• Bylo dodáno zboží s velmi dlouho prošlou lhůtou expirace. Jednalo se o zubní pastu Ecce Vita a termín expirace byl 31. 7. 2020!
    • Poslal jsem mailem vyplněný formulář o odstoupení od smlouvy podle jejich VOP dne 21. 2. 2024. Nepřišla mně potvrzující zpráva o přijetí Odstoupení. Proto jsem 23. 2. znovu napsal mail s tím, že jsem na vlastní náklady odeslal prošlé zboží zpět na jimi určenou adresu ELMS service s.r.o. - AVERE.CZ. Teprve potom poslali mail s akceptací odstoupení. Peníze mně sice vrátili na účet, ale v rozporu s vlastními VOP suma nebyla navýšena o jimi stanovenou částku za dopravné... To už jsem u Avere ani neurgoval.

Rozhodně nedoporučuji! Že uteče u zboží jako je zubní pasta expirační doba, to bych pochopil, snad v řádu týdnů až jednotek měsíců. Ale musí být takové zboží vyřazeno nejpozději při následující inventuře. A ne, že se jim v v regálech "povaluje" 4 roky prošlá zubní pasta a nikdo ji nevyřadí! To asi o něčem svědčí. Možná, že by to bylo i na podnět pro Hygienu.

• Skvělé vše na pohodu
    • Spokojenost

Skvělé zboží, výborná komunikace a rychlé vyřízení. Doporučuji! :)

• Spolehlivost
  • Na stránkách je uvedeno, že zboží odesílají každý den. Dnes je to týden, zboží nemám. Předevčírem jsem zaslala e-mail s dotazem, jestli je vše OK, bez odpovědi. To na mě nedělá úplně dobrý dojem a mrzí mě to.

• Rychlá dodávka, nabídka vzorku

• Rychle dodanie

• Naprosto neuvěřitelná rychlost. V úterý v noci objednáno a ve čtvrtek ráno přivezeno. Vše v pořádku.

vše o.k.

Výborná komunikace,rychlé dodání

• Skvělá komunikace
    • Skvělé výrobky špičkové kvality

Nákup vřele doporučuji, skvělé vyrobky TOP kvality, skvělá komunikace a velmi rychlé dodání.

Velice rychlé vyřízení objednávky, pečlivé zabalení křehkého zboží, spousta vzorníčků zdarma. Ještě jsem do objednávky přidávala zboží a nebyl vůbec žádný problém, reakce byla blesková.

• Rychlost doručení
    • Vune

• rychlost dodání
    • ceny

Z nabídky tělových sér Altearah jsem si vybrala purpurovou barvu, která má navozovat vyrovnanost, klid a lepší spánek. Vůně je mi velmi příjemná a cítím se v tom dobře, ale nějaké větší účinky jsem na sobě nepozorovala. velmi dobře se aplikuje a je vhodná i na masáže.

• přehledný e-shop
    • vše proběhlo bez problému

• vůně
    • aplikátor
    • dostatečné množství

Tento výrobek mi pomohl koncentrovat mou mysl při zkouškovém. Velmi dobře se aplikuje na kůži a krásně voní. Hodnotím kladně.

• rychlost dodání
    • luxusní balení
    • velký výběr
    • podrobný popis výrobků

Perfektní a přátelský obchod, zboží dorazilo rychle a v perfektním stavu, já obchod doporučuji.

• Pečlivé balení
    • Kvalitní produkty
    • Vzoreček v balíčku navíc

• Rychlost dodání produktu
    • Kvalita výrobku
    • Poměrně vysoké ceny, ale za kvalitu se platí

Objednala jsem si Altearah BIO 3v1 tělové sérum v rollonu a jsem moc spokojená. Sérum moc hezky voní a je to super pomocník do kabelky nebo na cesty. Zboží přišlo rychle a i s malými dárečky., které mě moc potěšily.

Děkujeme. :)

• Přehledné nabídky s detailním popisem
    • Rychlá komunikace obchodu
    • Poměrně vysoké ceny
    • Přestože jsem těl.sérum vybírala dle instrukcí, bohužel jsem nezvolila dobře a vůně je pro mě příliš intenzivní = v tomto případě pro mě špatně vynaložené finance

Těl.sérum jsem volila dle barvy+klíčového slova+záměru.Miluji oranžovou a ve spojení s kreativitou, teré není nikdy dost,zaměřením na hubnutí, celulitidu a zácpu,to pro mě byla jasná volba.Obsah bio esenc.olejů pomeranč,citron,mandarinka,cedr mě teď na léto také lákal.Když jsem sérum rozbalila, malé 5ml balení mě zaskočilo,bála jsem se rychlého spotřebování,ale po týdnu každodenní aplikace skoro nic neubylo a lahvička menší,než rtěnka,se vejde všude,takže ji mám neustále s sebou.Sérum jsem používala hlavně jako parfém,nanášela na krk, ale vůně mi,na můj vkus,přišla příliš těžká,volila bych ji spíše na zimu,než na parné léto.Sérum se dobře nanáší,je ve formě"roll-on",díky čemuž ho lze využít i k masáži"postižených míst".Mám problémy se žaludkem,zkusila jsem tedy na oblast břicha.Bohužel bez efektu,možná bych měla nanést více,ale intenzita vůně(asi díky 70% obs.konopného oleje,který má specifickou vůni), mi nedělala dobře.Mylně jsem se domnívala,že citrusy budou pro mě na léto to pravé.

Reakce obchodu Avere.cz

Děkujeme za zpětnou vazbu. Ohledně vůně, rádi Vám zavoláme a vysvětlíme některé zvláštnosti produktu, abyste mohla na maximum využít jeho blahodárných účinků. Samozřejmě, pokud si to budete přát. :)