Dobre ceny, pekne veci

Ochota a komunikace s obchodem, rychlé dodání

Zboží mi bylo doručeno rychle. Materiál nebes, soupravy do kočárku i ochranného mantinelu je moc příjemný.

• Hezké produkty, fajn ceny.

S obchodem jsem spokojená, zboží je hezké, kvalita zdá se být také dobrá, ceny přijatelné.

• Rychlá a příjemná komunikace

• Rychlost, kvalitní zboží

super věci za dobrou cenu

Polštář těhotenský je skvělý,ještě by to ale chtělo mít v prodeji i náhradní povlaky na ty polštáře.

• Rychlé doručení objednávky
    • Dobré ceny
    • Produkty vypadají kvalitně
    • Perfektní poradenství

Skvěle poradili, zboží dorazilo hned druhý den.

Vážený taťuldo,
    moc si vážíme toho, že jste i v této nelehké době našel čas a vyplnil hodnocení Vašeho nákupu u nás.
    Děkujeme za skvělé hodnocení i doporučení ostatním zákazníkům. Máte ve všem pravdu, produkty máme kvalitní za super cenu, umíme poradit a jsme strašně rychlí:) Chvály není nikdy dost.
    Ať se Vám vše daří a těšíme se na Váš další nákup.

• Velký výběr
    • Příznivé ceny
    • Skvělá komunikace

Dobrý den Aničko,
    děkujeme za Vaši krásnou 5ti hvězdičkovou recenzi našeho obchodu a dokonce i doporučení ostatním zákazníkům. Moc se snažíme dělat věci pořádně a dle často se opakujících kladů jako je:
    - rychlost dodání
    - komunikace se zákazníkem + prozákaznický přístup
    - kvalita a výběr produktů apod., tak to vypadá, že se nám to daří velmi dobře. Můžeme Vám slíbit, že v naší snaze nepolevíme a budeme pro Vás tím dál lepší!
    Ať se Vám vše daří a těšíme se na Váš další nákup.
    Petra z Bambulkova

Jsem nadšená a velmi spokojena.

Naše skvělá zákaznice,
    jsme nadšeni s Vámi a velmi velmi spokojeni, že jste se rozhodla právě pro nás. Takové milé hodnocení nám vždy přinese příliv pozitivní energie, která se promění v čistou radost. Děkujeme, jste skvělá.
    Už teď se nemůžeme dočkat na Váš další nákup, kde budete opět nadšená i velmi spokojená.
    Mějte se krásně, ať se Vám vše daří!

• Rychlé doručení
    • Kvalitní zboží

druhý den po objednání byl balík doma

• Strašně dlouhá dodací doba po objednávce.

Zboží po objednávce trvalo strašně dlouho než dorazilo.Navíc to bylo dodáno jinam než kam mělo.Obchod v kterém jsem měla objednané zboží nebylo vůbec označeno.Kdyby nebylo známého,tak jsem zboží neměla.Hledejte tam,kde není nic vidět.Je mi to líto, že to musím touto formou psát.

Vážená paní Ludmilo,
    děkujeme za hodnocení našeho obchodu i doporučení ostatním zákazníkům. Rádi bychom uvedli některé informace na pravou míru. Vámi objednané zboží mělo skladovou dostupnost s upřesněným datem expedice. O této skutečnosti jste byla ihned při objednání i v následném potvrzení objednávky informována. Nevznesla jste žádnou námitku a termín dodání akceptovala. Ten popisovaný zmatek ohledně vyzvednutí balíčku nechápeme. Vybrala jste si výdejní místo Z-Point jako nejlevnější formu dopravy. Pokud nebylo výdejní místo dobře označeno, tak nás to mrzí, ale nic s tím nezmůžeme.
    Věříme, že jste byla alespoň spokojená s kvalitou produktů.
    Krásné podzimní dny

• Rychle doruceni
    • Krasne zbozi
    • Bezproblémová komunikace

• Kvalita objednaných produktů
    • Fajné ceny
    • Rychlost doručení

• Rychlá reakce na změnu již zaplaceneho zboží, děkuji!

• OK

Nakupovala jsem zde poprvé, zboží přišlo rychle .
    Cena též je dobrá. Zboží je krásné a kvalitní

Milá Deny,
    děkujeme za krásné hodnocení našeho obchodu i doporučení ostatním zákazníkům. Na Bambulkovo.cz nakoupíte pouze kvalitní produkty a snažíme se je nabídnout za co nejlepší cenu. Věříme, že jste u nás nebyla na posledy a těšíme se na váš další nákup.
    Krásné letní dny přejeme.
    Petra z Bambulkova

• Rychlost dodání, kvalitní výrobek!

Skvělá Ekaterino,
    jsme moc rádi, že jste si našla chvilku a vyplnila dotazník spokojenosti. Velice nás těší, že jsme od Vás dostali 5ti hvězdičkových 100%. Moc si toho vážíme a stále pracujeme na tom, abychom pro Vás byli ještě lepší. U nás koupíte pouze kvalitní produkty a dodání je opravdu bleskové.
    Krásné jarní dny.