• Objednané zboží dorazilo ve stanoveném termínu.
    • Arogance personálu, nedodržení dohodnuté ceny

Objednával jsem modul zapalování na pilu Husqvarna 353. Při objednání mi bylo řečeno, že cena zapalování bude kolem 1500 Kč. Chtěli abych zaplatil zálohu 500 Kč. Zatím naprosto korektní postup.
    Po týdnu mě upozornili že zapalování je k vyzvednutí.
    V obchodě začal pán vypisovat účtenku na částku 1700 Kč. Podal jsem mu 1200 Kč a počítal s tím, že zbytek ceny je zaplacená záloha. Bylo mi vysvětleno, že těch 1700 Kč je doplatek a cena zapalování je tedy 2200 Kč.
    S cenou jsem nesouhlasil a chtěl si nechat vrátit zálohu s tím, že cena měla být výrazně jiná. Záloha mi byla vrácena až po kratší hádce a jen díky tomu, že v obchodě byl zrovna i jiný zákazník.
    Rozhodně nedoporučuji.

• Skutečně nic, vyjma toho , že jsou mě nejblíže.
    • Naprosto arogantní přístup s jakým jsme se již dlouho nesetkal.
    • Jednalo se o opravu - po týdnu mi zatelefonovali , že opravovat nemá smysl. Je údajně vadna spojka, rozpadlé ložisko klikové hřídelky a tudíž i píst se zadřenou hlavou. Sdělení bylo - pane vy jste to používal málo, měl jste tak úžasný výrovek Husqurna používat víc a možná by to bylo v záruce. Mám si okamžitě koupit nový a neřešit. Když jsme to odmítl, tak mám prý tedy koupit raději dětem čokoládu???!!!!! Křovinořez jsem o víkendu rozmontoval , ložíska byla naprosto v pořádku, spojka funguje , vyměnil jsem pístní kroužek za 60 Kč a křoviňák vyčistil a běží a běží . Skuteční profesionálové.

Blízkost prodejny

• nepříjemné jednání

nenakoupil...

• Dobra komunikace a spolehlivost supr

Velmi dobré obchodovaní i poradenství

• Velmi dobré ceny,
    • Kvalifikovaný personál
    • Nejsou v sobotu

Velmi dobré služby

• bezkonkurenčně nejnižší ceny
    • autorizovaný prodejce

Zakoupena mot.pila husqvarna 353. Vzhledem k ceně panovala obava o kvalitě a serioznosti obchodu nebo roku výroby samotné pily. Mám kamaráda, který letos koupil pilu přes net s rokem výroby 2004.Mojí 35trojce to od výroby až ke mě trvalo 3 měsíce, vše v naprostém pořádku a do dvou dnů od objednání byla doma. Takže nezbývá než tento obchod vřele doporučit.