• nakoupil v obchodě babystart.cz před 2 měsíci

• Okamžité doručení.. objednáno ve středu večer, doručeno v pátek dopoledne.
  • nakoupil v obchodě babystart.cz před 4 měsíci

Velmi prijemny obchod

• nakoupil v obchodě babystart.cz před 5 měsíci

Mají vše základní bio a eko potřebné pro miminka i maminky a rozšiřují stále nabídku. Dodávají vše rychle a spolehlivě. Chybí mi jen separační plenky.

• rychlost dodánjí
    • výběr
  • nakoupil v obchodě babystart.cz před 1 rokem

vyborna komunikace, rychle dodani, stranky jsou prehledne a je tam spousta uzitecnych informaci

• Vstricnost
    • Ochota
    • Profesionalita
  • nakoupil v obchodě babystart.cz před 1 rokem

Nakupovali jsme poprvé v tomto obchodě. Nemá chybu a sežene se vše co jinde prostě není k dostání.

• nakoupil v obchodě babystart.cz před 1 rokem

• velmi rychlý obchod, výborná, stále se rozšiřující se nabídka, milí lidé
  • nakoupil v obchodě babystart.cz před 1 rokem

Velký výběr eko plenek. Možnost osobního odběru v Praze.

• rychlost, ochota, flexibilita
  • nakoupil v obchodě babystart.cz před 1 rokem

mají výběr z eko výrobků a cena je stejná jako na jiných obchodech a mají i jiné výrobky, které v jiných obchodech nenabízeli.

• Naprosto perfektní obchod!Velmi ochotná, milá paní s prozákaznickým přístupem, skvělé produkty, možmost osobního vyzvednutí. Za mne nemá jedinou chybku!

Jsem naprosto nadšená.

• nakoupil v obchodě babystart.cz před 2 lety

Doporucuji vsem! V obchode pravidelne nakupuji cca 1,5 roku a vzdycky jsem byla spokojena. Funguje i rychla komunikace v pripade absence zbozi.

• nakoupil v obchodě babystart.cz před 2 lety

• Důvěra, že vše přijde vcas
    • Zadne

Naprosto dokonalý obchod

• rychla reakce, Praha 6
    • prehlednost webu

super

• rozmanitý sortiment pro celou rodinu
    • kvalitní značka
    • přírodní, ekologické
    • voňavé
    • příjemná obsluha při převzetí zboží

Před nějakou dobou jsem se zúčastnila akce Babystart skaut a vybrala jsem si Univerzální čistič ATTITUDE. Je perfektní, používám tedy hlavně v kuchyni, ale i v koupelně, krásně voní a je radost s ním uklízet ;-). Když už jsem byla v obchůdku, neodolala jsem dalším produktům a koupila i čistič na okna a zrcadla ATTITUDE- a ten je teda bombastický. Nastříkám vždy trochu na náš skleněný stůl v obýváku, na zrcadlo na chodbě a v ložnici a můj malý syn s utěrkou stírá a stírá a hrozně ho to baví, takže s tímto přírodním prostředkem se nebojím k úklidu přizvat právě jeho :-). a taky jsme si oblíbili hruškovou vůni pěnového mýdla ATTITUDE, koupený právě pro syna. Takže jsme s výrobky moc spokojeni ;-). Děkujeme

• nakoupil v obchodě babystart.cz před 2 lety

• kvalitní zboží za dobré ceny. Hrušková řada je skvělá.

velmi doporučuji

• Ekologické plenky
    • Výběr několika značek
    • Zboží skladem

Ocenila jsem vstřícnost a skvělou zákaznickou komunikaci. Zboží bylo připraveno k vyzvednutí obratem. Udělala jsem dobrou zkušenost a ráda se budu vracet.

• klamavá reklama

osvěžovač a čistič vzduchu voněl necelý týden, slibovali jste až půl roku.Chtěla jsem ho do koupelny, která měří 1.5 na 2.70. Tedy malý prostor.Vyhozené peníze.

Reakce obchodu babystart.cz

Dobrý den Ivo, je nám líto, že máte s produktem od nás takovou zkušenost. Zatím jsme se s takovou reakcí nesetkali. Dle naší osobní zkušenosti osvěžovač voní mnohem déle než píšete. I když máte pravdu, že půl roku, což výrobce uvádí jako maximum, to pravděpodobně nebude. Daná situace nás opravdu mrzí.

***