• Nevím
    • Pravděpodobně špatnou osobu na místě kontaktu se zákazníkem.

Zboží jem objednala a zaplatila v ten den bankovním převodem. Po urgenci dodací lhůty zboží dorazilo, ale na dobírku. Domluvili jsme se, že se jim vráti spět(2x ho platit nebudu) a obratem mě ho pošlou jako zaplacené zboží. Místo toho mě paní vrátila peníze. Když jsem ji volala, že jsme se domluvili jinak, tak ho poslala dobírkou a ještě si započetla i dobírkovné. To mě přišlo jako nehoráznost. Chyba byla od začátku na jejich straně.

Reakce obchodu BARVY LAKY TOM

Zákazníkovi jsme se řádně omluvili a vše dali do pořádku. Chybička se vloudila. S člověkem přijímající zakázku jsem osobně vedla pohovor, již se to nebude opakovat.

T. Kubová, prodejce

• Nedodržují seznam obědnaného zboží dle faktury
    • Nespolehlevost ze strany obchodu

Obědnal jsem zboží, místo plechovek 1L dorazily jen 750ml bez jakékoliv telefonické domluvy, po volání na prodejnu mi bylo sděleno že problém vyřeší a zavolají, týden a nikdo nevolá

Reakce obchodu BARVY LAKY TOM

Jednalo se o akci výrobce 750 ml + 250 ml zdarma, akce výrobce už bohužel skončila a některé produkty této řady jsou k dostání již pouze ve variantě 750 ml,proto Vám část zboží dorazila v 1000 ml a část pouze v 750 ml obalech. O tom, že se jedná o akci výrobce a která již byla ukončena jste byl vyrozuměn již v prvním telefonickém hovoru. T. Kubová, prodejce