• Rychle vybavenie
    • Efektivita platieb - chyba qr kod na fakture ktory by urychli platbu a eliminoval error pri prepisovani dat

• Rychlé doručení
    • Vše v pořádku
    • Platba na dobírku

• Rychlé vyřízení objednávky

• Rychlost a výběr

• Výborná komunikace, rychlost dodání.
    • Kvalita zboží - super.
    • Ve vánočním období by měli posílat zabalené balíky, aby děti neviděly dárek dřív než ho přinese Ježíšek. Krabice byla celá polepená izolepou Babyplace a nešla odstranit.

• Rychlé a bezproblémové dodání

• rychlá expedice
    • kvalitní podpora
    • objednávka vyřízena rychle, ale..

Zakoupen kočárek TFK Mono 2, doporučen prodejcem jako jeden z nejlepších sportovních kočárků, při první vyjížďce zjištěno klepající přední kolo. Při reklamaci prodejce sdělil, že se jedná o běžnou vůli mezi předním kolem a konstrukcí kočárku. Video zde https://www.youtube.com/shorts/tfsLVEXZBeA

Reakce obchodu Babyplace

se zákazníkem jsme neprodleně komunikovali ve věci klepajícího kolečka.
    Tuto skutečnost jsme ještě v ten den předali k posouzení na servisní středisko TFK, kdy odpověď na vyřešení problému jsme předali zákazníkovi. Zákazník konstatoval , že chápe ,že se nejedná o problém prodávajícího - Babyplace ,nýbrž není spokojen s technickým řešením konstrukce předního kolečka od výroby. Servisní středisko TFK nabídlo vypodložení klepající části speciální manžetou. Zákazník se ještě nevyjádřil, jestli tak učiní. Doposud zákazník ještě ani oficiálně neuplatnil reklamaci, přesto jsme mu po dobu reklamace nabídli náhradní kočárek. Doposud byla komunikace mezi námi a zákazníkem velice zdvořilá a rychlá. Nejsme si vědomi proč jsme dostali negativní hodnocení.

+420 775 552 823

• Velmi rychlé dodání, byť zboží nebylo skladem. Dodali ještě dříve, než bylo slíbeno.
    • Velmi milá komunikace
    • Krásné zboží jako v popisu a na obrázku.