Rychlá a kvalitní služba

• Oceňuji komunikaci obchodu
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • Neznám

vše bez problémů

Zboží sice přišlo,ale chybí některé díly.

Reakce obchodu BABY ZÓNA

Nebyl by problém zaslat, ovšem nikdo nás o tomto stavu neinformoval a nereklamoval !??

V nabídce byly pleny za super cenu. Objednávku jsem odeslala, ale obchod ji zrušil z důvodu, že nejsou skladem (byl to poslední kus a už nebude v nabídce). Takže obchod nemohu hodnit kladně, ani záporně.

• Skvělá komunikace

Skvělí obchod, skvělá komunikace. Jsem naprosto spokojená, na poslední chvíli jsem si chtěla doobjednat zboží a nebyl problém. Nemusela jsem 2x platit poštovné.

Rychlá komunikace. Zboží jsem objednala, když majitelé měli dovolenou - ale byla jsem o tom hned informována. Zásilka dorazila ihned, jak bylo možné.

Nedodezena doba dodani.

Reakce obchodu BABY ZÓNA

Vzhledem k probíhající dovolené měla být zásilka odeslána další týden. Zákaznice odmítla.

S nákupem jsem spokojena. Na všechny mé dotazy bylo hned odpovězeno. Součástí zásilky byl o jeden kus u jedné položky méně. Obratem jsem dostala možnost vrácení peněz nebo zaslání přepravcem. Toto hodnotím velmi kladně.

• Je to polsky vyrobek takze planek na sestaveni je nulovy.NESROZUMITELNY

• super
    • žadné podle mě nemá

super doporučuji

• zboží přišlo sice nové, ale v poškozené krabici od výrobku

Při objednávce jsem telefonicky upozorňoval prodávajícího, že je to dárek. Přesto poslali zboží v poškozené krabici, přelepené izolepou, vypadalo to jako vrácené zboží. Celé to bylo zabalené ještě v jedné krabici pro přepravce a ta byla nepoškozená. Takže prodávající mi prodal rozbalené zboží s poškozenou krabicí (výrobek byl tedy nový), jediné co mi řekl, když jsem mu volal zpět, že to byl dárek, tak se omluvil a řekl, že můžu odstoupit od smlouvy.

Reakce obchodu BABY ZÓNA

Krabice od odrážedla byla bohužel protržena již dopravou k nám, v daném typu a barvě jediný kus. Při tomto zjištění byl překontrolován obsah zda není poškozen. Jako dárek byla informace brána s ohledem na cca 2 leté dítě, které vzhled obalu nezajímá, ale daný obsah. Omluva ani možnost odstoupení od smlouvy pána nezajímaly..

• Přehled v obchodě super cena
    • Doprava i česká pošta je rychlejší

Rychlé jednání ,přehledné uspořádání , menší problém s dopravou-zadny telefonát pouze SMS a pak vyhlížet z okna

• Žádné

Doporučuji všem, super jednání, rychlé dodání

• velký výběr zboží,dobré ceny,rychlá doprava a dobrá komunikace
    • nevím

doporučuji k nákupu

Bleskové dodání zboží, jsem spokojená a doporučuji všem.

• Váš obchod nabízí velice široký sortiment zboží.Objednávka byla rychle vyřízena bez jakýchkoliv problémů.Zboží je krásné,pro děti přitažlivé svými krásnými barvami,ale i službou.Odstrkovadlo je bezvadné,vnoučkovi se moc líbí a doufám,že udělá i svoji službu.
    • Dosud jsem nepřišla na žádné slabiny ani nedostatky

Vřele doporučuji nákup a výběr ve Vašem obchodu a věřím,že i ostatní zákazníci mi dají za pravdu a rádi u Vás nakoupí.

• To co jsem scháněla, tak jsem zde našla

• Kvalitní zboží,veliký výběr
    • Žádné

Doporučuji tento obchod

• nemusím nikde běhat,ušetřím čas na jiné aktivity
    • zatím o žádných nevím

velice se mi líbilo,že mi bylo oznámeno s omluvou,že zboží se zdrží,jestli mi vyhovuje dodací lhůta do 4 dnů,velice slušné,nesetkávám se s tímto přístupem,doporučuji

Reakce obchodu BABY ZÓNA

Běžná praxe i uvedena, že pokud zboží nedorazí do 3 dnů informujeme zákazníka. Ovšem děkujeme za pěknou reakci, také se nevidí často.