• výběr zboží.rychlost-odeslání zásilky

Zboží objednané jsem obdržel rychlostí blesku.........takže já moc děkuji:)

• Některé výrobky, které se jinde hned tak nenajdou.

Nakupoval jsem potenciometry, které na jiných e-shopech nenajdete. Telefonická konzultace proběhla ve večerních hodinách, což oceňuji. Zásilka dorazila do dvou dnů. Ceny OK.

• Naprosto nejhorší e-shop,ve kterém jsem kdy nakupoval ,zboží přišlo s třítýdenním zpožděním v naprosto příšerném obalu ,krabice ve které zboží přišlo byla slepovaná lepenkou ze starých kartonů ,místy protrhlá ,špinavá a mastná . Po druhé jsem zvolil odběr na výdejním místě , vzhledem k tomu že zboží nemusel balit,tak bylo v pořádku ( překvapivě) ,ale ty prostory, smrad,špína,prach ,nepořádek na pracovním pultu ,litoval jsem že jsem tam nešel v rukavicích a prostory také odpovídali majiteli ,zarostlý ,rozcuchaný ,v potrhaném tričku a ošustěných teplácích ,profesionalita nikde žádná ,do ´´obchodu,, od dveří vedla k pultu vedla ulička zhruba půl metru široká ,zbytek prostoru zaskládaný ,krabicemi a různým harampádím na stole hromada papírů,sáčků ,nářadí apod. ve kterých se snad 3 minuty přehraboval ,než našel doklad k mému zboží ,faktura ke všemu byla vytištěná na použitém papíře,na kterém se nacházel životopis nejšpíše někoho kdo se ucházel o práci , po tom co jsem viděl ,tak doufám že v zájmu jeho dobra práci nedostal . Majitel podle toho co jsem se dočetl ,tak podniká ve více věcech ,jako například ,servis ,profi audio techniky , technické zabezpečení kulturních akcí apod. http://mobilnipodia.cz/ i v tomto případě bych se bál něco od této firmy objednat ,po tom co jsem viděl ,nechtěl bych aby podium se střechou spadlo do davu lidí ,je smutné jak takovýto podnikatel může s čistým svědomím provozovat tyto činnosti .

V žádném případě ne !!

• naprostá katastrofa obchod
    • jsou to podvodníci
    • oberou Vás o peníze

Nejhorší obchod ve kterém jsem kdy nakupoval! Objednal jsem v tomto e-shopu dne 22.3.2018 zboží za 1146Kč, zaplatil jsem předem a teď nemám ani zboží, ani peníze. Tři měsíce mi slibují dodání objednávky, na e-maily nereagují a při zavolání jen slibují, že to bude za týden a takhle pořád dokola.

Tak nakonec 26.6.2018 všechno zboží dorazilo.

• nulová snaha cokoli řešit
    • naprosto tragická komunikace

Horší obchod jsem ještě neviděl. Skoro půl roku mi slibují dodání objednávky. Když jim zkusíte zavolat tak vás ujistí, že to do týdne pošlou a to při každém telefonátu. Psát jim e-maily taky nemá smysl neboť na ně rači ani neodpovídají. Po pohrození ČOI mi nabídli jiné zboží které stejně neodeslal. Ani po zrušení objednávky jsem od nich nedostal peníze zpět.

Naprosto perfektní,rychlé dodání druhý den. Asi mají opravdu skladem. Narozdíl od jiných obchodů

• Zajímavý sortiment, součástky a výrobky, které jsem jinde nenašel.

Mají skladem i speciální součástky pro servis audiotechniky!

• skvělá komunikace
    • široký výběr držáků a stolků

Naprostá spokojenost, budu nakupovat už jen zde:)