• Jsem nasraný, doručeno bylo jiné balení než jsem objednal svině.

Zatím nic nemám a to čekám od 6.6.2022 !!!!!!!!
    Nepište mi o další hodnocení, už si u Vás nic nekoupím !

Reakce obchodu AZLEKARNA

je nám líto, že dosud nemáte svou objednávku. Avšak Vámi zvolený dopravce Vás k vyzvednutí objednávky již vyzval.
    Bohužel od objednání po doručení na výdejní místo uběhla delší doba, než uvádíme, ale je to pouze z toho důvodu, že mezi termín doručení nastal víkend, tedy doručení na výdejní místo o 2dny déle od přijetí objednávky.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení.
    Vaše AZLEKARNA.CZ

Přišlo trochu jiné zboží, než které jsem chtěla. Bez faktoru SPF 50+.

Reakce obchodu AZLEKARNA

jsme rádi, když jsou naši zákazníci spokojeni. Proto jsme se věnovali Vaší recenzi abychom mohli provést nápravu, ale při kontrole zpracování Vaší objednávky nebylo nalezeno žádné pochybení. Obdržela jste zboží, které jste objednala v řádném čase na Vámi zvolenou pobočku České pošty.

Jestliže jste nebyla spokojena s vybraným produktem měla jste možnost s námi komunikovat o vrácení zboží v rámci reklamace, případně využít možnosti Odstoupení od smlouvy.

Přesto věříme, že na nás nezanevřete navždy a na naše stránky se brzy vrátíte :-)

Těšíme se a přejeme hezký den. Vaše AZLEKARNA

• Prodávají výrobky s expirační dobou, která brzy končí

Reakce obchodu AZLEKARNA

mrzí nás, že dostáváme zápornou recenzi jen z toho důvodu, že jste u nás nakoupila zlevněný produkt :-(

Je zcela v pořádku, že ve březnu nabízíme produkt s expirací 06/22.
    Blížící se expiraci odpovídala akční cena 260Kč/bal. (původní cena 329Kč) a expirace byla viditelně umístěna v popisu produktu.

Přesto věříme, že na nás nezanevřete a brzy nás navštívíte :-)

S pozdravem a přáním hezkého dne, Vaše AZLEKARNA.CZ

• Dorazilo mi zboží s dobou expirace končící za 2 měsíce...

předražené zboží

Reakce obchodu AZLEKARNA

prosím můžete být konkrétnější, které zboží máme předražené?
    Máme radost, když jsou naši zákazníci spokojeni a věříme, že nalezneme vhodnou cenu i pro vás :-)

Přepokládáme, že produkt, který jste již zakoupil mezi předražené zboží nepatřilo ;-)

S pozdravem a přáním hezkého dne, Vaše AZLEKARNA.CZ

• žádná

Ničemu nerozumím, už podruhé jsem žádán o hodnocení obchodu, přestože jsem v prvním hodnocení napsal, že zboží dosud nebylo dodáno !!!!! Ani do dnešního dne jsem zboží nedostal, přestože je řádně a včas zaplaceno.
    Forgács

Dobrý den pane Františku,

Vaše objednávka nebyla zaplacena a po opětovné výzvě k zaplacení jste nám v mailové konverzaci předložil výpis z účtu, ze kterého bylo zřejmé, že platba nebyla připsána ve prospěch našeho bankovního účtu. Po vysvětlení jste nechal původní objednávku stornovat s tím, že provedete objednávku novou, aby jste mohl využít online platby. Do dnešního dne novou objednávku neevidujeme.

V případě, že máte zájem Vaši původní objednávku "oživit" neváhejte nás kontaktovat :-)

S přáním hezkého dne, Vaše AZLEKARNA.CZ

• mají zboží označené "skladem" a následně volají, že zboží není ... skladem je označeno i po zrušení objednávky

• Zboží nebylo doručeno

Dostala jsem jiné zboží než jsem objednala.
    Topvet, čistič očního okolí.

• Dlouha doba vyrizeni objednavky

Zasláno staré zboží

• Nabídka zboží není aktuální jen fiktivní.

Neprofesionalita diletanství liknavost.

Reakce obchodu AZLEKARNA

Dobrý den, to nás velice mrzí a omlouváme se za komplikace. Zboží zřejmě nebylo dostupné u žádného dodavatele což nejsme schopni ovlivnit. AZlékárna

Zboží uvedené v nabídce skladem neměli.

Reakce obchodu AZLEKARNA

To nás mrzí, bohužel, o zboží byl velký zájem a bylo v daném dni vyprodáno dříve než jsme dostali informaci ze skladu. AZ lékárna

byla jsem velmi nezpokojena

Reakce obchodu AZLEKARNA

• I pres avizaci, ze je zbozi jiz skladem mi bylo sdeleno, ze je jen cast k odberu.

Reakce obchodu AZLEKARNA

To nás mrzí, bohužel, o zboží byl velký zájem a bylo v daném dni vyprodáno. Dodavatel již toto zboží v akci nenabízel. AZ lékárna

• Přijatelná cena.
    • Krátká dodací lhůta.
    • Poštovné zdarma při objednání více kusů.
    • Výborná komunikace s obchodem.
    • Poslali mi jiné kapky pro kočky, než jsem si objednala, s kratší účinností proti klíšťatům.

Mrzí mě ty kapky, protože ty co mi poslali ani v nabídce neměli, tak jsem byla zklamaná. Vracet je nebudu, využiju je, ale bude jich větší spotřeba, než jsem počítala.

Reakce obchodu AZLEKARNA

Dobrý den, mrzí nás, že nejste s nákupen spokojená. Zkontrolovali jsme naši dodávku pro Vás a nezjistili jsme rozdíl mezi námi dodaným zbožím a zbožím, které jste si objednala. Pošlete nám prosím fotografii dodaného zboží na [email protected] a domluvíme se na řešení, Vaše AZ lékarna.

Zboží mi nakonec došlo, ale po více jak 10.ti dnech od objednání. Jednalo se o léky na paměť, které jsme potřebovali obratem.

Reakce obchodu AZLEKARNA

To nás mrzí, většinou zboží dorazí do 48 hodin. Budeme se snažit tento problém odstranit. S pozdravem AZ lékárna

Po mnou vytvořené objednávce přišel email s potvrzením a informacemi o platbě. Platbu jsem zadala a po nějaké době přišel další email, že objednávka je zrušena na základě obchodních podmínek (mají uvedeno, že nelze posílát skleněné věci), avšak u výrobku jsem se nedočetla, že je ve skle. Peníze ale druhý den byly na účtě zpět, každopádně se vrátím ke své lékárně.

Reakce obchodu AZLEKARNA

Dobrý den, velice děkujeme za recenzi našeho obchodu. Velmi se omlouváme, že jsme nemohli vyhovět Vaší poptávce. Bohužel v obchodních podmínkách přepravních společností, se kterými máme sjednané smlouvy se vysloveně píše, že nepřebírají balíky , které obsahují sklenéně zboží obsahující tekutý obsah. Při manipulaci dochází občas k jejich rozbití a znehodnoscení ostatních naložených balíků. Proto jsme museli tento druh produktů z přepravy vyloučit což najdete napsáno v našich obchodních podmínkách. Zboží, které je ve skleněných obalech si můžete rezervovat k vyzvednutí na naší pobočce. Přejeme pěkný dena doufáme, že na nás nezanevřete.
    Tým AZLEKARNA