• Skvela komunikace, dobra cena
    • Chyba byla asi na strane posty, trvalo ji neuverielne dlouho balik dorucit. Z Prahy do Prahy.:-( Priste si ho radeji vyzvednu osobne. Take mam pocit, ze byl balik zbytecne dukladne zabalen proti rozbiti - jednalo se o papirove pleny... Škoda prace a baliciho materialu. Jinak prima

Viz vyse

• Vstřícné jednání, rychlá reakce, krátká dodací lhůta, přehlednost zboží.

• Popis jak funguji ovul.testy a pro me zasadni informace o citlivosti testu.

Doporucuji hlavne diky spolehlivosti nabizeneho jednoducheho One Step testu.
    Spokojena jsem s rychlosti dodani.

• především kvalitní produkty za velice dobré ceny, komunikace s obchodem je nadstandartní, je cítit ochota majitelů vyjít zákazníkovi vstříc
    • navrhovala bych rozšíření sortimentu o drobné hygienické pomůcky a prostředky v bio/eko kvalitě- vata, tyčinky do uší, kosmetické přípravky....

Kvalitní produkty za dobré ceny, vstřícné a ochotné jednání obchodu, zboží vždy dorazilo včas a v pořádku. Tento obchod velice ráda doporučuji.

• Diskrétnost

Bylo tady nejlevnější zboží.
    Zkušenosti mám jen ty nejlepší.
    Určitě bych obchod doporučila.
    pro rychlé odeslání zásilky.

• Rychlost, ochota, komunikace, anonymita

• Nabízí kvalitní zboží za dobrou cenu. Dále se mi líbí, že zboží nemá speciální balení. Komunikace na 1.
    • Potřeboval by SEO (obchod je přes google špatně hledatelný,dostala jsem se k němu na doporučení), lepší grafiku webových stránek.