• super výběr sortimentu
    • kvalita provedení
    • neshledali jsme nevýhodu

Do nového bydlení jsme potřebovali vybavit kuchyň, přičemž jsme dostali doporučení právě na BAKLY. Výsledek? Nadmíra spokojenosti, luxusní design, kvalitní provedení. Kdo si potrpí alespoň trochu na úhlednosti, tak bych se nebál vyzkoušet, protože určitě nesáhnete vedle. Zboží bylo pečlivě zabalené, komunikační oddělení velmi vstřícné. Nezbývá dodat než jen to, že za nás super a posíláme doporučení dále!)

• Rychlost odeslání
    • Milá komunikace
    • Velký výběr

Rozhodla jsem se na tomto obchodě objednat poprvé, ale teď lituji, že jsem to neudělala již dříve. Mají na výběr z velkého sortimentu zboží, skoro vše mají skladem a odesílají opravdu bleskově. Ráda bych také zmínila komunikaci obchodu, jsou velmi milí, na emaily odepisují téměř ihned a se vším mi pomohli. Nemám co bych vytkla a ráda objednám znovu.

• Milí, ochotní, velmi rychlí

Zboží mi přišlo poškozené a to vinou dopravce. I přesto mi hned poslali nový kus, který dorazil již druhý den. Takhle rychlá a milá reakce se těsně před Vánocemi jen tak nevidí. Doporučuji všemi deseti.

• zboží přišlo v pořádku a i přes mé pozdní objednání, došla zásilka 23. prosince v dopoledních hodinách. Takže jsem nad míru spokojená.

vše ok, doporučuji