Nekomunikuje.

• zboží bylo avizováno, že je skladem,tudíž mělo být expedováno do druhého dne, po cca 4dnech,když mě nikdo neinformoval, že mám zboží připravené k vyzvednutí, jsem vznesla dotaz a dozvěděla jsem se, že mě zapomněli odeslat mail nebo sms, že zboží mohu vyzvednout - po vyzvednutí zboží jsem doma zjistila, že lahvičku zřejmě někdo otvíral a asi nedovřel a tudíž kolínská mírně protékala - neřešila jsem, protože zboží vyzvedával manžel a nezkontroloval si na místě a odběrné místo je pro mně na nevýhodném místě a tudíž bych pouze ztrácela spoustu času...??? MP.

Vážená paní,

jak uvádíte ve Vašem případě jsme zapomněli odeslat email o připravenosti, nicméně zboží bylo celou dobu připraveno.Jakmile jste se ozvala, ihned jsem Vám odpověděli, že jej máte připraveno a můžete si jej vyzvednout. Lahvičku samozřejmě nikdo neotevíral, jelikož vše prodáváme pouze v originálních obalech. To že je výdejní místo pro Vás na nevyhovujícím místě je pouze na Vás, mohla jste si nechat zboží zaslat, ale to jste neudělala. Tudíž ve Vašem případě nám přijde recenze naprosto neadekvátní.

• nevím
    • nabízí zboží, které není skladem

byl to můj první nákup a zboží nebylo

Reakce obchodu avon-levne.cz

u produktů, které máme skladem, což je naprostá většina máme uvedeno skladem, které skladem nemáme, máme uvedenu pravdivou informaci ,že jej nemáme skladem a že je na objednávku s uvedenou dobou dodání.
    Ihned, jakmile jsme objednali toto zboží u dodavatele informovali jsme Vás s omluvou, že je u dodavatele vyprodáno a samozřejmě jsme jej stáhli z naší nabídky.
    Není pravdou, co uvádíte, že jsme zrušili bez udání důvodu, o všem jsme Vás včas informovali.

Petr Zálešák

• Velmi nekvalitně zabaleno, zboží v balíku bylo poházeno mezi kousky polystyrenu a nějakým igelitem vše od toho zašpiněné, díky tomu balík protrhnutý atd.

Reakce obchodu avon-levne.cz

škoda, že jste se neozvala dříve, jelikož máte balík již delší dobu doma, věřím tedy, že tolik poškozené zboží tedy nebylo. Polystyren dáváme právě proto, aby se zboží nepoškodilo, jelikož všichni víme, jak Česká pošta s balíky zachází. Igelit tam byl právě proto, kdyby se náhodou stalo porušení vnějšího obalu, aby zboží zůstalo uvnitř a neušpinilo se. Jinak pokud byl balík tolik poškozen, je důležité řešit věc hned při přebírání u české pošty.

Omlouváme se Vám tedy za Českou poštu, ale je to státní podnik se spoustou zaměstnanců a ti se občas chovají, tak jako jinde nezodpovědně.

S pozdravem a přáním příjemných svátků,

Slibují doručení do 4 dnů a zboží zatím ani po 10 dnech nedorazilo

Reakce obchodu avon-levne.cz

ve Vašem případě jste si bohužel objednal zboží, které jsme neměli skladem a tudíž jsme závislí na dodavateli pro českou republiku, tedy společnost Avon Cosmetics. Od této společnosti odebírají zboží všechny obchody v této republice. Jelikož ona jedna položka z Vaší objednávky nebyla na skladě ani u této společnosti, bohužel stejně byste dopadl u jakéhokoliv eshopu v této republice. Snažili jsme se, jak víte, pro Vás sehnat zboží i jiným způsobem, bohužel se nám to nepodařilo, jak jsme Vás informovali.
    Sdělili jsem Vám předpokládaný termín dodání dle našeho dodavatele, více bohužel dělat nemůžeme, zboží sami vyrobit neumíme...
    Věříme, že nám zachováte přízeň.

Avon-levne.cz

• Dodnes neodpověděli zda-li se objednávky vůbec dočkám. Jelikož je i po vánocích tak o ni samozřejmě již nemám zájem.

Nedoporučuji, nekomunikují, ceny sice nemají nijak vysoké ale ani výhodnější než jinde. Garance na objednávky že je stihnou doručit pokud objednáte do určitého data jsou pro mě tak nějak spíš úsměvné. Je to škoda rozhodně nedoporučím dál ani objednávku již nebudu chtít.

Reakce obchodu avon-levne.cz

kdybyste se podívala třeba do své emailové schránky, zjistila byste, že jsme Vám zasílali připravení zboží ještě v ten samý den, kdy bylo objednáno, pak jsme Vám jej znovu připomínali po 5-ti dnech, abyste v klidu stihla před Vánoci, bohužel na žádnou z našich informací a výzev k odběru nebylo nijak reagováno. A protože jste si objednávku nevyzvedla, byla zrušena.

Snad se příště budete dívat do svého emailu, pokud si někde něco objednáte.

Nicméně Vám i všem ostatním přejeme mnoho úspěchů v novém roce 2015.

• 2x nepřišla žádná zpráva o převzetí zboží, bez komunikace

byla mi potvrzena objednávka 21.2. a dodnes (4.3.) mi neprisla žádná zpráva o možnosti vyzvednutí zboží, ještě jendou jsem tuto objednávku opakovala z jiného emailu a opakovalo se to samé

Reakce obchodu avon-levne.cz

Dobrý den, evidujeme od Vás dokonce 4 objednávky na shodné zboží, bohužel i přes veškerou naši snahu Vás kontaktovat se nám to nepodařilo, na emaily k odběru zboží opakovaně neodpovídáte... Už nevíme, jak Vám máme kontaktovat .

• Objednala jsem zboží, které bylo nabízeno a přitom už nebylo skladem. U zboží, které není skladem by to mělo být napsané, když už není, jako je to u většiny jiných internetových obchodů.

Reakce obchodu avon-levne.cz

Dobrý den, právě z důvodu dostupnosti držíme skladem naprostou většinu výrobků, vše ale bohužel skladem mít nemůžeme - lze objednat u oficiálního zastoupení fy Avon v ČR, tudíž toto zboží logicky nabízíme, dokud nezjistíme, že jej ani oficiální zastoupení nemá, pak jej stahujeme. Kdybychom psali, že není skladem, znepřehlední to stránky, takto je vše přehledné a u čeho nesvítí skladem, vidí každý. Mohli bychom ještě psát skladem u dodavatele, jako to dělá naše konkurence, ale mi nechceme lhát, a proto následně ověřujeme zda je skladem.
    O skutečnosti, že není možno tento výrobek sehnat jsme Vás neprodleně informovali s omluvou.
    Nicméně dekujeme za Váš názor, protože ten nás zajímá, jelikož se snažíme být co nejblíže našim zákazníkům.

• V životě bych u tohoto ubohého dodavatele znovu neobjednala.
    • Nabízí zboží, které nemá a ani se neobtěžuje vyjádřit.

Takováto podúroveň by se tu vůbec neměla ubjevovat!

Reakce obchodu avon-levne.cz

Drahá paní, bohužel jste si vybrala zboží, které jsme neměli na skladě, objednali jsme jej u dodavatele a druhý den, jakmile jsme věděli, že jej oficiální zastoupení, ani nikdo jiný v republice nemá jsme Vám tuto skutečnost sdělili okamžitě emailem s omluvou...

Avon-levne.cz

• Přestože jsem zaplatila vše, co jsem objednala, jedna položka v balíku nebyla, čímž pak ztrácí slevové výhody na významu. Doufám, že to bylo jen neúmyslné opomenutí.

Reakce obchodu avon-levne.cz

Dobrý den, neevidujeme u Vás bohužel žádnou reklamaci na nedodané zboží, pokud tedy dle Vás cokoliv v zásilce chybělo kontaktujte nás...
    Každá zásilka je několikrát kontrolována.

toaletní voda kterou jsem si objednala byla buď napodobenina nebo byla stará, protože nevoní tak jak by měla...

Reakce obchodu avon-levne.cz

objednala jste si parfémovanou vodu, nikoliv toaletní.
    Není stará, garantujeme včasné dodání výrobků, žádný výrobek který odesíláme není prošlý, toto je striktně kontrolováno!
    Ohrazujeme se proti nařčení, že poskytujeme napodobeniny, všechny výrobky do posledního jsou originální přímo od Avon Cosmetics!!!
    Za Avon-levne.cz Petr Zálešák