• Maximální spokojenost
    • Velice rychle vyřízení objednávky
    • Příjemné jednání a skvělá komunikace
    • Zboží bylo perfektně zabaleno

Na poslední chvíli jsem sháněla jídelní talíř, který mi jiný dodavatel už nebyl schopný dodat.
    Měla jsem štěstí a narazila na tento e-shop Averde.
    Paní byla velice milá, příjemná a velice ochotná. S balíčkem mi zajela i na depo přepravní společnosti, aby mi byl doručený do Vánoc. Za to ji ještě jednou moc děkuji. Dodání do druhého dne i před svátky ... PERFEKTNÍ SERVIS.

• Milá komunikace

Vřelý přístup, rychlé vyřízení objednávky, milé jednání.

rychlost

• Velmi milé jednání.
    • Poměrně rychlé dodání.

Příjemný obchůdek. Velmi milá komunikace. Vše tak, jak jsme se s paní domluvily. Rozhodně doporučuji! :)

Reakce obchodu Averde

Dobrý den, moc děkujeme za hodnocení i za recenzi. Jsme velice potěšeni Vaším názorem. Vaše Averde

• Vše skladem, rychlé vyřízení objednávky

Už jsem zde nakupoval dvakrát a rád se vracím.
    Vše bylo skladem a rychle vyřízeno. Super. Vřele doporučuji

• Maximální spolehlivost, vřelý přístup

Maximální spolehlivost, vřelý přístup, skvělá komunikace. Super ochota s výběrem vánočních dárku. Vše co jsem si vybrala bylo skladem.

Reakce obchodu Averde

Vstřícný přístup, perfektní vyřízení objednávky.Skvela pomoc s výběrem dárku na Vánoce. Obchod vřele doporučuji.

Reakce obchodu Averde

Dobrý den Zoe, moc děkujeme za hodnocení i za recenzi. Jsme velice potěšeni. Ceníme si Vaší ochoty doporučit nás dále.