• Podvodníci , přijdete o peníze .

Je to podvod. Se mnou dopadlo stejně jako s tím , kdo napsal recenze 14.11.2023. Po 2ch měsících peníze ještě nedorazily.

Obchod zboží neodeslal. Ani po urgenci. Zažádání o vrácení peněz, které také nepřišly. Nikomu nedoporučuji!!!!

• Zákazníky lákají na výhodné zboží
    • podvodníci, přijdete o peníze

Poměrně dobře udělané stránky nalákají zákazníka na výhodné zboží. Objednáte, zaplatíte.
    Pak vám začnou chodit maily, že se něco pokazilo a že se objednávka opozdí.. To bude probíhat několik týdnů, dokud nezvednete telefon a objednávku nezrušíte.
    Pošlou Vám dobropis a slíbí, že peníze vrátí na účet...
    Po dalším měsíci reklamujete, že žádné peníze zpět nedorazily..
    Operátorka se slušně omluví, asi chybka v účtárně a že do tří dnů platba dorazí.
    Nedorazí. A přestanou vám brát telefony a reagovat.

• Zatím zadny
    • Bez komunikace

E-shop odeslal zboží po 5 dnech, uvidime jak dojde.

• Alespoň píší že dodají příští týden, ale pořád dokola
    • Dodací doba nereálná, po měsíci nic...smutné

Zboží ani po měsíci nedorazilo. Jenom sliby dorazí do týdne....pořád dokola. Požádal jsem o vrácení peněz....Jsem zvědavý jak dlouho to bude trvat. Obchod i vzhledem k ostatním recenzím nedoporučuji ani nepříteli.

• Zboží nedorazilo

• Tovar vráteny v 12/2022, doteraz mi neprišli peniaze na účet 04/2023

Obchod mi nevrátil peniaze za vrátený tovar, už to sú 3 mesiace... Podpora tiež nie je najlepšia, každý týždeň píšem, za každým len odpíšu, že to budú urgovať, ale nič sa nedeje...

• Skvělá komunikace a rychlé dodání objednaného zboží.

Zboží, které jsem si z obchodu objednal nedorazilo hned napoprvé, ale nikoliv vinou obchodu, ale Zásilkovny, která se neobtěžovala informací o dodání zboží do Alzaboxu. Následovalo velmi rychlé telefonické jednání, na jehož základě mi zboží bylo neprodleně zasláno přes jiného doručovatele - GLS, tentokrát bez problémů. Oceňuji velmi vstřícnou komunikaci obchodu a velmi rychlé vyřízení problému, který nevznikl jeho vinou.

Rezavé plechovky, olepené obaly plesnivé výrobky. U popelnice pořídíte kvalitnější suroviny.

Nedoporučuji

• Nedodržení termínů

Bohužel musím vyjádřit velkou nespokojenost. Zboží mělo být odesláno do 48 hodin. Přišlo téměř po měsíci a to až po mých urgencích, kde mi bylo sděleno, že na zboží se dlouho čekalo (nechápu, proč nabízejí, když nemají k dispozici), dodací list byl zmatený a jedna položka v balení chyběla. Krabice přišla s proraženým dnem, což asi vysvětluje chybějící zboží.
    Přeju do příštího roku lepší služby a zákazníkům méně takových zkušeností.

• Krásné stránky, ale jen na oko.
    • Neskutečné!
    • NEDOPORUČUJI NIKOMU TENTO OBCHOD !
    • ZBOŽÍ PŘIŠLO V HROZNÉM STAVU!
    • RÝŽE PLNÁ BROUKŮ A JEJICH TRUSU ! Z 10 ks jen 2 balíčky ok. Po řešení s reklamačním slíbili vrátit peníze. DO DNEŠNÍHO DNE SE JEN VYMLOUVAJÍ, ŽE PŘÍPAD URGUJÍ, ALE NIC SE NEDĚJE. TAKŽE PRACHY V PRACHU!
    • Ani slíbená dodcí lhůta není dodržena!

NEDOPORUČUJI !

• Rychlost dodání zboží
    • Drobný dárek k nákupu
    • Ani po týdnu nevrátili peníze za reklamaci

Nicméně tento obchod má rychlé dodání zboží.

• Rychlé doručení
    • Skvělá komunikace
    • Ochota

Maximálně tento obchod doporučuji ,byli jsme moc spokojeni . Zboží krásné a skvělá komunikace . Zboží přišlo velmi rychle .