáte adresu z formuláře, která je udána jako kontaktní balíček se Vám vrátí!!!
    • !!!!!! PROSÍM KONTAKTUJTE MĚ NA 604380386 S KÝM PÁN PŘESTAL KOMUNIKOVAT !!!!!! KOUKÁM, ŽE JE TO BĚŽNÁ SITUACE PŘI REKLAMACI PODLE RENCENZÍ TADY.

• Obchod dodal zboží jiné -místo stríbrné dodal čenou baterii -nereaguje na za volání ,sms,mail- nekomunikuje

Nekupovat nic uněj

• Pouze o něco nižší ceny
    • Parametry v nabídce neodpovídají parametrům udaným na akumulátoru

Raději volte jiný obchod, kde zaplatíte o něco více.

Zaslali mi vybitou baterii!

• dobrá cena
    • baterie ani po 10 dnech nedorazila

Objednal jsem baterii do auta,ani po 10 dnech nedorazila.Dle přepravce je zásilka nezvěstná,obchod telefon nezvedá

Nejhorší obchod co jsem používal. Nejde vrátit zboží. Žádný způsob kontaktu obchodu. Nepoužívejte, nebo budete litovat. Teď mám baterku která je na vyhození, kterou nemůžu vyměnit. Fakt nejhorší.

Baterie Exide EA954 prišla nenabitá 12,38V. 20 měsíců stará. S hmotností 20,75kg, o více jak 10% nižší oproti udavaným 23,6kg. Čili stará uloženka, o kterou se nikdo od výroby nestaral. Co bych ještě chtěl za ty peníze, že. Nicméně nedělám si iluze, že by tomu u jiných výrobců dále pak obchodníků bylo, až na vyjimky, jinak. Legislativa EU toto umožňuje.

Reakce obchodu Battery Depot

Pane Igore, můžeme polemizovat, čím jste měřil klidové napětí autobaterie a jak je váš “přístroj“ kalibrován, ale i vámi uváděné napětí 12,38 V je zcela dostačující pří instalaci akumulátoru do vozidla. Správně fungující alternátor namontovanou autobaterii dobije do 100% stavu!
    Váhu baterie garantuje výrobce, v tomto případě značka Exide, tudíž prodávající subjekt nemůže tuto hodnotu nikterak ovlivnit!
    Není jasné, jak poznáte stáří autobaterie, tento údaj výrobce nezveřejňuje!
    Pane Igore, jako spotřebitel máte právo na podání reklamace a v zákonné lhůtě vám rádi Vaši reklamaci vyřídíme.

S pozdravem Battery Depot

• rychle objednani
    • baterie ani po 10 ti dnech nedorazila, udajne se ztratila zasilka, po par dnech nemam zadne informace co s tim budou delat ani od obchodu ani od dorucovatele. a samozrejme ji potrebuji