• -kvalita
    • -neokoukanost
    • -daleko od bydliště

-ochota vyjít už po objednání vstříc
    -rozhodně doporučuji
    -zboží splnilo mé inovativní nároky (žluté kalhoty pro kluka;)

• Pěkné slušivé a kvalitní dětské oblečení, rychlé dodání, , výborná komunikace
    • Pěkné a kvalitní dětské zboží, rychlé dodání, výborná komunikace

Jednoznačně doporučuji

• Rychly spolehlivy
    • Zadne

Vsrm doporucuji

• Zbozi ktere je jinde nedostupne

Doporucuji

• Chtěla bych se zeptat, jakého chytráka máte pro balení zboží na poštu. Pokud neumí zabalit krabici do papíru tak na internetu je docela jednoduchý návod. Když jí oblepí dokola lepicí páskou je sice velice jednoduché, ale jako dárek už to nevypadá moc hezky. Jinak jsem byla spokojena.

Reakce obchodu Baby in style

Dobrý den, pokud jste chtěla zboží věnovat jako dárek, mohla jste to uvézt do poznámky a my bychom zajistili odpovídající balení. V běžných případech zboží balíme jednoduše a bezpečně. Omlouvám se vám za vzniklé potíže a doufám, že vás to neodradí od případného dalšího nákupu. Přeji krásný den, Michaela za Baby In Style

• Pěkná dětská móda
    • Kvalitní výrobky

Absolutně výborný přistup a ochota pomoci s nákupem!!!!! Mohu jen doporučit!!

• Obchod je přehledný, krátká dodací lhůta, krásně zabalené zboží..

Doporučuji ostatním nákup v tomto e-shopu. Zboží je velmi pěkné, dcerka moc spokojená, hned druhý den pyšně nosila. A zboží bylo krásně zabalené, celkový dojem na 1. Chválím. A to jsem nakupovala už přes tolik e-shopů...

Tento obchod určitě doporučuji, objednávala jsem pyžámko, potřebovala jsme přeměřit rozměry, aby synovi sedělo a paní byly velice ochotné, komunikovaly se mnou, takovou vstřícnost jsem ještě nezažila.

navíc pyžámko dorazilo kvalitní materiál a krásné barvičky

• Velmi pekne obleceni, které není predrazene.

Hezke věci, dobře ceny a perfektni komunikace. Doporucuji

• nákup z pohodlí domova
    • nevím

líbila se nabídka panenek.
    Doporučuji tento obchod ostatním zákazníkům.

• Zboží je originální, nenosí je v ČR každý
    • Velmi dobrá kvalita
    • Příjemné materiály
    • Super design

Obchod nabízí krásné a zároveň kvalitní věci pro děti. Jde o originální design a příjemné materiály, našemu synovi všechno výborně sedí a hlavně sluší :) Komunikace s obchodem je naprosto bezproblémová a vyřízení objednávky rychlé. Určitě zde budeme nakupovat dále!

• prodejci poradí a to mě těší :-)
    • tak to jsem nějak neřešila.. nevím o ničem.. hledala jsem a našla jsem, hlvaně dle rady prodejce :-)

určitě vyhovující.. jsem spokojená.. :-)

Opravdu pekne a kvalitni obleceni. Nakoupila jsem tam jiz nekolikrat a vzdycky jsme byly ja i dcera spokojene :-)

• zboží mě moooc nadchlo,celková spokojenost,děkuji

naprostá spokojenost,děkuji....

• rychlost, kvalita, solidní jednání
    • žádné jsem nenašla

Hledala jsem chlapeckou sváteční košili vel. 158-164. V kamenných obchodech jsem tuto velikost nenašla. Náhodně jsem vybrala Baby in style-ještě i jiné zboží jsem objednala, vše v pořádku a rychle dorazilo a já byla mile překvapena kvalitou, odpovídající velikostí a solidností jednání celého Týmu.
    Děkuji.

milé jednání,luxusní zboží,doporučuji

• originální hračky, panenky, které opravdu působí jako panenky a ne jako zmenšeniny silikonových modelek a hlavně jsou z přírodních materiálů

naprostá spokojenost, cena odpovídá kvalitě

• Kvalita a originalni design