• Ani se neozvou, a objednané zboží bylo skladem a nedorazilo ani potvrzení ani nějaká odpověď zda vůbec registrovali moji objednávku. Na dotaz odpověděl robot že jsou všichni zaneprázdnění a že se ozvou ale nic se nestalo......

zboží zatím nedorazilo

Objednala jsem si zboží, zaplatila a dodnes mi nic nepřišlo. Na uvedené tel. čísla se nedá dovolat, na e mail nikdo neodpovídá. Jestli nechcete dopadnout stejně, nic si od nich neobjednávejte.

• První objednávka 8.12 a druhá 29.12 ani jedna nedoručena a ani na urgování e-mailem nereagují

Stále čekám na zboží!?

obchod objednané zboží nedodal, peníze nevrátil, nekomunikuje
    vše oznámeno na PČR, aby zabránila dalším podvodům

Nikdo mi z AZ STORE nebere telefon a neodpovídá dá email

• Zboží po týdnu nedorazilo, obchod na dotazy nereaguje.

ok

• Rychlé připravení zboží k vyzvednutí
    • Dobrá cena

• Levna cena

• Vše v pořádku

Doporučuji, rychlé, spokojena

• super poměr ceny a kvality

Tento eshop znám a mohu jen doporučit.

Zboží přišlo včas, ale vzhledem k tomu, že to měl být dárek a se stejné zboží jsem již jednou zakoupila v kamenném obchodě, nerozbalila jsem ho hned. O to větší bylo zklamání. Nepůvodní obal bylo to nejmenší. Hlavně nefungoval jak měl. Jedná se o mluvícího křečka, který má opakovat slova co slyší. Místo toho neustále, bez podnětu nadskakoval a vydával neposlouchatelný skřípající zvuk. Prostě nepoužitelný.

Rychlé dodání zboží.

Výhodu či nevýhodu obchodu nemohu posoudit. Zboží došlo v pořádku v požadované velikosti a krátké době dvou dnů. Cena byla taky rozumná a z těch nižších cenových nabídek na konkurenčních e-shopech.

• rychlé dodání,přiznivá cena
    • prodává velmi nekvalitní zboží s klamavě dobrým popisem

čtěte recenze!!!

• Dobrá cena.
    • Špatná dostupnost z MHD.

Dobrá cena.

rychlé dodání a v perfektním stavu