+ dobrá a rychlá komunikace

• Dobrá cena
    • Baterie po doporučené životnosti

Je trochu hloupé, když si člověk koncem dubna 2021 nakoupí baterie ve větším počtu, aby je měl do zásoby. A pak když mu přijdou, tak je na nich Best befor: 10/2020. Znovu zde nenakoupím.

Dobrý deň,

Ďakujeme za upozornenie. Ak ste našiel takúto chybu o ktorej my nevieme, stačí napísať email a dá sa to vyriešiť. Ano zakúpil ste 6 knofíkových baterií po 10Kč. To fakt nie je zásoba ve větším počtu.

Heuréku sme vypli, práve z dôvodu, že sa to mení na diskusné fórum a nereflektuje skutočnosť. Dodávame kvalitné a overene baterie od značkových výrobcov.

Ak potrebujete danú záležitost vyriešiť, prosím kontaktujte nás štandardnou formou. Ďakujeme za pochopenie.

BaterieRychle.cz

• Rychlé dodání objednaného zboží,dobré ceny.

• Dobrý sortiment i ceny.

širový výběr baterií i těch né zcela běžných
    blaskové doručení
    naprostá spokojenost

Neseriózní obchod!!!

Dobrý deň.
    Ďakujeme za vašu reakciu. Zapracujeme na zlepšení. Ale vyjadrite sa viac k vašej plnohodnotnej recenzii.

Dobrá cena, rychlost

• Postovne

• velký sortiment,rychlost dodání
    • nedodali co bylo objednáno

při reklamaci nám bylo sděleno,že rozbalením chybně zaslané baterie jsme ji znehodnotili! No.... koupili jsme ji jinde....vyřešeno

Dobrý deň p. Lorenc

Ano, omylom sme vám zaslali hodinkovú bateriu za iný typ. To sa stane, sme tiež len ľudia. Navrhli sme vám samozrejme bezplatnú výmenu, čo je u nás štandard. Vy ste, ale túto batériu vybrali z jednorázového obalu. Ako máme vedieť, čo ste z danou batéroiu robili. Podľa informácie od vás ste ju už inštalovali. Robíte tu negatívnu reklamu kôli baterii za 25Kč.

Chybu sme uznali, výmenu na naše náklady sme navrhli. Poškodené zboží nemeníme.

• V pandemie nemakaj !

Dobrý deň p. Polák,
    Ďakujeme za vašu recenziu. Áno, informovali sme vás, že sme boli dočasne uzavretý z dôvodu COVID-u. Vaša reakcia hovorí za všetko. Snáď sa vám uľavilo a cítite sa hneď lepšie.

Evidentne si niektorí ľudia počas lockdownu chodia liečiť svoje ego na Heuréku.

Vybíral jsem podle ceny a sortimentu, můj první nákup.

• flexibilní a kominikativní
    • zmatek při expedici, zboží bylo doručeno na třikrát

Dobry den.
    Dakujeme za recenziu. Ale mi sme vam nic neposlali, lebo objednavka bola po dohode zrusena.

Baterierychle.cz

• zboží bylo zaplaceno včetně poštovného a nebylo doručeno. Obchod doporučuje zákazníkovi, aby se obrátil na Českou poštu.
    • nelze zjistit, zda zboží bylo odesláno nebo ne. Obchod nabízí za 39 Kč odeslání obyčejnou zásilkou České pošty na riziko zákazníka. Ani odeslání a ani doručení však nemůže zákazník ovlivnit.

Obchod by měl urgovat a reklamovat u České pošty nedoručení, popřípadě nespolehlivého poskytovatele poštovních služeb nepoužívat a nespolehlivou službu nenabízet. Zákazníkovi by měl dodat náhradní zboží nebo vrátit peníze a zbavit se tak podezření z neodeslání zaplaceného zboží. Za cca 100 Kč snad dobrá pověst stojí.

Dobrý deň p. Koskuba.

Vašu recenziu ignorujeme. Dopravcu ste si vybral vy sám a to Českú poštu - Obyčejné psaní. Máte na výber aj ďalšie možnosti s poistením. Sťažujte sa na Českej poste a nie u nás. My sme vás nenútili si vybrať tento typ prepravy.

Baterierychle.cz

Reakcia zákazníka:

Dobrý den paní Baterierychle.cz,

pro vaši informaci oznamuji, že objednané baterie byly včera „rychle“ doručeny po necelých třech týdnech od zaplacení. Snad kvůli covidu? Z obálky nelze vyčíst informace o odeslání a doručování. S pozdravem Koskuba

• rychlost, spolehlivost

Svižný obchod. Spokojenost.

• dobrý výběr
    • rychlost dodání
    • spolehlivost

Zboží dorazilo rychle a v pořádku

• rychlost dodání

Rychlost dodání