V eshopu mají dodání do 2dnu,ještě ani po týdnu nepřišlo zboží

Reakce obchodu AzFishing.cz

Dobrý den, velice nás mrzí vaše nespokojenost, ve vaší objednávce však byly položky s dostupností skladem u dodavatele u kterých udáváme dobu dodání 5-10 pracovních dní.

Zbozu jeste nedorazilo objednano pred 6 dny.Takze tezko muzu hodnotit

Reakce obchodu AzFishing.cz

• Zboží nedorazilo, objednávku zruším. Bohudík jsem neplatil dopředu.

Udělal jsem objednávku s poznámkou. Po dvou dnech se mi telefonicky ozvali a domluvili jsme se na upřesnění. Dle domluvy ten den měl přijít mail s upravenou objednávkou. Další dva dny se nic nedělo. Na mail, kde jsem chtěl zrušit objednávku nikdo nereagoval. Vůbec nevím co si o tom mám myslet, když objednávka za 10500,- nikomu nestojí za odpověď dle domluvy.

Objednané zboží i zaplacené po týdnu zatím nedorazilo, tak budu čekat dále a uvidím zda vůbec dorazí. Obchod se ani neobtěžuje informovat zákazníka, že se zboží z nějakého důvodu zdrží.

Zboží jsem si objednal a stále ho nemám ,volal jsem k vám a řekli mi že ještě nedošlo k vám do obchodu,kdybych věděl že budu tak dlouho čekat tak ho neobjednám.

Špatná komunikace a poškozené zboží.
    Ať už to bylo přepravou nebo zaslaním poškozeného žboží měl by obchod spolupracovat na vyřešení problemu.
    Po týdnu stale bez komunikace.

Boty jsem objednal 5.11. 2023,od té doby žádná komunikace, až dnes 14.11.2023 jsem dostal dotazník spokojenosti, zboží nemám, nemůžu hodnotit

Zboží bylo poškozeno / zakrmovací raketa byla zlomená / při balení, jelikož krabice byla v pořádku. Již objednávat nebudu ! L. Vonka

Reakce obchodu AzFishing.cz

Dobrý den, pokud byla raketa poničena kontaktujte nás prosím pomocí emailu či telefonu a zboží vám samozřejmě vyměníme.

Mají tam bordel v skladových zásobách.

• Zapomněli na mě s posláním objednávky v termínu ve kterém slíbili.

• Většina objednávek nebyla kompletní, nebo mi bylo vyměněno za jiný kus.

Objednávky nekompletní, i když napsali, že je objednávka k vyzvednutí. Obsluha, nepříjemná, když se divým, že objednané zboží nemají, když napíšou, objednávka je k vyzvednutí. O tom, že by se omluvili ani nepíšu.

Reakce obchodu AzFishing.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Za obsluhu se omlouváme a zařídíme aby se situace již více neopakovala.

• Není co hodnotit ani po týdnu žádná komunikace čekám na výzvu k vyzvednutí!

Reakce obchodu AzFishing.cz

Dobrý den, velice se omlouváme kolegové zapomněli po připravení vaší objednávky odeslat výzvu k vyzvednutí. Zboží máte připraveno a můžete si pro něj kdykoli přijít.

• Dopravce shání adresu doručení
    • Zboží bez předchozí kontroly kvality
    • Žadny reklamační list

• rychlé vyřízení

Objednal jsem si zboží za cca 10000 Kč. Měljsem k dispozicidárkové poukazy za 5, 3 a 2 tisíce Kč. Na objednávkujsem vypsal první za 5000 Kč.
    Další se mi nepodařilo připsat. Po telefonickém hovoru mi bylo sděleno, abych nahlásil čísla zbylých poukazů, že jemk zakázce přiřadí a objednávku odešlou kompletní.
    Přišlo mi však potvrzení objednávky na zboží v hodnotě 5107 Kč a to na dobíru. Po telefonickém hovoru jsem se dohodl, že zakázku nepřevezmu a bude zaslána znovu. Odmítl jsem zboží platit dvakrát.
    Včera mi bylo doručeno zboží za 5107 Kč. Doplatek 107 Kč.
    Na můj dotaz, kde je zbytek objednaného zboží, mi bylo sděleno, že to po telefonu nevyřídí. Namítl jsem, že jsem situaci již předtím popsal emailem, ale nedostal jsem odověď. Pracovník mi sdělil, že kolegyně má emailů na vyřízení hodně!?
    Na závěr: Poskytl jsem poukazy v hodnotě 10000 Kč. Održel jsem zboží za polovinu. Na druhou polovinu čekám, bez komunikace se strany dodavatele zboží!

Zboží mi ani po týdnu nebylo doručeno, platil jsem předem kartou. Každý den tvrdí že zboží odeslou.

• Přišly mi 2 cívky a 2 vlasce, ostatní příslušenství zobrazené na obrázku nedorazilo

Reakce obchodu AzFishing.cz

Dobrý den, chybějící produkty vám obratem zasíláme. Omlouváme se za pochybení.

• Pošlou jinou věc než měla být poslána a nemají se k nápravě.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.