• Kvalitní materiál, velký výběr barevného provedení sady povlečení do postýlky, nejlepší ceny
    • Na zboží jsem nespěchala, jen by zákazník měl vědět, že dodání bude později (v mém případě 14 dní).

• Široký sortiment zboží
    • Delší dodací lhůta

• Dodané zboží v pořádku. Hezky zabalené.
    • Zaplatila jsem omylem víc peněz. Ihned byly vráceny.

• Oceňuji osobní přístup, změnila jsem dodatečně objednávku a vyšli mi maximálně vstříc.

rychlé dodání, absolutně bez problému

• skvela komunikace
    • pestry vyber dek minky - hezke vzory
    • delsi cekaci doba na dodani

• Zboží krasne jako na obrazku
    • Příznivé ceny
    • Široký výběr sortimentu
    • Skvěle jednání- info o stavu objednávky

Obchod urcite doporučuji!

• Zboží odpovídá fotkám i popisu.
    • Delší dodací lhůty.

Zboží jsem objednal,ihned zaplatil.Objednávka dorazila nekompletní.Reklamoval jsem objednávku,že není kompletní.Po obdržení emailu od prodejce,že došlo k chybě asi v expedici prodejce psal,že chybějící zboží zašle.Následně jsem obdržel odkaz na Českou poštu s č.balíku.Pošta toto č.balíku neevidovala dva dny,takže jsem měl dojem,že chybějící zboží nebylo odesláno.Po emailové komunikaci s prodejcem,že zboží pošta neeviduje byl zaslán jiný odkaz a to 7 Track,kde č.balíku evidovaly.Kdyby prodejce zaslal hned ten druhý odkaz nemuselo dojít k nedorozumění.

• Velká ochota, vstřícnost

Spolehlivý, rychlé zaslání, doporučuji.

Se zbožím jsem nadmíru spokojena,příjemný materiál,hezky ušité.Na poslední chvilku jsem přeobjednávala jinou barvu,ochota při vyřízení.

Komunikace s obchodem vynikající, na všetečné dotazy je odpovězeno během chvíle.

Rychle,skvělá komunikace.

• dlouhá doba dodání

na internetu se zbozi tvari jako ze je skladem, ale pak prisla zprava, ze je jiz nedostupne. Pry jsem zbozi objednavala v dobe aktualizace webu. Po tydnu je na jejich webovych strankach zbozi stale viditelne jako skladem.

• Široký výběr
    • Dobré ceny
    • Poštovné zdarma nad 1000,-Kč
    • Dlouhá dodací lhůta - zboží bylo odesláno až 21. den od objednání (nejzazší termín)

• Stránky jsou přehledné a zboží je velké množství. Z mé objednávky sice vyřadili dvě věci, které již neměli v nabídce, ale napsali mi okamžitě a do původní objednávky jsem mohla vložit zboží náhradní.

• velký výběr zboží, včasné doručení, bezproblémová komunikace

Spolehlivé doručení...