Zboží přišlo rozbité, e-shop nereaguje.

Zadne zbozi my ne prislo

Došla mi pouze třetina objednaného zboží.Zaplacená byla ovšem celá objednávka.

Pozor na ně! Internetový obchod Vetroplus alias Banquet-shop jsou skupina lidí, kteří mají něco jiného napsáno v obchodních podmínkách a něco jiného vám říkají do telefonu. Konkrétně pan Tláskal a paní Stejskalová. Pokud nechcete přijít o peníze, nekupujte tady!!! Konkrétně: Když chcete vrátit zboží, které vám nevyhovuje, musíte zaplatit zpáteční dopravu. Vrátil jsem tedy zboží na své náklady, ale oni mi přesto neposlali peníze ani za to zboží. Prostě mě okradli jako slepičku :) Naštěstí to bylo jenom 300kč za objednávku č.100023491.

Po potvrzení platby v bance stránka spadla a neby jasné,zda platba proběhla. Zkoušel jsem se dovolat na obě uvedená telefonní čísla v potvrzení o jednávky (nějaký VETRO-PLUS, ne BANQUET)ale marně.
    Naštěstí jsem nemusel řešit zdvojenou platbu,nebo jinou reklamaci. Asi bych se také nikam nedovolal.
    Obchod jen poslal email,že objednávka byla stornována.

Dobrý den ,do dnešního dne nebyl zaslán příkaz k platbě za zboží, které jsem zadal 15 .11. Nikdo se mnou nekomunikuje .Dvakrát jsem volal a nic se neděje.

• Týden po zaplacení,zboží stále nemám,ani info,kdy bude odesláno.na žádost o vrácení peněz nereaguji!

• Obal ve kterém bylo zboží přepravováno byl v lepším stavu než to co se ukrývalo uvnitř. Krabice byla otrhaná a zmačkaná jako by ji vytáhli někde že smetiště. Kdyby zboží nebylo určeno jako dárek, tak by to bylo jedno. Nicméně uvnitř to nevypadalo o moc lépe. Talíře byly odřené a špinavé. Nevím, jestli si myslí, když si zákazník objedná zboží ze skladu, že mu můžou poslat odpad kterého se chtějí co nejdříve zbavit. Do dalšího objednání v budoucnu, tak zcela určitě nemám u tohoto e-shopu chuť. Radši si zajít osobně vybrat na prodejnu.

• Zboží mi nebylo dodáno v termínu a při vzniklém problému, který nebyl na mé straně, mne nikdo z obchodu včas neinformoval
  • zboží nedostatečně zabaleno.poškozeno přepravou

• Špatná komunikace e-schopu

Zboží mi přišlo celé upatlane, zničené, podávala jsem reklamaci na vrácení zboží,ale zatím žádná ozva

• v pořádku pro ty, kteří se nestarají o dřeviny
    • Silně pochybuji, že je to dub

Jedna panvicka byla poskozena

Zboží je nekvalitní. Pořadač na nože je z bambusu a spáry na nože jsou prohlé. Není možné tam nůž uložit.

• eshop nabízí hezké produkty
    • plesnivé zboží

objednala jsem si krásný box na kapesníčky, bohužel při rozbalení doma jsem zjistila, že je krabička uvnitř plesnivá (zřejmě stála ve vlhkém skladu, jinak si nedokážu představit, jak může dřevěná dutá krabička zplesnivět...)

• Nekvalitní
    • Moc dlouho nevydrží
  • ZBOŽÍ NEDORAZILO AČKOLIV SEM HO URGOVALA ABYLO SDĚLENO ŽE JE NA CESTĚ. OD 8.12. STÁLE ČEKÁM.
    ROSULKOVÁ

- zásilka přišla rozbitá, špatný způsob zabalení
    - rychlost vyřízení reklamace

• chcete ohodnocení zboží, které jste vůbec nedoručili