• Rychle dodanie, úžasna kvalita

• zakúpený produkt vyzerá presne tak isto ako na obrázku
    • rýchle dodanie zakúpeného tovaru do SR

Naprostá spokojenost! Dlouho jsem rozmýšlela, jestli malý nebo velký Sapha, nakonec jsem vybrala ten větší a z outletu (šitý ze zbytků). Batůžek je ve skutečnosti ještě úžasnější, než jsem čekala! Lehoučký, pohodlně sedí a vejde se do něj hafec. Zatím byl se mnou jen na jednom výletě, ale už teď vím, že to bude láska až na věky.

Objednala som si ľadvinku a peračník z Batohama a som nad mieru spokojná. Oba produkty sú nádherné a veľmi kvalitné, doručenie bolo rýchlejšie než som čakala, bolo to krásne ekologicky zabalené. Určite odporúčam každému, kto má rád výnimočný dizajn Ďakujem

• Lze platit přes Twisto
    • Kvalitní zboží
    • Rychlé doručení

• Kmunikace
    • Ochota
    • Nabídnutí alternativy

• přišel rychle
    • prostorný
    • popruhy batohu jsou velmi hrubé a škrábou

Za mě super... viděla jsem reklamu na Insta, moc se mi batohy líbily a hlavně mě zaujal příběh a to že jsou z konopí. Stránky jsou hezké a přehledné, objednání bylo snadné, dodání bylo rychlé. S batohy a ledvinkou jsem dostala jako dárek dva krásné lapače snů... Batohy, ledvinka i lapače jsou nádherné, jsem nadšená, mohu jen doporučit.

• Batoh byl doručen v pořádku,a bez problémů.

pružné jednání s e-shopem,rychlé dodání

• prehľadné stránky
    • jednoduché objednanie
    • rýchle dodanie
    • darček k nákupu

Batoh je krásny, zodpovedá fotkám a je veľmi pevný a kvalitne ušitý. Spĺňa aj veľkosť, ktorú som potrebovala. Teším sa z jeho používania. :)

Dobrá komunikace, rychlé doručení a zboží krásné a kvalitní

Naprostá spokojenost, doporučuji!

• Skvělá komunikace, bohužel jsem batoh musela reklamovat, ale vyšli mi vstříc a vše bez problémů vyřídili
    • Dobrý materiál, pevný
    • Originální vzhled
    • Zboží přišlo hezky zabalené

Rozměrově batoh neseděl, tak jsem ho bohužel musela vrátit

• Přehledné stránky
    • Podpora chudších zemích a těch, co to potřebují
    • Kvalitní produkty s krásným designem
    • Poměr ceny a produktu je velmi výhodný

Jsem velmi spokojená a zároveň mám pocit, že jsem někomu mohla pomoci, těm, co to opravdu potřebovali. Batoh působí kvalitně a moc ráda ho nosím.

Výborný zákaznický servis, kvalitní zboží a zabalení, doporučuji všemi deseti

• nádherný baťoh
    • cenově rozumné

• Pěkné batohy
    • Rychlé odeslání
    • Nákupem někomu pomůžete
    • Není to velkoobchod s pásovou výrobou
    • Batoh byl cítit vlhkostí, chtělo by to lépe skladovat

S nákupem jsem spokojená, hledala jsem větší batoh, který by byl hezký na pohled a zároveň nepocházel z velkovýroby.

Reakce obchodu batohama

Děkujeme za recenzi. batohy skladujeme podle všech nařízení a pravidel v kancelářských prostorách. Při osobním odběru si každý zákazník může náš sklad prohlédnout. Batohy mají specifickou vůni, která je odlišná od vůně konopí, kterou většina z nás zná (což může být matoucí). Batohy mohou načichnout při přepravě z Nepálu, ale po převzetí dodávky všechny dodané kusy kontrolujeme a případně dáváme vyvětrat.

• rychlé doručení
    • příjemná osobní komunikace
    • velmi kvalitní produkty
    • přehledné stránky
    • ochotný personál

Stránky obchodu jsou velmi přehledné, produkty odpovídají fotkám a dokonce překvapily ještě větší kvalitou, komunikace s velmi ochotnou slečnou, velmi rychlé dodání a nákup s pocitem, že člověk pomáhá dobré věci

Reakce obchodu batohama

Děkujeme za recenzi :)