• Super komunikace, rychlé dodání, maximální spokojenost. Dorazilo i s dárečkem.

• Rychlá reakce obchodu

Výhodou je míchání kapek

Líbí se mi podrobné popisky a vysvětlení k Bachovým esencím, proto jsem zvolila tento eshop - protože mi i pomohl se zorientovat. Vše v pořádku, doporučuji.

• 100% doporucuji. Nas sestimesicni odmital jist a byl velmi plactivy. Jiz po tydnu uzivani soli a Bachovych esenci na miru pozorujeme vyrazne zlepseni.

Paní moc milá a ochotná, vždy mi poradí s esencí míru.Kapky pro psa po přestěhování do nového prostředí zabrali, po zkoušení všeho možného. Nyní mám kapky i pro sebe, které zkouším.Mohu jedině doporučit.

• Rychle doruceni
    • Velky vyber
    • Pekne zabaleno
    • Zlepsilo problem uz po par dnech

• Ochota, profesionalita, rychlost

• Ochota
    • Vstricnost
    • Servis na emailove konverzaci

• Dobrá cena a rychlé dodání.

• odbornost

Nevěděla jsem, co mám objednat. Paní mi obratem poradila a kapky do několika málo dnů přišly

• Odbornost
    • Sympatie
    • Spojení více objednávek za jedno poštovné

Paní byla milá krásně poradila , vše připravila a bleskově poslala za mě 10/10

Jeden produkt jsem si objednala dvakrát, ale místo 2 stejných kusů mi přišlo něco jiného. Na telefon nikdo nereagoval a na email neodpověděli. Je to velmi nekorektní.

Reakce obchodu Bachovy-esence.com

Vážená paní Skyvová, velmi mne mrzí, že jsem Vám zapomněla zavolat, jak jsem slíbila. Poslala jsem Vám jedny pastilky, které jste zadala v objednávce, a jedny, které byly náhradou za chybějící zboží, které distributor nemá dosud skladem. Velmi mne mrzí, že jsem jiný druh pastilek nezkonzultovala, což by bylo v pořádku a běžně to tak dělám. Inu, spěch a snaha rychle vyhovět není vždy namístě. Chybila jsem. Na druhou stranu je nutné uvést, že jsem na Vaši SMS reagovala, jakož i uvést skutečnost, že jsem se ve vyřízené objednávce snažila kompenzovat záměnu pastilek dárkem a další druhou lahvičkou přiloženou zdarma k zásilce, tedy dárky v hodnotě zhruba 100 Kč navíc. To jste ale v recenzi neuvedla, což mne mrzí. Za nepříjemné komplikace se Vám omlouvám a jakmile bude mít distributor skladem pastilky, které byly nahrazeny, zašlu Vám je zdarma bez nutnosti vracet původně zaslané pastilky. Ty Vám ponecháme. Můj obchod je malý a pro mne je srdeční záležitostí. Jsem ale jen člověk a občas se mi také všechno nepovede. Děkuji tedy za pochopení a snad Vám mé řešení přinese radost.
    Doplnění: Pastilky byly zaslány dodatečně, a to zcela zdarma, jak jsem slíbila.

• Profesionální přístup
    • Konzultace zdarma

• Rychlé doručení
    • Spolehlivost
    • Vstřícné jednání
    • Kvalita produktu

• Rychle dodani, vrele doporucuji

Bachovy esence jsem koupila na zaklade doporučení a vysledek? Nas francouzsky buldocek se zklidnil, snáší lepe odchody a nevynucuje si takovou pozornost. Zprvu jsem byla skepticka, ale vysledek me presvedcil o opaku. A ze zacatku jsme podavaly kapky vicekrat za den (cca 8krat)

• Téměř okamžitě odpověděli na emailový dotaz. Rychlé vyřízení objednávky včetně namíchání doporučené směsy. Velmi příjemná a ochotná komunikace po telefonu.

Vstřícnost, ochota, rychlost.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Rychlé jednání
    • Skvělá komunikace

Paní Petra je člověk na svém místě s velkou trpělivostí :)

Zboží došlo až po měsíci, protože jsem chtěla do objednávky přidat další esence,
    ale od zaslání platby přišli do tří dnů :)

• skvělá komunikace
    • osobní přístup

• Bezvadná komunikace.Nakupuji zde opakovaně a pokaždé jsem dostala dárek což vždy milé potěší
    • Žádné

Doporučuji.