• Pečlivé balení
    • Vzoreček v balíčku navíc

Děkujeme. :)

• dobře zabaleno
    • výborná komunikace

Obchůdek vřele doporučuji, objednávka i dodání zboží bylo rychlé, dobře zabalené a byla jsem mile překvapená, že ke zboží mi dali i vzoreček.

Děkujeme. :)

• Avere.cz má nevšední, pestrý sortiment výjimečných přírodních kosmetických výrobků.
    • Líbí se mi promyšlený koncept společnosti.
    • Velice zajímavé je zacílení na jednotlivé přínosy pro uživatelky/uživatele dle zdravotních témat, která potřebují řešit.
    • Design výrobků je povedený, nerušivý, se štítkem podle indikace a barvy.
    • Komunikace obchodu Avere.cz je flexibilní, webové stránky přehledné a dodání bleskové.
    • Za sebe jsem maximálně spokojená s tělovým sérem - roll-onem Svěžest. Má nádhernou vůni, která mi pomáhá rozjasnit den a je opravdu optimistická :-)
    • Celá promyšlená barevná řada produktů mne oslovila a mám v plánu si koupit testovací balení všech 14 přírodních "spojenců" :-)
    • Milou pozorností od Avere.cz byl i dárek - vzorek tělového oleje Čistota.
    • Opět jemná, čistá vůně, která je velmi příjemná a složení oleje pokožka přijala velice dobře.
    • Nákup v tomto eshopu doporučuji všem, kteří chtějí vyzkoušet alternativní přírodní produkty s účinným, nedráždivým složením a na chvíli se zastavit v této hektické době - stojí to za to !
    • Nevýhody žádné neshledávám, spíše samá pozitiva.

E-shop Avere.cz je unikátní, poctivý projekt s cílem pomoci upevnit tělesné i duševní zdraví zajímavou cestou. Stačí dát tomuto unikátnímu projektu šanci a nechat přírodu pracovat pro sebe :-)

Reakce obchodu Avere.cz

Děkujeme za Váš krásný komentář. :)