• Zboží nedorazilo a nikdo se mi neozval

Reakce obchodu Bakterie a enzymy

Dobrý den pane Březino, omlouváme se za vzniklou komplikaci, kdy u Vámi objednaného zboží firmy ECOVER nedošlo k doskladnění k nám. Kolegyně Vám hned následující den posílala na Váš e-mail tuto informaci s možnými řešeními. Bohužel chvíli vyčkat, než k doskladnění dojde, náhradu jinou značku, které byla v mailu popsána a uveden odkaz na zboží samotné popř. samozřejmě vrácení zaplacené částky na Váš účet.
    Za vznklou situaci se ještě jednou omlouváme
    S pozdravem za tým bakterie-enzymy.cz R. Volný

• dobré jednání a rychlost dodání

Reakce obchodu Bakterie a enzymy

Děkujeme za vaše pozitivní hodnocení a pevně věříme, že zůstanete našich stálým zákazníkem

Za tým Bakterie-enzymy R. Volný

• doručení rychlé a bezproblémové

Za tým Bakterie-enzymy R. Volný

rychlost, kvalitně zabaleno, bio produkty

Za tým Bakterie-enzymy R. Volný

• Nabízený výrobek v 1. kole nezafungoval, i když jsme postupovali podle návodu a při větrání nemrzlo. Toto je 2. nákup. Až přestane mrznout, zopakujeme proceduru. Snad budeme bio úspěšnější...:). Přesvědčila nás většina spokojených zákazníků.

Reakce obchodu Bakterie a enzymy

děkujeme za vaše hodnocení. BioRepel standardně funguje a není s ním problém. Samozřejmě aplikace v těchto zimníc podmínkách, pokud není ve vytopené místnosti není moc optimání. Pro doplnění jedná se o biologický přípravek doba řešení zbavení se plísní tak chvíli trvá viz: https://www.bakterie-enzymy.cz/bio-repel-biorepel-chytra-houba-1x1g-a-1x2g
    S pozdravem za tým bakterie-enzymy R.Volny

• Velká spokojenost

Spokojenost

• O k

• nakupovala jsem poprvé
    • ochotně na přání doplnili zboží do objednávky
    • rychlé vyřízení objednávky

rychle vyřízeno, dobře zabaleno, spokojenost:-)

Za tým Bakterie-enzymy R. Volný

Objednano 11.12. vč dopravy pres PPL. Doprava zmenena bez konzultace na Ceskou Poštu a to je v nasi oblasti takovy bozi trest.. 'Mily zakazniku dekujeme za vasi objednavku. Prejeme pevne nervy, trpelivost, spoustu volneho casu, neomezeny tarif a dostatenou zasobu lexaurinu....vasi zasilku jsme prave odeslali Ceskou Postou.'

Takze zatim nedoruceno a muzu se pouze domnivat, kdy a jestli zasilka dorazi. V nasi oblasti totiz CP standardne poprve vubec prvni doruceni nedorucuje. Natoz pred vanoci. Nemaji totiz dorucovatele. Pokud vam nekde visi zasilka musite proaktivne si zavolat (to o ni vubec ale potrebujete vedet). Kuryr vyplnuje bud neexistujici cislo nebo cislo ktere automaticky jde do hlasove schranky. Druhe doruceni z pravidla cca s tydennim zprozdenim se snazi dorucit.
    Tentokrat jsem neuspel ani na jednom z cisel CP. Snad doruceni v lednu.... A ja to potreboval dost urgentne

Tak jsem ted zazadal obchod o vraceni zasilky, ktera uz je 9 dnu na ceste a poslani nove kuryrem. Uvidime co vyjde a co driv prijde. Priste se prosim ozvete nez dopravu zmenite.

• Vše OK.
    • Po nákupu došly 3 emaily, dva se téměř kopírovaly a jeden o platbě nešel otevřít, ocenil bych vše v jednom emailu.

Za tým Bakterie-enzymy R. Volný

• Obdržel jsem jiný produkt, než jsem si objednaj a firma nekomunikuje.

Přehled, rychlé odeslání

Profesionální zpracování a dodání

Za tým Bakterie-enzymy R. Volný

Obchod vřele doporučuji, děkuji.

rychlost, komunikace

Objednávku nedostala, na e-mail psala - žádná odpověď ‍♀️

• jednoduché objednávanie a rýchla dodávka tovaru.

Vše OK

• Rychlost, spolehlivost