• - výborná komunikace
    • - laky byly dobře zabalené
    • - byla jsem moc spokojená

Tento obchod vřele všem doporučuji - příjemná komunikace, berou telefony (měla jsem malinký dotaz), balík s laky perfektně zabalený, obalový personál velice inteligentní, protože víko laku bylo nahoře (nikoliv dnem vzhůru jak to běžně dělají jinde a pak je zkáza na světě), široký výběr, pro mě dobré ceny. Tomuto prodejci budu i nadále věnovat svoji přízeň a ráda i příště objednám. Moc děkuji !!!

Solidní poměr cena/výkon.

• dobré ceny
    • sortiment
    • vstřícná komunikace
    • předvolený přepravce GLS, vůbec se nepokusil nás kontaktovat a balík doručil na výdejní místo ParcelShop, zaplaceno bylo doručení do domu! doručení po několika urgencích trvalo týden

Som spokojny s komunikaciou, vybavenim ako aj rychlym dodanim tovaru

Vše proběhlo O.K.

• Vôbec som si nevedel odsledovať zásielku, neprišlo mi číslo na sledovanie balíka, inak v pohode.

• zboží mi bylo dodáno až domů

Dostupnosť tovaru, ktorý som objednávala, bol uvedený ako skladom. Po týždni od objednávky mi bolo oznámené, že tovar skladom nie je, že mi zasielajú objednávku neúplnú bez daného tovaru.
    Na stránke je uvedený spôsob dopravy Zásielkovňa ČR+SR (cena dopravy 2,15eur), kde si aj zvolíte konkrétne miesto vyzdvihnutia v SR, po zadaní a zaplatení objednávky mi ďalší deň prišiel mail, že do SR zasielajú tovar len prostredníctvom GLS (cena dopravy 5,09eur), že mi posielajú opravenú faktúru.
    Ak by mal e-shop na stránke uvedené správne údaje ohľadne dopravy a dostupnosti tovaru, objednávku by som v danom e-shope určite nezrealizovala, na tovar som čakala 12dní a aj tak mi prišiel nekompletný.

• přehledný eshop většina produktů skladem

• rychlý, levný

• dobré

• Ceny

Velmi slušná cena, rychlé jednání....

Dobře zabaleno.

• Rychlé doručení
    • Žádný problém

Striktní doručení

• Zasilkovna
    • Velký výběr
    • I to co nemají skladem udávají, že mají (proto objednávka zrušena)

V obchodě jsem našel to co jsem potřeboval, ale byla mi zrušená objednávka. Výrobce již nedodává.

Udávají věci skladem, které skladem nejsou..

• Jsou rychlí, komunikace super, doporučuji.

• Okamžité zaslání po zaplacení + skvěle zabaleno.
    • Nic mne nenapadá

• Rychle vyřízeno, dobře zabaleno