• Zvenci dukladne zabaleno
    • Zdeformovane plechove obaly obsach zasilky znehodnocen vyteklou lazurou

zaplacena doprava WEDO je spatna kazi praci druhych POSKOZUJE ZAKAZNIKY

Reakce obchodu Barvy-laky-prodej

Dovoluji si reagovat na recenzi.Bohužel v ČR neexistuje přepravní společnost,která by za rozumnou cenu přepravovala
    nebezpečné látky(barvy,laky,ředidla,chemikálie atd.)
    Jedna z možností je použít paletovou přepravu (Toptrans,Geis aj.),kde ovšem cena dopravy skoro vždy přesáhne cenu odesílaného zboží.
    Druhá z možností je využít přepravce specializující se na balíkovou přepravu (PPL,DPD,ČP) ,ale ty mají z přepravy vyloučeny výše uvedé druhy zboží ,většinou spadající pod ADR.Při odesílání těchto položek jdeme VŽDY DO RIZIKA ,že při jejich poškození jdou za námi všechny náklady s tím spojené (vlastní zboží,jiné balíky,poškození nákladového prostoru apod.) .Abychom eliminovali poničení zásilek je proto zboží baleno do 3-násobného obalu a balík následně řádně označen.
    Bohužel nejsme schopni ovlivnit zbývají článek a to přepravu na depo a k zákazníkovi.

Objednané lepidlo přišlo v nepoužitém stavu ( totálně ztvrdlé ),
    poslal jsem nazpět , nepřišly ani peníze ani nový výrobek.

Reakce obchodu Barvy-laky-prodej

Dovolujeme si reagovat na tuto recenzi, která se nezakládá na pravdě.
    Zákazník si převzal zboží v pátek 19.7. na pobočce zásilkovny. Až v pátek 2.8. nám bylo zboží doručeno zpět s poznámkou, že zákazník zboží vrací a požaduje vrácení peněz. Následně jsme na Heuréce zjistili obvinění zákazníka, že dodáváme nekvalitní zboží a že nereagujeme. Bohužel dodací lhůty přepravců neovlivníme, zásilka zpět na naši adresu putovala podle všeho déle než týden a do té doby jsme neměli žádné informace o problému. Majitel naší firmy kontaktoval zákazníka ihned po víkendu, jakmile jsme obdrželi balíček, aby se vysvětlila situace a navrhl řešení problému ke spokojenosti zákazníka. Ze strany naší firmy nedošlo k pochybení, zboží bylo v záruce, navíc není v moci žádného obchodníka nějakým způsobem zkontrolovat obsah výrobku originál zabaleného. Ze zákona má obchodník lhůtu 30 dní na vyřešení reklamace, pokud není s výrobkem něco v pořádku. V tomto případě jsme lhůtu 30 dní vůči zákazníkovi nevyužili. Zákazníkovi jsme navrhli rovnou vrácení peněz a ne výměnu, neboť při kontrole ostatního zboží jsme zjistili všechny kusy ze stejné šarže a tedy zde hrozila reálná šance, že budou lepidla také nepoužitelná. Reklamační řízení se všemi náležitostmi jsme volili mezi naší firmou a dodavatelem. V úterý 6.8. byly na účet zákazníka odeslány peníze za vrácené zboží. Kolektiv Barvy M.J.Final.

Lzou zakaznokovy do posledni chvyle pisou zbozi ktere chci ale dodavsji ve skutecnosti smejd
    Umyslne klamani zakaznika

Reakce obchodu Barvy-laky-prodej

Dovolujeme si ohradit se proti tomuto nepravdivému obvinění.
    Zboží, které si zákazník objednal, plně korespondovalo s tím, co je vyfoceno na E-shopu, včetně podrobného popisu.
    Během telefonické komunikace mezi kupujícím a naší firmou jsme zjistili, že požadované zboží není vhodné pro účel, ke kterému ho chce zákazník použít. Na to jsme zákazníka okamžitě upozornili a zároveň jsme mu nabídli náhradní alternativu, která byla adekvátní pro požadovaný účel.
    Toto zákazník odmítl a objednávku zrušil.
    Takže není pravda, že jsme mu poslali špatné zboží (jak mylně uvádí v hodnocení), transakce vůbec neproběhla.
    Naopak jsme přesvědčeni, že z naší strany šlo o profesionální přístup s odbornou poradou, týkající se správného použití
    objednaného zboží.
    kolektiv Barvy M.J. Final s.r.o.