• Jednou mi řeknou že zboží je zavedeno a připraveno k expedici,pak že čekají na výrobek.Ani peníze nemám zpět.

Reakce obchodu Avin.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu.
    Bohužel u Vaší objednávky neevidujeme žádnou reklamaci.
    Na základě recenze není v našich možnostech problém posoudit.

• komunikace ,
    • Špatně popsané zboží

Objednal jsem obal airpad s perem,ale bylo mě řečeno ,že to je obal na airped a pero!!!!
    Špatně popsané zboží

Reakce obchodu Avin.cz

objednal jste kryt na iPad a Apple pen v ceně 550 Kč.
    Zboží je zařazeno do kategorie kryty/ obaly. Z celého popisu je jasné, že se jedná o obal a pokud by ani tak nebylo zřejmé, že tužka v hodnotě 2 500 Kč není součástí, je tato informace doslova uvedena v popisu produktu.
    Nikdy v minulosti jsme tento problém neřešili a vzhledem k výše uvedenému opravdu nevíme jak lépe na tuto skutečnost upozornit. Pokud bychom zboží přejmenovali na Kryt na iPad a Apple pen, ten, jehož součástí není tužka, nevešlo by se nám to na fakturu.

Tým avin.cz

• Rychlé vyřízení objednávky.
    • Naprosto trapná taška pro cestování. Chybí pásek na stranách pro nošení na rameni. Stříbrné držáky k nošení v ruce, jako na pouti. Pro cestování nevhodná.

Reakce obchodu Avin.cz

taška je opatřena dlouhými pevnými uchy ve stříbrné barvě, přesně tak jak můžete vidět na stránce produktu, kde jste si tašku zakoupil. V minulosti si nikdo ze zákazníků na naprostou trapnost ani světský styl nestěžoval a vzhledem k tomu, že produkt skutečně odpovídá fotografii, nerozumíme tomu, proč jste si tašku, která ve Vás tyto pocity vzbuzuje, zakupoval.

Přesto, že nerozumíme Vašemu negativnímu hodnocení, mrzí nás Vaše nespokojenost. Pokud Vám zboží nevyhovuje, a je nepoškozené, můžete samozřejmě odstoupit od kupní smlouvy.

• Sklo mi přišlo prasklé

Reakce obchodu Avin.cz

velice se omlouváme, pokud zboží nedorazilo v pořádku.
    Všechna skla jsou před odesláním kontrolována, abychom měli jistotu, že neodešleme poškozené zboží. Samozřejmě nás mrzí, pokud došlo k poškození při přepravě.
    Pokud byste nás kontaktovala, problém bychom samozřejmě řešili k Vaší spokojenosti. Bohužel u Vaší objednávky neevidujeme žádnou reklamaci, nebylo tak v našich možnostech situaci vyřešit.

Tým AVIN.cz

Ani jedna zakoupená součástka nefunguje. Obchod, cynicky prodávající nefunkční zboží, nelze hodnotit kladně.

Reakce obchodu Avin.cz

velice nás mrzí, pokud s dodaným zbožím nebylo něco v pořádku.
    Vaši objednávku jsme prověřovali a neevidujeme u ní žádnou reklamaci, není tak v našich možnostech, problém, který se zbožím máte, posoudit.
    Tímto bychom Vás chtěli poprosit, abyste nás kontaktoval prostřednictvím online reklamačního formuláře na našich stránkách.

Tým AVIN.cz

• Zařízení nefunguje
    • Komunikace s obchodem - nedostalo se mi odpovědi
    • Nebyly k tomu dokumenty potřebné pro vrácení zboží

• Poměrně rychlé
    • Produkt nefunguje jak má

Převodník na sluchátka chvíli funguje a po chvíli jako kdyby to vypadlo, přestane zvuk fungovat a zvuk jde z repráku z telefonu

Objednané zboží neodpovídá velikostně.