• Zboží jsem předem zaplatila,bohužel už mi nepřišlo potvrzení o zaplacení ani zboží. Na telefon se nelze dovolat, stránky zablokovány. Zřejmě podvod.

• Velmi rychlé dodání
    • Kvalita
    • Moc milá paní majitelka :)

Polštářky krásně voní, jsou velmi poctivě vyrobené. Dodání je rychle, ze zkušenosti do 2 dnů. Malý dáreček moc potěší. Paní majitelka je milá, vstřícná. Obchod mohu jenom doporučit.

Úžasné voňavé polštářky, bleskové dodání a pokaždé dáreček jako milé překvapení. Mohu jen doporučit.

Objednávka byla doručena extrémně rychlé. Křehké zboží bylo perfektně zabalené. Malý dáreček příjemné překvapil. Vřele doporučuji.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Rychle doruceni

Velmi mila a ochotna majitelka, skvela domluva ohledne doruceni objednavky pred Vanoci. Urcite vsem doporucuji

Absolutně skvělé jednání, rychlost dodání a cena...... jste super!

Rychlé jednání.

Se zbožím jsem spokojen

• moc pěkné výrobky, rychlost dodání a přidaný dáreček :-) děkuji

Paní majitelka velice příjemná a ochotná pomohla mi s výběrem zboží a určitě zase ráda nakoupím v tomto e-shopu

S obchodem jsem velmi spokojený vše proběhlo v pořádku. Zboží přišlo do tří dnů od objednání.

• Nedodržují dodací lhůty,nekomunikují

Potvrzení o přijetí mé objednávky přišlo obratem. Od té doby si hrají na
    mrtvého brouka. Žádná zpráva o změně stavu objednávky, na mail nereagují

Reakce obchodu Averde

Dobrý den pane Dostál, omlouvám se, že jsem Vám hned neodpověděla podle Vašich představ. Z důvodů rodinných problemů mi na Averde momentalně stojí 50 objednávek. Na celé Averde jsem sama a mám i soukromý život. Vaši objednavku samozřejmě odešlu hned zitra. Vaši recenzi samozřemě respektuji a chápu, že jsem hned nereagovala. Moje Averde je o péči o zákazníka, vždy každému zákazníkovi vyjdu vstříct,ale nejsem kouzelník. Mám na Averde 100 % spokojenost mých zákazníků, ale bohužel se někdy v životě stane situace, kterou nemůžete předpovídat. Nashledanou a hezký den.

• Přehledné stránky
    • Velký výběr zboží
    • Perfektní komunikace

S nákupem na tomto eshopu jsem velmi spokojená. Zboží jsem potřebovala mít co nejdříve doma, po telefonické domluvě mi bylo doporučena nejvhodnější doprava a bylo mi zaručeno, že zboží do dané doby dojde, a tak se stalo. Určitě obchod doporučuji.

• Velký výběr
    • Docela dobré ceny

Objednavala jsen levandulovy polštář. Je opravdu pěkný, voňavý a je z příjemného materiálu.
    Rychlé dodání, zboží přišlo během 2 dnů.

Rychlost, ochota, není co vytknout

rychlé dodání , dobré ceny a z polštářků mají dětoi radost a příjemný materiál

• Rychlé jednání i doručení, ochotná paní majitelka, zboží bylo vzorně zabaleno

Doporučuji tento obchod. Webové stránky jsou přehledné, je tu výběr zajímavého zboží za příznivé ceny, které jinde nenajdete.

• Kvalita ,rychlost doručení

• rychlé vyřízení objednávky