• Nevíme, jak je obchod zdatný v oboru svářecí techniky - objednali jsme si zboží řekněme mimo tento obor, navíc zřejmě výběhové, ale avizováno bylo skladem, včetně dalšího příslušenství. Po 14 dnech, kromě potvrzení objednávky, žádná další reakce obchodu, náš dotaz na stav bez odpovědi... Pokud zboží nemají nebo nemůžou sehnat, dá se to pochopit; neupadla by jim ruka při napsání omluvy. Asi bychom tuto recenzi už nepsali, kdybychom takto jednali s vlastními zákazníky. Nedoporučujeme.

E shop ukoncil cinnost

• Když nemáte chuť hned pracovat, objednejte si zboží na tomto obchodu.

• Nikdo se mnou nekomunikuje, zboží po 15 dnech nikde

• Dobrá cena za vybrané zboží
    • Zboží nedorazilo
    • Obchod nekomunikuje

poslal jsem dotazy jak to vypadá s objednávkou žádná odpověď , objednávku jsem zrušil

• zboží nedorazilo, nedostal jsem žádnou info o zpoždění. Neseriozní přístup.

Rozhodně nedoporučuji. nedodali ani se neozvali!

• na dotaz kdy bude objednávka vyřízena žádná odpověď.
  • Zbozi nedodali, nekumunikuji, nereaguji na dotazy, objednavku jsme zrusili po 10 dnech mrtva a uz ji mame z jineho eshopu kompletni.

• Dva týdny od objednání a zboží nedorazilo...
    "Zboží běžně skladem"

8.4. objednáno zboží skladem -> potvrzení objednávky, dále nic, 18.4. dotaz na stav, 21.4. odpověď, že zdržení na straně dodavatele (objednáno zboží skladem!) a bude doručeno do 24.4. Reálné doručení 29.4., tzn. za 3 týdny po objednání.

• Rychlé jednáni a rychlé doručení

• Přišel mi potvrzující email o převzetí objednávky a to bylo ohledně komunikace vše. Zboží mi nedošlo ani po čtrnácti dnech. Proto jsem stornoval objednávku. Další den mi přišel email, že přijali mou objednávku k vyřízení.???

Nevyhovující.

• Zboží nedorazilo a nikdo mi ani neodpověděl na e-mail jestli nebo kdy zboží bude.

• Přesto že se jeví zboží že je skladem, tak po třech dnech už zboží není....

• Nespolehlivý.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Čekal jsem 2 měsíce než zboží dorazilo, bohužel přišlo něco jiného než jsem si objednal. Psal jsem jim mail ale ani se neobtěžovali mě kontaktovat.

všechno je v pořádku

• Kupoval jsem elektrody,jediný obchod kde se dalo koupit malé balení
    • Dlouhá dodací doba

Bohatý sortiment,slušné ceny.