• Zboží jsem neobdržel i když mělo být skladem

Sice obchod objednávku vyřídil opravdu rychle, ale po otevření všech krabiček jsem byla doslova zděšená. Jedna svíčka rozbitá na 3 kusy a ostatní svíčky volně se pohybující na všechny strany do sebe narážely
    Spodní kryty ve kterých měly svíčky pevně stát byly popraskané, promáčklé a vrchní kryty jen tak ledabyle položeny na svíčkách.
    Prostě žádná kontrola zboží před odeslánim zákazníkovi , přitom stačilo jen oddělat víčko krabičky...
    Po této zkušenosti už v tomto obchodě nikdy nenakoupím a rozhodně bych tento obchod ani druhým nedoporučovala !!!

• výmluvy, výmluvy, výmluvy

Obchod neuvádí na svých stránkách pravdu - v mém případě stav zboží skladem, poslat do boxu ani jedno ani druhé nebyla pravda zboží do této chvíle nepřišlo 15.6. 8:00 hod bez informace co je s objednávkou. Objednáno 8.6. 8:11 hod.

• žádná

žádná komunikace , nevím co je moji objednávkou ale hlavně že příjde , vyjádřit se k objednávce která nebyla doručena , dobrá sranda.
    Přeji hezký den

Dotazník poslán před dodáním objednaného zboží, nechápu

Po týdnu zboží stále nedorazilo, obchod nekomunikuje

• dlouhá dodací lhůta
    • nekomunikace - za 9 dnů nebyli schopni napsat důvody zpoždění

Obchod bohužel vůbec neinformuje o tom, že nedodá všechno zboží, ani se neomluví a nezeptají jak danou situaci řešit. Nemůžu doporučit.

Zboží bylo doručeno, potřeboval jsem ho vrátit, obrátil jsem se na obchod o postup vrácení a ten přestal ve věci vrácení zboží komunikovat. Platí asi pravidlo, "kdo peníze schvátí, už nenavrátí"

Televizní stojan HAMA 400x400 byl zralý na reklamaci,byl to vlastně zmetek.
    Po telefonní konzultaci,že bych si ho opravil(převrtal) za patřičnou slevu a vyhnul se tak reklamaci mi praštili telefonem.

• Nabízí nezaručenou Zásilkovnu

Zásilkovna: NEZARUČUJE DOBU DODÁNÍ, NAPŘ. ŘADA DNÍ. Kdežto píše:
    Zásilky po České republice jsou z 98 % doručovány následující pracovní den od předání.

3x po dobu dvou měsíců jsem si objednal zboží a nikdy nebylo. Nestihlo se údajně stáhnout z nabídky. 2 měsíce je dlouhá doba, tak s tím něco dělejte a nehrajte si v televizi na profíky. Zboží za deseti tisíce máte, ale drobnost ne. Jste pro mě nespolehlivý a nedůvěry hodní. Nikdy a nikomu vás v budoucnu nedoparučím. Reklamu si strčte za klobouk. Děláte z lidí blbce.

• Po několika dnech jsem objednávku zrušil protože obchod i když zboží bylo skladem tak nebylo stále odesláno.

Objednáno a zaplaceno 26.12.2021 a do dnešního dne, tj 6.1 2022 od obchodu jen potvrzení o přijaté platbě.

Objednané zboží nebylo dodáno dle zadané objednávky. Jedna položka chyběla, obchod mě předem o změně objednávky neinformoval.

Obchod uvádí zboží skladem, ale zboží nema.

obchod nekomunikuje, zboží skladem zaplaceno a zatím nedodáno..

• Nabízí zboží které nemají. A tak pravá ruka neví co dělá levá.

bohužel nefunkční nebudu vracet poštovné by bylo skoro dražší než zboží

• napájecí zdroj je nekontabilní s notebookem, přestože byl v nabídce uveden