• Po týdnu jsem se začala telefonicky zajímat kde je moje objednávka, bylo mi řečeno, že zboží nemají na skladě a do konce dalšího týdne mi bude zboží doručeno. Objednávku jsem zrušila a čekám na připsání peněz na účet
  • Za celý t.sa mi nik neozval

Sklenice páchly zatuchlinou a plechové víčko bylo vevnitř plesnivé. Sluníčko na sklenici se začalo po prvním umytí nikoliv v myčce loupat.

• Přehledný web
    • Široký výběr způsobů platby i dopravy
    • Nesprávně uvedená dostupnost - termín dodání
    • Nedostatečná komunikace při zpoždění dodávky

Nesprávně nastavený termín dodání.

Zaplacené zboží i po urgencích není doručeno.
    Obchod nekomunikuje.

Objednávka zaplacena, e-shop nereaguje, zboží dosud neodeslané.

• velký výběr zboží, fajn ceny, vše skladem
    • po týdnu od objednávky jsem byla kontaktována, že polovina mnou objednaných položek není skladem a v dohledné době nebude, byla dodána tedy polovina objednávky / nerušila jsem ji celou, neb jsem objednané položky potřebovala /, takže se mi dopravné za pár věcí ani nevyplatilo.

• Dlouhá doba doručení !!??

Dlouhá doba doručení !!!???

• Není možno platit kartou v zásilkovně při převzetí zboží.

• Obchod neaktualizuje svou nabídku, zboží uváděné není skladem, a co víc, již jej nelze ani objednat.

• Nulová komunikace, na eshopu u zboží info že je skladem, po 3 dnech na telefonický dotaz řečeno, že museli objednat u dodavatele, přislíbeno, že bude odesláno dnes, místo toho obdržen pouze požadavek na hodnocení, ale žádná informace o objednávce.

• Nekomunikuji

• Obchod na objednávku ze dne 15.12.2021 nereaguje....

Zla komunikacia, nieje zrejme ci je tovar skladom, dlhe dorucenie.

• Zboží označeno, jako skladem. A ceka se na něj

Obchod zřejmě nemá vlastní zásoby zboží, které nabízí .Provádí přeprodej dodávek, na které asi čeká. Nic o tom nesdělí a nechá zákazníka bez povšimnutí. Uz´to neudělám abych se denně ohlížel, nedojde - li balík s dobírkou. Ke všemu aby nebylo zvláštností málo, poslal mi dodavatel fakturu pro informaci bez jakéhokoliv dalšího sdělení. Jestli to teprve objednal v Číně tak snad to dojde koncem rokui.

• 26/4: zboží na skladě, zakázka se vyřizuje
    3/5: dosud nic nedorazilo
    Co jako chcete hodnotit!?

• Obchodník, stejně, jako spousta dalších, lže, když uvádí, že zboží je skladem. Ani týden po objednání nedorazilo.

Zboží jsem nezakoupil, ale objednal 5. 4. Dnes je 12. 4. a zboží nemám! Přitom u mnou objednaného zboží bylo uvedeno, že je skladem. A navíc osobní odběr.

Na webových stránkách zboží skladem, a však později mail, že se omlouvají, a že mají prd. Paráda, když se zbožím počítáte. Zde již nic neobjednám!!!!!