• Jediná výhoda je, že zboží, sice za o 30% vyšší cenu, ale dorazilo.
    • Na eshopu bylo vystaveno zboží s informací "skladem", následně po objednání telefonát, že už ho nemají, že mají jen alternativu od jiného výrobce ale o 30% dražší. Původní produkt i cenou ale z webu nezmizel, stále tam je, i po 10 dnech co mi sami volali, že ho nemaji...
    • Parcelshop mají špatně nastavený, systém eshopu umožňuje vytvořit objednávku, kterou Parcelshop není ochotný dopravit kvůli váze. (na jiných eshopech, kór s tak těžkým zbožím tohle funguje).

• přehledný web
    • slušné ceny a výběr
    • perfektní komunikace
    • Byla to moje první objednávka u AutoTeimer.cz. Objednával jsem startovací baterii do auta a obchod mi zaslal baterii s datem výroby 1.10.2017, čili 8 měsíců starou! Nevím ale prodávat skoro rok starou baterii mi prostě přijde nefér.

• Dobré ceny
    • Přehledný eshop
    • Nedodržení termínu dodání

Obchod přes víkend inzeruje na stránkách dodání v úterý, ale dodává až ve středu. Objednávky z víkendu jsou podle sdělení obchodu v pondělí zpracovávány a odesílají se v úterý. Na dotaz, proč tedy v sobotu eshop hrdě hlásá dodání na adresu v úterý, mi nebyla poskytnuta odpověď. Pikud chci zboží v úterý, měl jsem ho objednat do pátku.
    Byl to můj první a také poslední nákup.

• U obchodu nefunguje reklamační řízení.

Obdržené zboží jsem vrátil, doporučeně. Přesto nebyla reklamace vyřízena. Obchod dělá "mrtvého brouka". Nikdo se neozval. Nic se neděje. A už to trvá hodně přes měsíc. Vl.Petránek

Eshop uváděl termíny doručení, které nebyli schopni splnit, prý "byly svátky". Ale systém sázel termíny doručení bez ohledu na ně, když nedošlo k odeslání objednaného zboží ani po svátcích a s klidem mi oznámili, že to bude až v lednu, objednávku jsem zrušil. Klasicky uvádějí téměř u všeho "skladem", ale kdo ví, kde to je na skladě, u nich ne! Jediné plus jsou lákavé ceny, jenže co jsou platné, když zboží nejde a nejde.

• Zboží nedodáno, objednávka zrušena prodejcem.
    • V shopu zboží skladem za nulovou cenu, ale po objednání a potvrzení objednávky prodejce odmítá zboží odeslat. I dnes po cca 10 dnech od objednání a upozornění prodejce jaké má ceny u zboží, žádná náprava.

Popis zboží neodpovídá skutečnosti, baterie není bezúdržbová a také nemá ,,magické oko,,. Také jsem nedostal žádný návod k údržbě ani popis zboží.

• Nabízené služby se neposkytují.

Po objednání autobaterie a dopravy mi bylo telefonicky sděleno, že dopravu použijí jinou, než jsem vybral v nabídce dopravy. Způsob doručení jen takový, abych si na to musel vzít den dovolené, a že bude 2x tak drahý. Jinak podle obchodu vše v pořádku.

• V tomto obchodě "zboží skladem" neznamená,že doopravdy zboží skladem je....V mém případě zboží po objednání teprve začali shánět a nesehnali.A objednávku zrušili.ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI.

• Dobrý výber produktov
    • Neprofesionálny personál
    • Problémy s vybavením objednávky
    • Primárne fungujú s CZK a nezvládajú EUR
    • Čokoľvek bol pre nich problém a snažili sa vyhnúť akejkoľvek práci navyše
    • Zavolali mi o 7:20 ráno

Ak potrebujete niečo viac ako kúpiť, počkať a prijať tovar, tak personál tohto e-shopu vám to sťaží v maximálnej možnej miere. Komunikoval som s 3 rôznymi ľuďmi, každý tvrdil, že je niekde nejaký problém, niečo nevedia, niečo ich zdržuje. Od kedy som si diely vybral, kým ich odoslali, ubehol týždeň a ešte k tomu aj doplietli adresu dodania.

Keď som vracal tovar v rámci 14 dní tak mi zavolali, že to odo mňa nemôžu zobrať (koniec koncov, kvôli ich neznalosti zákona).

Myslel som si, že sa tam oplatí nakupovať aspoň kvôli cenám ale neskôr som našiel e-shopy kde mali tovar lacnejší. Jednoducho: nikdy viac.

• Zboží mi nebylo doručeno a obchod se mnou nechce komunikovat. Obchod rozhodně nedoporučuji.

Nedoporučuji osobní vyzvednutí, obchod lze nalézt pouze po velikém hledání a ptaní se. Trvalo mně to asi 20 min.

• Je přehledný a má ceny, za které se dobře nakupuje.
    • Špatně vybraná přepravní společnost.

Po výměně dopravce TopTrans, či řádně vymáhaných pokutách za nedodržení termínu dodání zboží je obchod vhodný pro nákupy.

• Zmatek. Uhradil jsem 1008,-Kč. Pak mi prodejce sdělil, že zboží je o 18,- Kč dražší s tím až částku doplatím bude mi zboží zasLáno.Doplatil jsem 20,- Kč!! A nic. Zboží nemám, ale za to mám dotazník jak jsem byl spokojen s nákupem.

• Dobierka
    • Komunikacia

Tovar neprisiel ani po porvrdeni objednavky.

• ŽÁDNÉ
    • VŠECHNY

VELICE MNE ZKLAMAL

Reakce obchodu AutoTeimer.cz

Velice se omlouvám, ale stala se chyba na straně zásilkovny viz: https://www.zasilkovna.cz/vyhledavani/Z4761955098. zásilka byla odeslána druhý den 23.8 po úhradě objednávky, bohužel zásilkovna doručila zásilku na odběrné místo až 6.9. S pozdravem Team AutoTeimer.cz

• Rozumná cena vč. dopravy.
    • Nulová komunikace, lživé údaje o termínu doručení i odeslání.

2 dny pracovní po zaplacení se s objednávkou nic nedělo, ráno přišla informace o odeslání, ve skutečnosti odešla až pozdě večer, na dotaz o rozšíření vůbec nereagovali.

Pozor na využití služby Ex-change, má zkušenost s touto službou je taková, že když jsem vracel nevyhovující, nepoužité a originálně zabalené zboží, jsem postupoval přesně dle instrukcí obchodu, avšak ani při splnění všech podmínek mi peníze za původní objednávku vráceny nikdy nebyly, ačkoliv to bylo ze strany obchodu opakovaně přislíbeno.

Nereaguje na dotaz k reklamaci

• Žádné
    • Na co si vzpomenu, v tom je slabina.

Radím, nakupte jinde, kde si zákazníka váží.